Passat B5 81kW nastartuje a zdochne

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
magulator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.06.2017 08:51

Passat B5 81kW nastartuje a zdochne

Příspěvek od magulator »

Zdravim vas. Mam problem ze auto po nastartovani hned zdochne. Uz to tu sice bolo riesene ale v 99% to bolo imo. Lenze mne imobilizer neblika. Niekedy to chyti v poho. K tomu vsetkemu pipaju brzdy a ostava svietit ručka. Rj motoru pise ze je sporadicky zablokovana ( keby to bolo imobilizerom bolo by to tam napisane ale nieje) , brzdy pipaju a mam skontrolovat podla manualu - brzdovky dost, akumulator novy a nabity, konektor od ABS v dobrom stave bez hrdze, a pamet zavad abs cista. V motore sem tam vyskoci rele zhavenia skrat na kostru. Zhavi to vobec ked je vonku +30? Moze to sposobovat to zdochynanie motoru a preco stale pipaju aj brzdy ? Dakujem za rady

Vikers77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.07.2019 16:57

Re: Passat B5 81kW nastartuje a zdochne

Příspěvek od Vikers77 »

Ahoj ako si vyriesil túto chybu? mne to robí tiež passat 81kw rok 97 niekedy naskoci a zdochne iba raz niekedy aj 20x uz neviem čo mám robiť meniť alebo opravovať už som skúšal snáď všetko. Vag nehlási nič. Vodiče som kontroloval od jednotky konfortu az po vývody smerom k riadiacej jednotke motora mal som rozobratu pol palubnej dosky taktiez som skontrolovak kabeláž od riadiacej jednotky k jednotlivym koncovkam vsetko podozrivé som opravil. Vie my niekto poradit kde teoreticky by som mal este hľadať? Immo to nieje ked som odpojil káble od citacky tak som nenastartoval a vag hlasil kód. Mám uz nervi v k... Z toho. Ok poradte.

Ďakujem

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“