Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stickler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.05.2017 11:48
Kontaktovat uživatele:

Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Stickler »

Ahoj všem,

protože se nemohu rozhodnout (hlavně kvůli příplatku), zajímá mě názor ostatních. Passat B8 variant, klasicky chrom na exteriéru s eloxovanými střešními nosiči, 18", nebo 19" kola a jistě béžový interiér.

Firma dává na výběr 2 barvy - bílou, nebo stříbrnou, auto bude bez polepů, čili jako soukromé auto.

Jakou barvu byste vybrali vy? Řekněme spíše čistě vzhledově, než volbou rozumu (cena).

Díky za názory :good:

Uživatelský avatar
vwforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 25.09.2010 19:24

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od vwforum »

Za sebe... Bílá Oryx, ale ta je za tučný příplatek 27.600,- Stříbrné jsou 2: Pyrit a Reflex. Béžový interiér mám také, ale jako hlavní barvu jsem zvolil Black Oak Brown a pěkně to ladí!

Uživatelský avatar
Stickler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.05.2017 11:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Stickler »

Díky za odpověď :)
Dodám upřesnění: Jde mi o základní bílou. Tu mám i teď a praktičnost je na sebevraždu, no zase by mi to dalo prostor připlatit jinde a nepřiplácet takové nekřesťanské peníze za metalízu.
Co se stříbrné týče, pravděpodobně bude předepsána ta obyčejnější = stříbrná Reflex.

Dřevo chci taky, pokud bude HL, jdu do něj, pokud BL, za 12 tisíc ať si to nechají a dodělám ho pak dodatečně :good:

Uživatelský avatar
vwforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 25.09.2010 19:24

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od vwforum »

Obrázek

"Dřevo" jsem dával také.

Uživatelský avatar
Stickler
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.05.2017 11:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Stickler »

Vypadá hezky a navíc se za něj nemusí připlácet - tedy u HL. U BL mi přijde chtít za to nějakých 12 tisíc přehnané. Rámeček si do lesku umím nalakovat i sám (lakoval jsem si vždy vše s výsledkem jako z lakovny, protože to dělám už 15 let) a lišty se dají vyměnit, nebo potáhnout fólií.. Každopádně bude-li možnost, jdu do něj taky :)

Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Max583 »

Pravdou je, že stříbrný je pořád čistý. Na údržbu je to nejideálnější barva. Měl jsem tmavě modrou a mohl jsem na tom autě nechat ruce. Řekl jsem si už nikdy nechci jinou než stříbrnou. Co čert nechtěl nechtěl skončil jsem u tmavě hnědý. .... když jiná nebyla :laugh:

Uživatelský avatar
Ettore
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 15.05.2016 07:11

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Ettore »

Když stříbrnou B8, tak jedině tungsten silver
Passat B8 2016

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od eauto1.cz »

Max583 píše:Pravdou je, že stříbrný je pořád čistý. Na údržbu je to nejideálnější barva. Měl jsem tmavě modrou a mohl jsem na tom autě nechat ruce. Řekl jsem si už nikdy nechci jinou než stříbrnou. Co čert nechtěl nechtěl skončil jsem u tmavě hnědý. .... když jiná nebyla :laugh:
Mám jedno auto černou metlu druhé stříbrnou a třetí šedou metlu, jak je provozuješ současně, umíš porovnávat.
Stříbrná je praktická, když jezdíš po čistých silnicích, tak v extrému jen dálnice od jara do podzimu, půl roku nemusíš navoskované auto mýt, umyje ho déšť a je pořád jakž takž čisté, akorát sem tam skla umyješ a z dálky vypadá stále čisté.
Ty tmavé, to je sice zralé na denodenní mytí, sotva to uschne, už je to zaprášené ale na větší karosérie se mi tmavé laky líbí nejvíc a vždy bych dal přednost před stříbrnou, je to prostě echt.

A ta šedá je někde na půli cesty, vypadá honosněji než stříbrná a je na ní méně patrný prach a špína, takový kompromis, za mě velmi praktický lak a myslím že hnědá metla je totéž. :idea:
Ovšem kdo má béžovou se dřevem, musí jedině do příplatkové bílé nebo černé metalízy, tam je největší WAW efekt! :)
Ta bílá metalíza je naprosto úžasná, pokud je auto v plné palbě, hlavně LED a největší kola a chrom s tmavými skly, to nestojí na každém rohu...
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Krtek6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 19.05.2008 10:51

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Krtek6 »

Hoši...omlouvám se za zasírání tématu jiného, ale přišlo mi blbé zakládat další.. ale mám v tom bordel a nemůžu se dohledat skutečnosti. Může mi prosím někdo říct jakej je rozdíl mezi Tungsten a Pyrit metalízou?? Tungsten má kámoš na golfu takže to vím jak vypadá. Navíc je to tak debilní jméno, že to jen tak člověk nezapomene :D . Je mezi tím rozdíl? Nebo ne... Pokud ano, mohl by někdo dát nějaké srovnávací foto? Díky

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Lada.s »

Na B6 mám stříbrnou a auto je furt pohledově "čistý"
Na B8 mám bílou, a jsem z toho na na nervy protože je furt jak prase i druhej den po umytí :D :D ale zase je to krásné a elegantní

Uživatelský avatar
paja02
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od paja02 »

Zdary - také jsem chtěl šedivou,černou,nebo modrou metlu, nakonec mi dovezli sříbrnou se světlým vnitřkem B8 - 11/2017 sedan. Mám ho měsíc
a za stříbro jsem fakt rád. Na B 5,5 jsem měl tmavě šedivou metlu - vypadala fakt pěkně - no vždy je něco za něco...

Uživatelský avatar
Tunator
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 17.11.2020 07:00

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od Tunator »

Měl jsem už bílé i stříbrné auto a praktičtější je rozhodně stříbrná.

papesch286
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 14.06.2020 13:03

Re: Výběr barvy - stříbrná, nebo bílá?

Příspěvek od papesch286 »

Krtek6 píše:
09.10.2020 13:37
Hoši...omlouvám se za zasírání tématu jiného, ale přišlo mi blbé zakládat další.. ale mám v tom bordel a nemůžu se dohledat skutečnosti. Může mi prosím někdo říct jakej je rozdíl mezi Tungsten a Pyrit metalízou?? Tungsten má kámoš na golfu takže to vím jak vypadá. Navíc je to tak debilní jméno, že to jen tak člověk nezapomene :D . Je mezi tím rozdíl? Nebo ne... Pokud ano, mohl by někdo dát nějaké srovnávací foto? Díky
Zdravim,Tungsten siver a Pyrit silver,jsou dve odlisne barvy.Tungsten je svetlejsi.Davam 2 fotky,snad to z toho poznas.;-)
Passat B8 Pyrit Silber metalic.jpg
Passat B8 Tungsten Silver metalic.jpg
Passat B8 Tungsten Silver metalic.jpg (187.15 KiB) Zobrazeno 1816 x

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“