Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
HagridFR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.07.2017 08:06
Bydliště: Praha

Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od HagridFR »

Ahoj,

Přidávám video. Nastaveno: protočení ručiček, zobrazení AKTUÁLNÍ(reálné) teploty vody na budíku, trvalé podsvícení ručiček i při vypnutých světlech, aktivace položky Dotankovat(počet litrů)

Kdo chce, ať to bere, jako motivační. Sám jsem před časem hledal, jestli to jde na budících se "zamčenou" volbou.
Kdo chce, můžu mu to aktivovat. Postup zveřejňovat nebudu, stálo to hodiny a hodiny výzkumu a dost peněz za výbavu(nestačí na to klon VCDS za 20 dolarů :lol: )
Naposledy upravil(a) HagridFR dne 05.08.2017 17:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od denis.82 »

Hmm, a to se chces jako pochlubit...nebo tady tu sluzbu nabizis za poplatek ci sem budes davat navod?? 8O
RS6 Performance 445kw

HagridFR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.07.2017 08:06
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od HagridFR »

denis.82 píše:Hmm, a to se chces jako pochlubit...nebo tady tu sluzbu nabizis za poplatek ci sem budes davat navod?? 8O
Tvoje auto to umí jednoduše v adaptaci. Toto je určeno pro majitele Passatu 3C/CC/Golfu 6..

Uživatelský avatar
MistrWajn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 10.09.2015 13:51
Bydliště: Žilina/Bratislava

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od MistrWajn »

Tak skusim ja:

Hmm, a to se chces jako pochlubit...nebo tady tu sluzbu nabizis za poplatek ci sem budes davat navod?? 8O
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od Santusovic »

Taky to moc nechápu, spoustu lidi odsud ví, že to jde aktivovat úpravou Eeprom v budíkách a ví i kdo to tu dělá, ano a víme, že na to nestačí kabel za 20 doláčů a k tomu potřeba náčiní na úpravu Eeprom a VVDI soft.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

HagridFR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.07.2017 08:06
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od HagridFR »

Santusovic píše:Taky to moc nechápu, spoustu lidi odsud ví, že to jde aktivovat úpravou Eeprom v budíkách a ví i kdo to tu dělá, ano a víme, že na to nestačí kabel za 20 doláčů a k tomu potřeba náčiní na úpravu Eeprom a VVDI soft. Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Já ale nikoho nenutím, nechat si to dělat u mě. Ani nemluvím o placených službách. Klidně si to nechte od zdejších upravit zadarmo. Forum je o výměně zkušeností a já jsem sem postnul výsledek několikaměsíčního bádání a investic. Vaše komentáře jsou naprosto zbytečné a odpusťte si je. Jen mi včera kamarád odsud doporučil, ať se s tím pochlubím zde na foru, že to mnoho lidí zajímá.

Mimochodem, viděl jsem zde akorát nabídku na přidání položky Dotankovat a protočení. Zobrazení reálné teploty na budíku nikoliv.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od napster »

Umis u budiku aktivovat teplotu oleje,pokud tam neni? Jedna se o skoda superb II 2010 2.0tdi 125kw.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od hkr »

Tahni debilku :laugh:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
MistrWajn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 10.09.2015 13:51
Bydliště: Žilina/Bratislava

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od MistrWajn »

Po tom ako si upravil prvy prispevok bez toho aby si to tam napisal to uz celkom dava zmysel ..
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od Nwkt »

Santusovic: Jde to aktivovat "kabelem" za 2 USD :-D

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od bobyka_cz »

hmmm, ano jde to, vime to...a co ty s tim, ze to mas udelany a pochlubil jsi se? pohonil si? :D (treba ego, je jedno co :D )
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

metrix.m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 09.05.2016 22:24
Bydliště: Ostrava

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od metrix.m »

Když jde tedy zde na fóru o výměně zkušeností co k tomu tedy potřebují SW a HW nebo kam se mohu obrátit? Případně i návod by řekl bych se ho víc.


Já jsem zde začátečník tak by mě to zajímalo (no flame) a myslím to velmi upřímně.
VW Passat Variant B7,Highline

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od Prochy01 »

HagridFR píše:Ahoj,

Přidávám video. Nastaveno: protočení ručiček, zobrazení AKTUÁLNÍ(reálné) teploty vody na budíku, trvalé podsvícení ručiček i při vypnutých světlech, aktivace položky Dotankovat(počet litrů)

Kdo chce, ať to bere, jako motivační. Sám jsem před časem hledal, jestli to jde na budících se "zamčenou" volbou.
Kdo chce, můžu mu to aktivovat. Postup zveřejňovat nebudu, stálo to hodiny a hodiny výzkumu a dost peněz za výbavu(nestačí na to klon VCDS za 20 dolarů :lol: )
Prosim te - ještě znovu se zeptam....jaká je pointa tvého příspěvku?

Ad teplota vody - ta je kazdemu u zadku, má ji 100% budiku, i když je ukazatel utlumeny... jde hlavně o teplotu oleje, která je důležitější, ale ne všechny budiky ji standardně ukazuji....ze však jde budiky upravit víme x-let a víme i jak, resp kdo to umí a co je k tomu potreba...

Cos nam tu tím výkřikem tedy chtěl sdělit...? pokud je to nabídka "služby" dej si to do bazaru, pokud chceš rict postup, dej to do postupu, pokud se chceš pochlubit, tak ti nikdo tleskat nebude, protože to tady kluci umí (a nejen to) jiz několik let...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

HagridFR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 12.07.2017 08:06
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od HagridFR »

Prochy01 píše:
HagridFR píše:Ahoj,

Přidávám video. Nastaveno: protočení ručiček, zobrazení AKTUÁLNÍ(reálné) teploty vody na budíku, trvalé podsvícení ručiček i při vypnutých světlech, aktivace položky Dotankovat(počet litrů)

Kdo chce, ať to bere, jako motivační. Sám jsem před časem hledal, jestli to jde na budících se "zamčenou" volbou.
Kdo chce, můžu mu to aktivovat. Postup zveřejňovat nebudu, stálo to hodiny a hodiny výzkumu a dost peněz za výbavu(nestačí na to klon VCDS za 20 dolarů :lol: )
Prosim te - ještě znovu se zeptam....jaká je pointa tvého příspěvku?

Ad teplota vody - ta je kazdemu u zadku, má ji 100% budiku, i když je ukazatel utlumeny... jde hlavně o teplotu oleje, která je důležitější, ale ne všechny budiky ji standardně ukazuji....ze však jde budiky upravit víme x-let a víme i jak, resp kdo to umí a co je k tomu potreba...

Cos nam tu tím výkřikem tedy chtěl sdělit...? pokud je to nabídka "služby" dej si to do bazaru, pokud chceš rict postup, dej to do postupu, pokud se chceš pochlubit, tak ti nikdo tleskat nebude, protože to tady kluci umí (a nejen to) jiz několik let...
Můžu znát smysl Tvého příspěvku? Fakt mu nerozumím. Potřebuješ zbytečně rýpat?
V prvním příspěvku jasně vysvětluji, proč jsem to sem dal. Opakuji, že nikoho nenutím, aby si to nechal dělat u mě.

Třeba se někomu hodí, že to umí někdo z Prahy.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Aktivace Staging(protočení ručiček) u vozů se zamčeným adaptačním kanálem

Příspěvek od Prochy01 »

Aha... takže chceš rict, ze to umíš sprovoznit a nabízís tu službu -> tak to napis jasne...

Omlouvam se, nepochopil jsem to, ze to je inzerce/nabídka...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“