Huceni od motoru po vypnuti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od KJirka »

No já bych přemýšlel ještě o jiný věci. Jestli je to jenom náhoda, že po dvou dnech, co kolega auto má, se mu zrovna spustila regenerace. Takže bych si trochu hlídal, jestli neprobíhá nějak často a nebyl to "dárek" s DPF v prdeli.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Michalos2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od Michalos2 »

KJirka píše:No já bych přemýšlel ještě o jiný věci. Jestli je to jenom náhoda, že po dvou dnech, co kolega auto má, se mu zrovna spustila regenerace. Takže bych si trochu hlídal, jestli neprobíhá nějak často a nebyl to "dárek" s DPF v prdeli.
Díky za reakce!
Určitě to budu hlídat, teď budu mít uši napnuté a když bude problém, tak zajedu do servisu

Můžete mi prosím doporučit někoho šikovného v Praze? Ideálně Praha 15, Praha 10 ?
Nerad bych servis VW, kde třeba budou 2 hodiny chodit kolem, konstatují že to je cajk a nechám tam 3 000 :D

Díky!

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od kubisz »

webasto jako prihrev ma dobeh klidne kolem 1-2 minut... u nas je to takovy trochu az pistivy zvuk a je urcite nepreslechnutelny, ale neni podobny zvuku ze "sahary"... prihrev se po jizde dochlazuje, pokud byl zrovna spusteny a spousti se napriklad i v pripade, ze jedete dlouho na volnobeh (v zime pod 5°C), nebo je nejaky pozadavek na rychle topeni apod., cili ne jen po nastartovani a ohrati motoru... CC prihrev standardne nema? Turin jo :-)
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od Santusovic »

Michalos2 píše:
KJirka píše:No já bych přemýšlel ještě o jiný věci. Jestli je to jenom náhoda, že po dvou dnech, co kolega auto má, se mu zrovna spustila regenerace. Takže bych si trochu hlídal, jestli neprobíhá nějak často a nebyl to "dárek" s DPF v prdeli.
Díky za reakce!
Určitě to budu hlídat, teď budu mít uši napnuté a když bude problém, tak zajedu do servisu

Můžete mi prosím doporučit někoho šikovného v Praze? Ideálně Praha 15, Praha 10 ?
Nerad bych servis VW, kde třeba budou 2 hodiny chodit kolem, konstatují že to je cajk a nechám tam 3 000 :D

Díky!
Domluv se s Jirka. z počernic Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od KJirka »

Mohla to být opravdu jen náhoda, takže bych z toho nic nevyvozoval. Ale jestli ti to vrtá v hlavě, tak jeď k tomu Jirkovi. do Počernic, ať ti vyčte, v kolika km proběhla poslední regenerace a na kolik je zaplněnej DPF. Kolik má mít to auto najeto ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Michalos2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od Michalos2 »

KJirka píše:Mohla to být opravdu jen náhoda, takže bych z toho nic nevyvozoval. Ale jestli ti to vrtá v hlavě, tak jeď k tomu Jirkovi. do Počernic, ať ti vyčte, v kolika km proběhla poslední regenerace a na kolik je zaplněnej DPF. Kolik má mít to auto najeto ?
Díky za TIP, zkusím v případě opakujícího se huceni

Auto má najeto 89tis a plnou servisku z VW servisu s posledním zapisem v 87 tis. Jen auto asi stalo 2 mesice. Ja s nim ujel cca 280km

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Huceni od motoru po vypnuti

Příspěvek od KJirka »

Aha, no tak to pust asi z hlavy.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“