OZNÁMENÍ MODERÁTORŮ: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

OZNÁMENÍ MODERÁTORŮ: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Shemik »

SEM PIŠTE VAŠE DOTAZY NÁPADY A NÁVRHY OHLEDNĚ ZLEPŠOVÁNÍ A VÝVOJE NAŠÍ SKCE SAG.
TAKÉ ZDE NAJDETE INFO O ZMĚNÁCH NOVINKÁCH A PŘESUNECH V SEKCI.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

OZNÁMENÍ MODERÁTORA: info o naší sekci a příspěvcích ČTĚTE !

Příspěvek od Bitvi »

Nevím,ale připadá mi,že je tu hrozný bordel,co se příspěvků týče.Založí se na něco téma a ve finále je tu třeba 5x.Nebo se píšou příspěvky tam kam nemají a potom je to tady nepřehledný.Chtělo by to někoho,kdo by se o to staral.Co říkáte?Tím nechci říct,že to chci dělat.
Naposledy upravil(a) Bitvi dne 17.02.2007 22:15, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

navrh

Příspěvek od abeljozef »

Nechcel by sa toho ujat Shemik ? Uz viac krat daval navrhy na zalozenie novych tem ak niekde bolo nieco spomenute len tak bokom a myslim si ze to malo opodstatenie.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Tak jsem odhlasoval a souhlasím s tebou Sharan-TDI,ale kdo to bude dělat ? Není to sranda a chce to hóódně času.Zrovna včera jsem četl nějaký příspěvek na fóru a tam si pomalu i vjeli do vlasů.Moderátor může příspěvky uzamykat,mazat a co jsem četl,některým se to nelíbí,když je jim zrušen příspěvek.A ani se nedivím,pokud třeba určitý problém není vyřešen.Musí se zvážit,jestli k danému problému je ještě co dodat.
Jinak pokud by mělo dojít k nějakým návrhům KDO to bude dělat,viděl bych jako nejlepšího adepta na tuto funkci Shemika.Doufám že mi za tento návrh nedá Shemik mííínusový bod :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

abeljozef
To nevím.Shemík nekomunikuje.Psal jsem mu na ICQ,co s ním je a nic.Každopádně si myslím,že by v tom měl někdo dělat pořádek.
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Jo jo.Shemik má teď jiné starosti.Mění v baráku stoupačky,nebo co.Ale on se ozve.
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

kazbic
přesně tak jak píšes Ty i abeljozef,taky jsem myslel na Shemika.Ale je fakt,že to chce hodně času.Přesouvat příspěvky tam kam patří,mazat,uzamykat,atd.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Pic kucí, sorracek, ze jsem se na chvili odmlcel, ted se zas objevuju jen na chvili. Jak psal Kazbic, delaj nam doma stoupacky a jeste k tomu mi tu technik preintalovava 2 pocitace, takze mam ted hlavu v pejru. Koncem pristiho tydne uz bych mel byt casove redy.

K tematu, souhlas, nas prozatimni moderator je Vally, ale je jasny, ze maji s Bechym hafo prace s celym klubem, takze muze tezko zastat vse co by tady bylo potreba. V tech prispevkach zacina bejt fakt binec a je to skoda pro nas vsechny. Dik vsem za duveru s navrhem toho moderatora. Myslim, ze bych s tim nemel problem, musel bych se asi leccos technickeho naucit, ale to by se take nejak prekouslo. V tom moderovani vidim spis uklizecku, nez policajta. Ono asi zalezi jak to kdo pojme. Myslim, ze pokud ze nazajde do nejakych krajnosti, jako treba vulgarit, rasizmu a tak, tak neni duvod mazat nekomu prispevky nebo neco zamykat. Alespon ja bych asi nejvice ocenil moznost presouvani spatne zarazenych prispevku do prislusnych temat a tak, aby to tu bylo prehlednejsi. Sem tam vzdycky nejakej ten novacek napise neco nekam, kam nema, coz neni problem, nikdo ucenej jsme z nebe nespadli, koneckoncu vzpomenme sami na sebe, kdyz jsme tu byli prvne, takze to samozrejme nema cenu nikomu vycitat, ale bylo by potreba aby tu nekdo ten poradek udrzoval. Ja se zatim o to snazim tak jak to z me pozice jde a to upozornenim na presun debaty s odkazem na spravne tema, i kdyz jsem si obcas take rikal, ze moderator nejsem, tak aby se na me nekdo nezlobil. S tou pravomoci by to ulizeni asi bylo snazsi a hlavne ucinnejsi.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Já věděl,že Shemik nezklame.Má k tomu takovej pěknej vztah a nenapadá mě nikdo jinej,kdo by to chtěl a mohl dělat.
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Sharan-TDI píše:Já věděl,že Shemik nezklame.Má k tomu takovej pěknej vztah a nenapadá mě nikdo jinej,kdo by to chtěl a mohl dělat.
...ano,ano.A pak někde jsem četl,že už má Shemik "zaděláno" na potomka,tak nemusí už tak často "skotačit" :D a může se věnovat víc nám všem.
Je to pravda Shemiku :?: :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

kazbic píše:
Sharan-TDI píše:Já věděl,že Shemik nezklame.Má k tomu takovej pěknej vztah a nenapadá mě nikdo jinej,kdo by to chtěl a mohl dělat.
...ano,ano.A pak někde jsem četl,že už má Shemik "zaděláno" na potomka,tak nemusí už tak často "skotačit" :D a může se věnovat víc nám všem.
Je to pravda Shemiku :?: :wink:
Plně souhlasím a podporuji názor většiny.Už to tu opravdu začíná být nepřehledný.

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

jj se přidávám, a pokud by to Shemikovi nevadilo tak by to bylo fajn.
:revenant: :revenant:

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

vote for shemik

Příspěvek od abeljozef »

JJ davam hlas Shemikovi

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

kazbic píše:
Sharan-TDI píše:Já věděl,že Shemik nezklame.Má k tomu takovej pěknej vztah a nenapadá mě nikdo jinej,kdo by to chtěl a mohl dělat.
...ano,ano.A pak někde jsem četl,že už má Shemik "zaděláno" na potomka,tak nemusí už tak často "skotačit" :D a může se věnovat víc nám všem.
Je to pravda Shemiku :?: :wink:
JJ, tak tak, zadelano je, takze casek bude. A pak taky po tom jak moc jsem si tuhle cimru vytouzil, ji skoro povazuju za svuj druhy domov. Vecer se objevim a dame rec, zatim pic. S. :lol:

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

SHeniku,když jsem zakládal tohle hlasování,tak už jsem myslel na Tebe.Jen jsem nevěděl jestli bys to chtěl dělat.le doufal jsem že jo.Teď už akorat zbývá napsat bechymu,nebo vally ny a máme moderátora. :ura1:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“