Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
LukasD
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.04.2013 11:33

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od LukasD »

Ale prý to vyřezané překryje ten ofuk. Akorát postupně aby se to nepřešvihlo.

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od pasátek »

Ok, zítra se do toho pustím, tak snad to vyjde. Aspoň, že už to svítí. :yahoo:
Přílohy
P_20160630_214551.jpg
P_20160630_214604.jpg
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od vlado 14 »

Ergo píše:Na parkovačky se to nepřipojuje, jak by jsi asi potom měnil jas? Připojuje se to na podsvit všech tlačítek (58d).
Na přepínači světel je to pin 10, na regulaci podsvitu tuším je to taky pin 8, vždy to je šedivý drát.
mas pravdu ,zle som sa vyjadril,sorry

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od Ergo »

vlado 14 píše:
Ergo píše:Na parkovačky se to nepřipojuje, jak by jsi asi potom měnil jas? Připojuje se to na podsvit všech tlačítek (58d).
Na přepínači světel je to pin 10, na regulaci podsvitu tuším je to taky pin 8, vždy to je šedivý drát.
mas pravdu ,zle som sa vyjadril,sorry
V pohodě, taky se mi to stává. :D

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od pasátek »

Tak jsem dokončil i montáž výdechů vzadu. V rámci možností snad OK. Teď už jenom dekory z individualu a bude to vypadat pěkně. Jen kdyby ta cena nebyla taková. :fool: Jinak děkuji všem za rady a tady přikládám výsledek. :)
Přílohy
P_20160701_184334.jpg
P_20160701_184940_LL.jpg
P_20160701_184952_LL.jpg
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

modlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.04.2017 17:13

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od modlos »

Ahoj vsem, resim prave take zapojeni techto cinskych ofuku a mam to stejne. Poprosil bych jeste o radu a mensi pomoc, jestli to chapu spravne (elektrina je spis muj nepritel :)).
Vytahnu si tlacitko na stmavovani, vytahnu z neho privodni kabel. Z te privodni kabelaze vytahnu sedy drat, ktery zacvaknu do te redukce co tu uz byla vyfocena (je videt i na fotce dole) a ten drat z redukce zacvaknu misto totho sedeho co jsem vytahl ?

1) Ten sedy dratek, pujde normalne vyndat ? Staci vic zatahnout, nebo ho musim nekde odjistit ?
2) Zapojeni tohoto jednoho dratku staci ? Myslel jsem ze je vzdy potreba 2 ( plus a minus)

Dekuji moc a jak rikam, elektrina je u me fakt problem, uz jsem si rikal, ze ty ofuky zapojovat nebudu, ale prijde me to jako skoda, kdyz uz to mam vymeneny a draty protazeny.

Diky moc
Přílohy
Passat CC vydechy zapojeni.jpg
Naposledy upravil(a) modlos dne 02.05.2017 11:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od napster »

Pin je zajisteny. Bez vytahovaku a zkusenosti ho spis utrhnes. To bych ho radsi priletoval primo na žilu. A druhy kabel z ofuku(cerny,nebo hnedy vetsinou) je na minus tzn na kostru auta,ktera je kdekoliv na karoserii. Nevidel jsem jaky mas konektory,ale co vidim ten znedy s ockem,tak to je minus na karoserii.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

modlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.04.2017 17:13

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od modlos »

ok, chapu, takze pri nejhorsim, proste kousek kablu oholit a priletovat primo na to. Ano druhy kabel mam hnedy s ockem, ten teda pridelam nekde kde to pujde na karoserii.

Diky moc :)

modlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.04.2017 17:13

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od modlos »

Ahoj, tak nakonec je to jednodussi nez jsem myslel, jde to i bez pajeni a nepotrebujete zadne specialni nastroje. Kdyby s tim mel nekdo problemy jako ja tak prikladam fotky kde je videt jak to de udelat.

1) Z kabelaze, ktera vede k stmivacimu tlacitku, lze zdelat plastovou krytku
2) Na odhalenem konektoru lze piny vycvakavat, staci nozikem, nebo necim tenkym zatlacit a kabel povytahnout ven
3) Dale staci pouzit redukci ktera prisla s ofuky, sedy dratek zapojit do redukce a kabel z redukce misto sediveho do stmivaciho tlacitka
4) Druhy drat jsem dal na kostru kde je chycena pojistkova skrin, staci povolit sroub, vyndat sroub, dat tam ocko a sroubem prichytit.

Vsechno funguje jak ma, stmivaci tlacitko reguluje i podsviceni ofuku. Doporucuji pohrat si s kabelazi, protoze to muze nekde mlatit (mlatit je asi silne slovo, proste to nekde o neco klepne i kdyz je to obaleny), pouzil jsem Gladen foam (na vyplneni a obmotani v nekterych mistech)
Přílohy
20170502_152731.jpg
20170502_152742.jpg
20170502_153241.jpg
20170502_154427.jpg

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od Nwkt »

ad 4) natáhni to do kostřícího bodu za páčkou na otvírání kapoty, tohle je prasečinka

modlos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.04.2017 17:13

Re: Zapojení osvětlení ofuků - Passat CC

Příspěvek od modlos »

Aha, diky moc. Holt s tou elektrinou se fakt nekamaradim. Akorat ten drat tak dlouhy neni, jedine bych ho musel napojit, neni nejake mozne misto o neco bliz ? A jen abych vedel co se muze stat kdyz je to takhle spatne zapojeny ? Zhori pojistka, odpali to cely osvetleni tlacitek ?

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“