budíky - vymena polodot za maxidot

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Masmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.02.2009 14:06

budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Masmen »

Ahoj, moc Vás prosím o radu s výměnou budíků polodot za maxidot, jak bych mněl postupovat.
Budíky s maxidotem už mám koupené, k tomu mám i páčky. Jde mi hlavně o to jestli stačí budíky jen přehodit a nebo se to musí i nějak s kompatibilovat s řídící jednotkou?
http://www.youtube.com/watch?v=4xkWYirA ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od bear »

Masmen píše:Ahoj, moc Vás prosím o radu s výměnou budíků polodot za maxidot, jak bych mněl postupovat.
Budíky s maxidotem už mám koupené, k tomu mám i páčky. Jde mi hlavně o to jestli stačí budíky jen přehodit a nebo se to musí i nějak s kompatibilovat s řídící jednotkou?
jakej je rozdíl mezi páčkama na polodot a maxidot ?
ano budíky se musí přizpůsobit ř.j. a hraje roli i generace jednotek a budíků 2,5generace budíky nedáš na 3gen jednotek, tak bo je to naiopak kurde mám v tom vždy guláš.

takže nasadit a přizpůsobit budíky a klíče

když použiješ funkci hledat tak něco najdeš

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od tornado1 »

packy muzes nechat puvodni,musis znat pin starych i novych budiku.. nakodovat klice atd..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Masmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.02.2009 14:06

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Masmen »

páčky puvodni jsem nemohl nechat z důvodu, že ty staré nemaji ovládání na přepínání ... ale jinak dík za rady 8)
http://www.youtube.com/watch?v=4xkWYirA ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od tornado1 »

ty jsi měl polodot bez páček na ovládání pal.pc? proč? to nechápu... vždyt polodot má taky pal.pc.... mel jsi určitě polodot? záleží taky na generaci immobilizéru..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Masmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.02.2009 14:06

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Masmen »

jj právě že mněl bez páček s ovládánim... nakej chytrej předemnou možná rozebíral a vymenil...
http://www.youtube.com/watch?v=4xkWYirA ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Smajda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 13.06.2009 21:58
Bydliště: Protivanov
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Smajda »

to musí být dobrý, vědět, že mám palubák ale nemět ho čím ovládat :D radek
|Diagnostika vozů do rv. 2004 | Drobné elektromontáže a montážní práce |

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od tornado1 »

Masmen píše:jj právě že mněl bez páček s ovládánim... nakej chytrej předemnou možná rozebíral a vymenil...

tak Audinka už má maxidot, propojení mezi radiem a maxidotem, páčka pro ovládání pal.pc.. opraven tempomat... přijel uplně bez PINů ale vše se udělalalo a funguje jak má... at slouží
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

HaycmeN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.03.2014 21:04

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od HaycmeN »

Zdravím , potřeboval bych pomoc, celé jsem to tady pročetl,ale stejně to nějak nechápu :D , mám VW Passat 2002(climatronic, ale normální rádio Kenwood) bez pal.PC , a tu střední obrazovku mám čistou , tak jak to je na 1 stránce první fotka.. co všechno budu potřebovat, a kolik cca mě to bude stát ?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od tornado1 »

budíky, páčku, kabeláž palubního pc..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Ladis1510
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.07.2015 12:42
Bydliště: Brno

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Ladis1510 »

Zdar borci,
dneska jsem si na Golfiku prohodil budiky z polo na maxidot. Konkretne 1J0920846C, takze CANove s immo3. Komfortku tam mam 1C0959799B. Vse probleho v pohode, jen kdyz jsem lezl z auta a otevrel dvere, tak mi na displeji vyskocil otevreny spolujezdec namisto ridice, tak jsem otevrel u spolujezdce a svitil mi ridic... zadni funguji normalne... Kodvani komfortky je 00259 - mam central na 4 dvere a 4 okna v elektrice. Budiky mam nakodovane na 17112.
Kdyz jsem se v merenych hodnotach komfortky dival ktery dvere jak reagujou na otevreni, tak to vypada OK.. Nema s tim prosim nekdo nejakou zkusenost?

Dikec!
Golf IV, 1.9 TDI (ASV)
VAG-Tacho, VAG K+CAN Commander, Original VCDS, CarProg, čtení pinu autorádií, výměna vadných displeju maxidot...

Ladis1510
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.07.2015 12:42
Bydliště: Brno

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Ladis1510 »

Tak vyreseno,... kdyby to nekdy nekdo potreboval resit, tak byl problem v komfortce. Byla puvodne z auta s pravostr. rizenim. Prehral jsem dump v eeprom a vse funguje jak ma...
Golf IV, 1.9 TDI (ASV)
VAG-Tacho, VAG K+CAN Commander, Original VCDS, CarProg, čtení pinu autorádií, výměna vadných displeju maxidot...

Uživatelský avatar
Y2K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 22.09.2013 17:01
Bydliště: České Budějovice

Re: budíky - vymena polodot za maxidot

Příspěvek od Y2K »

Ladis1510 píše:Tak vyreseno,... kdyby to nekdy nekdo potreboval resit, tak byl problem v komfortce. Byla puvodne z auta s pravostr. rizenim. Prehral jsem dump v eeprom a vse funguje jak ma...

Zdravim, mam ten stejny problem.Maxidot mi ukazuje prevracene dvere v predu.Jednotku mam urcite taky z anglana... Muzes mi rict,jakym softem si prehral dump v komfortce?? Pokud to tedy neni nejak tajny :wink:
VW Golf IV, 81Kw AHF
VW Golf IV, 110kw ARL 4motion -DAS AUTO :-D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“