webasto nezavisle topeni

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od tornado1 »

Tak to teda jsou to vime
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od teekey »

Hijena píše:No s maxidotem ani s climatronicem to nekomunikuje, to ale ani ne dodělávané webasto, pokud si nedokoupíš modul...
CAN Webasto a vymena climatronicu s podporou webasta - pak funguje.
šianzek píše:Umí někdo v Ostravě a okolí namontovat webasto???
No, v AT Trading za to chteji raketu a kdyz mas vlastni dily tak milion kecu, jeste si priplatis a pockas si. Zalezi taky na tom co mas za bufik, potom najit sikovneho elektrikare co to zapoji - me montovali klasicke neCAN topidlo v Oticich u Opavy a bez problemu.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od šianzek »

Nemám nic pravé ;D
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od teekey »

šianzek píše:Nemám nic pravé ;D
tak to mas jednoduchou volbu:
a) jsi pripraven vyvetrat si penezenku v AT Trading (myslim ze jenom samotna montaz u nich je za 8000,- bez DPH) + vsechny dily/komponenty s patricnou prirazkou po vzoru prodeje dilu v auth. servise VW
b) najdes si elektrikare co ti to namontuje + objednas dily pres internet, ja jsem kupoval od uzivatele kemar, ma vsechny dily na UNI dostavbu (na DO) tak i CAN verzi pro ovladani pres climatronic panel + ma vpodstate vsechny myslitelne dily a know-how pro montaz nebo reseni problemu (radil nam po telefonu pri montazi)
c) pak je tady i Tornado, coz je velmi zkuseny a schopny clovek s bohatyma referencema zde na foru, obcas se pohybuje i na Severni Morave a muzes se snim zkusit domluvit
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od šianzek »

Mám možnost mít komplet webasto pro b6 ale mám b7 2012 tak otázka zda je to jiné ?? Co je potřeba sehnat abych dopasoval do b7??? Jasné ze climatronic
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Nwkt »

Otázka co tam je za jednotku, aby ti to komunikovalo s budíkama. Max. jednotku topení, zbytek je normálně záměnnej. Já mám naopak VEVO z B7 v B6

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od tornado1 »

zrovna ted dodělávám do b7 2013 - topení, hadice, climatronik, anténu do střechy, jednotku dálky, dálku,palivové vedení, palivové čerpadlo, kabeláž, vodní čerpadlo, sání, držák topení 2x a půl dne práce.. jde bez problémů
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Widlajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.08.2017 13:02
Bydliště: Slaný

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Widlajz »

Nikde jsem nenašel co jsem hledal, tak se zeptám zde.
Jaká možnost je pro Passat B6 rv 2006, myslím konkrétně příhřev vody motoru po startu motoru?

Kamarád má Superb 2 2.0tdi BMP (stejný motor mám i já). On motor/vodu zahřeje do 5km v mrazech, topí mu to taky fakt rychle. Já s Passatem zahřívám i při dnešních teplotách okolo 8 stupňů, minimálně 10km, je pravda, že mám DSG, ale to snad nehraje až takovou roli.

Je možná nějaká dodatečná montáž nějakého přídavného topení, která mne nezrujnuje?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Nwkt »

Co znamená nezrujnuje?

Jinak DSG má druhej termostat, kterej můžeš mít vadnej

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Prochy01 »

Přesně, ten termostat často zlobí, tím bych začal. Další možnost je origo zástavba webasto. Nebo nejakej bastl na bázi topné spiraly (pokud parkujes u zásuvky, nemusí to být spatny a stojí to par Kč) nebo jiné neorigo nezavisle topení. Víc asi nevymyslis.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Jirka. »

B6 ten termoregulátor dsg nemá, to je až v druhé generaci CR. Takže na to zapomeň. Ale spíš bych to viděl na to že ti může nedovírat normální termostat. A v supu má kamarád nejspíš příhřev, protože do 5km se to v mrazech rozhodně na 90 normálně neohřeje. Ještě je navíc u většiny B6 do doku 2007 nefunkční el. příhřev. Ale ten má vliv jen na foukání teplého vzduchu na okno, na vodu to žádný vliv nemá.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Davidb7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 18.11.2016 15:40

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Davidb7 »

Zdar borci. Mám problém s org. nez. topenim na moji B7. Kodoval jsem zadní led světla a nezavisle topeni normalně i po zkoušení ruzných kodovaní normalně jelo, ale po nějake době mi to vyšťavilo zadní baterku a samozřejmě neseplo. Baterku jsem dobil a problém se stále opakuje i když jsem dal jinou. Prostě nedobíjí a jak jsem měřil předni baterku i veškeré kabely co jdou z pojistkové skříně, tak všechny měli +- 13,6 14V. Tak už fakt nevím, jestli se musi přes VAG aktivovat druha baterie či co.... Moc děkuji za rady...

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od teekey »

2Davidb7: nemas tam jednotku na prepinani nabijeni? Bude to na VCDS jednotka 71. Zkus sem dat vypis z VCDS, aby byl videt seznam jednotek co tam mas a chyby.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Widlajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.08.2017 13:02
Bydliště: Slaný

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Widlajz »

Chtěl bych nějaké přídavné topení, které funguje klidně jen po startu motoru do doby než se zahřeje? Je nějaká taková možnost? Kolik to tak může stát?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: webasto nezavisle topeni

Příspěvek od Nwkt »

Dělá se jenom Webasto jako příhřev. Ale zástavba je stejná a užitek daleko menší.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“