pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Majkl Iverson
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 15.06.2013 10:45

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od Majkl Iverson »

HR dobrá volba ;) mám je na 4motion CC R-ku a dobrý, na 4M se dělá snížení 3cm právě kvůli 4M. Kámoš má na předokolce ty 4cm, ale spadlo nám to stejně a mně to teda leží víc jak mu (opticky kvůli tom R-line). Jsou docela tvrdší, ale dá se to, DCC funguje parádně, on už na DCC se snížením najel 100tkm a v pohodě ;)
CC R-line, 2012 SOCedition, 2.0TDI 125kW CFGB, DSG, 4motion, ACC, DCC, rear park camera, parkassist, laneassist, secle z vepře, čelní vyhřívaný vokno, dynMjůzik....

Uživatelský avatar
TEEJ
Člen klubu
Příspěvky: 145
Registrován: 04.03.2008 13:47
Bydliště: v podhradí kousek od Práglu..
Kontaktovat uživatele:

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od TEEJ »

Majkl Iverson píše:HR dobrá volba ;) mám je na 4motion CC R-ku a dobrý, na 4M se dělá snížení 3cm právě kvůli 4M. Kámoš má na předokolce ty 4cm, ale spadlo nám to stejně a mně to teda leží víc jak mu (opticky kvůli tom R-line). Jsou docela tvrdší, ale dá se to, DCC funguje parádně, on už na DCC se snížením najel 100tkm a v pohodě ;)
Máš fotku? :)
Díky za info , já si právě říkám aby se na tom dalo normálně jezdit, aby to nebylo nějak extra tvrdý ..
VW PASSAT 3C Variant 2.0 TDi 16V 103kW CBAB

Uživatelský avatar
Majkl Iverson
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 15.06.2013 10:45

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od Majkl Iverson »

jen co jsem našel narychlo v mob. 8O
Přílohy
19" 235/35
19" 235/35
CC R-line, 2012 SOCedition, 2.0TDI 125kW CFGB, DSG, 4motion, ACC, DCC, rear park camera, parkassist, laneassist, secle z vepře, čelní vyhřívaný vokno, dynMjůzik....

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od napster »

Ja mel take snizeno 30mm weitec. Jizda super,vetsi tvrdost jsem nezaznamenal. Jelikoz bylo auto ve full,tak to spadlo o 40mm ve finale. Najel jsem na nem 150tkm,nez jsem ho daval pryč. :mrgreen: http://boleslavsky.denik.cz/zpravy_regi ... 30927.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od skacel99 »

Hele a za co byla teda ta pokuta? Za způsobení dopravní nehody?
Jinak já mám na GV 4motion Eibach 30 mm a ztvrdlo to teda poměrně dost,ale dával jsem to v kombnaci s tlumičema Bilstein B4,tak možná jsou tužší. Každopádně je to na 18" furt měkčí,než stará GIII na levným štelováku :negative:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od napster »

Pokuta 0kc. Olej origo LL 110kc/l a vana byla doma. Jen pojistovna 0latila 5600kc za vyjezd hasicu. U uklidove firmy delal tehdejsi pritelkyne nevlastni táta. A vlastni tata u PCR na oddeleni,co me vysetrovalo. Od MB tam byl kamarád. U mojeho auta bylo tak modro,ze jsem si myslel,ze jsem nekoho musel zabít :rofl: ja to mel na origo tlzmicich a parada. Retardery jsem teda skrtal,pokud jsem nejel uplne krokem. Obcas jsem musel jet po chodniku,kdyz se na kominikaci ve meste nedalo vyjet jak popredu,tak pozadu. Je to pekny o tom zadna,ale pro me uz zbytečné pri najezdu 50-70tkm abych resil,jestli to projedu a nebo ne.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Majkl Iverson
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 15.06.2013 10:45

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od Majkl Iverson »

Mně teda moc ne, ještě je možný, že je to tím, že mám DCC...
CC R-line, 2012 SOCedition, 2.0TDI 125kW CFGB, DSG, 4motion, ACC, DCC, rear park camera, parkassist, laneassist, secle z vepře, čelní vyhřívaný vokno, dynMjůzik....

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od KJirka »

lepší místo, než Staromák, sis ani vybrat nemoh :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od napster »

Bylo to napadnutelny právně. Neoznaceny zpomalovaci pruhy, nedostatecne osvetleny,navic za mokra nejsou videt,jelikoz jsou z kocicich hlav. Sice tam je 30kmh,ale i autobus tam skrta zadkem. Ale tolik majaku jsem nevidel ani u nas na zatahu. 1km olejova stopa. Cetnik MP sel po stope a nalezl odstavene auto! Kdyz jsem mu rekl,at me odtahne doprd... tak mi rekl,ze uz to bohuzel nahlasil,ze zapomel, ze xSN 4444 je moje auto.... :mrgreen: hlavne tamtudy jezdim 5x denne,ale asi jsem byl zamyslenej,nebo co :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od bobyka_cz »

tvl tak to si byl ty :rofl: a ja si rikal, kdo to tam poslal a bylo kolem toho takovy haloo :laugh:
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

Uživatelský avatar
marek2580
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 16.08.2016 19:36
Bydliště: Zlín

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od marek2580 »

Ahoj, když mám originál snížený podvozek -1,5cm, tak mám oproti sérii jen jiné pružiny nebo i tlumiče? Řeším teď nové pružiny Eibach 30/30 a jestli mám i jiné tlumiče, tak aby to moc tvrdé oproti tomu sportovnímu standardu. Máte někdo tuto variantu? Díky!
VW Passat Variant B7 2.0 TDI 103kW DSG 2012 Boženka

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od Jirka. »

Originál sportline má i jiné tlumiče, dorazy, stabilizátor.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od hkr »

Ja mam sportline a je to na me az moc tvrdy. Predstava, ze to jeste vic zabiju, brrrr
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od šianzek »

ja mám eibach je to super akorát teďka mám na autě conti 3 a mají velkou ochranu ráfku takže jak jsem jel do německa za rodinkou naložený 5 liidi a každý svůj kufřík :D tak při propružení jsem zadkem jemně škrtal o lem ale je to jen tou velkou ochranou jinak jezdím na 18 kansas origo
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: pružiny Weitec nebo Eibach ? zkušenosti a kvalita ?

Příspěvek od šianzek »

přidavám foto ochrany fáfku :D
Přílohy
IMG_0006.jpg
Naposledy upravil(a) šianzek dne 12.05.2017 22:17, celkem upraveno 1 x.
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“