zapojení iso

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

zapojení iso

Příspěvek od 00Inferno00 »

Zdar, nemáte popis ISO konektoru s barvami jednotlivých drátů? Při zapojování MFD DX, jsem na svazku našel tři volné dráty, které nejsou v ISO konektoru zapojené, i když tam patří. Díky
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Zajel bych s ťím k vasovi do Prostějova.

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

Re: zapojení iso

Příspěvek od 00Inferno00 »

Dík za tip, zkusím to podle téhle stránky. Když to nedám do kupy, vyrazím do Prostějova. Jen to bude chvíli trvat, mám nohu v sádře :negative:
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

Re: zapojení iso

Příspěvek od 00Inferno00 »

Hotovo, podle té stránky výše to sedělo :smoke:
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: zapojení iso

Příspěvek od stevocz »

nevie mi niekto kam je zapojeny original modry kabel? mam tam teraz alfa radio a chcem dat ine. cize tam musim dat tu redukciu co ma modry kabel. cize povodny kabel von a novy dnu. len keby bolo nieco napajane modrym tak by som tam nechal oboje.

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: zapojení iso

Příspěvek od Plankamarek »

Cau chlapi, odeslo mi stare neorigo radio(podezreni, ze mi zere baterku), tak jsem ho dal pryc a ted si schanim origo gammu( uz ji mam zamluvenou). Chci se jen presvedcit, zdali je to takhle spravne zapojeno( viz obrazky). Myslim, ze bude stacit prehodit pin c.4 se 7. Muze mi to nekdo zkontrolovat a potvrdit, ze to bude v poradku?
Dekuji.
Přílohy
20170607_172509.jpg
20170607_172457.jpg
Screenshot_2017-06-07-20-27-19.png

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

správně to není pro origo radio - je potřeba přepinovat pin 7 a 4 mezi sebou tedy bílo-červený (myšlen ten blíže zobačku pokud by si nerozuměl č. pinům) a červeno-žlutý
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: zapojení iso

Příspěvek od Plankamarek »

Dekuji za odpoved. Prehodim a snad bude fungovat, tak jak ma ;-). Jen jeste pro uplnost, promeroval jsem vsechny piny ( viz foto), jak se zapnutym, tak i s vypnutym zapalovanim, jsou ty hodnoty spravne? Samozrejme pin 4a7 je zatim spatne , myslim hlavne ostatni hodnoty. Dekuji.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

jo to bude dobrý..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Plague
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 05.10.2016 20:12
Bydliště: Brno

Re: zapojení iso

Příspěvek od Plague »

Hlavně při vypinovávání nezapomeň vyndat tu žlutou závlačku, která v konektoru je. Ne že by se mi to třeba stalo... :oops:

Uživatelský avatar
dasek82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 19.07.2009 20:41
Bydliště: Pardubice,Hradec Kralove

Re: zapojení iso

Příspěvek od dasek82 »

tve podezreni na vybijeni baterie bylo spravne, presne takhle to totiz dopada(foto tech kabelu) kdyz nekdo to neumi cely spravne zapojit a dat tam napajec pro antenu pokud tam pouziva neorigo radio!
vw bora variant highline - AUY+Tiptronik

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: zapojení iso

Příspěvek od Plankamarek »

Tak mam radio v aute. Piny c.4 a c.7 jsem tedy prehodil a hraje pekne a snad tedy funguje jak ma( stanice si pamatuje), ale nevim jestli je spravne, ze i po vytazeni klicku lze radio zapnout??? Kdyz ho pred vytazenim klicku nevypnu, tak se na displayi napise neco ve smyslu-2 hod on nebo tak neco. Myslel jsem, ze kdyz vytahnu klicek tak zkratka za zadnych okolnosti ( ani na njky cas.interval) proste hrat nebude. Jdr mi hlavne o to, at to nezere baterku. Puvodni neorigo mi ji zralo( otazka jestli to bylo, jak rika Dasek82, tim ze tam nebyl ten fan.napajec). Kdysi sem ho tam zapojrny mel, ale stejne to njk blblo( kvalita signalu), tak jsem ho dal pryc.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

original rádia jdou zapnout i bez klíče a po půl hodine se sami vypnou



u neorigo rádia - pokud si měl fantomový napáječ neodborně zapojený na stalých +12V jak už jsem to x-krát viděl tak napájí zesilovat v anténě trvale
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: zapojení iso

Příspěvek od Plankamarek »

Ahojte,

Takze chapu to spravne, ze radio zapnu kdykoliv i bez klice a samo se pak po pul hodce vypne? Dnes jsem totiz schvalne zkusil radio zapnout ( bez klice) a bez problemu se zaplo. Auto bylo zamkle a stalo zhruba den.

Dekuji.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

ano originál rádia jdou zapnout i bez klíče v zapalování (a po čase bez klíče v zapalování se vypnou myslím, že je to půl hodiny, ale už si to přesně nepamatuji) - neorigo rádia tyhle funkce nemají
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“