Construct - garanční prohlídky

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od fkabl »

Absolvuje někdo z vás pravidelné garanční prohlídky + zápisy do servisní knížky Constructu?

Se svým dosluhujícím GVI jsem vždy v rámci garanční prohlídky auta ve značkovém servise VW
nechat zkontrolovat zamykání zpátečky Construct a dát si razítko do servisní knížky Constructu.
Bohužel si za tento vteřinový úkon naúčtovali vždy nehorázný poplatek...tvrdili, že ho musí celý promazat...
leda tak velké h.... Je mi jasné, že jen zkontrolovali, že funguje a dali razítko. V servisce Constructu píší,
že standardní záruka je 2 roky, při pravidelných ročních prohlídkách autorizovaných montážních servisech
a záznamech v servisce , se prodlužuje na 5 let. Prodejce VW mi při prodeji GVI tvrdil, že je to dobré
dělat i kvůli pojišťovnám, které mohou dělat problémy při krádeži auta, pokud nemám řádně vedenu servisku
od Constructu. Čas, zkušenost a poplatky značkového servisu mě ale vyléčily a tak přemýšlím, že s nově objednaným
GVII si nechám u prodejce jen vypsat a orazítkovat jen první záznam o odborné montáži v servisce Contructu
(to dělají ostatně automaticky) a roční garanční pravidelné prohlídky do servisky si nechám zadarmo orazítkovat
u známého v "neznačkovém" servisu, u kterého měním kola.
Co Vy a Contruct? Díky za názory.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Construct - garanční prohlídky

Příspěvek od Shorty »

Construct mám, dodaný přímo při koupi nového vozidla. Považuji to za dobrou věc a pojišťovny na to dávají slevu při havarijku, to jo, ale na stav se mě nikdy neptali. Žádný extra servis jsem s tím nikdy neprodělal a tu knížku mám tedy bez záznamů.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“