DSG - samovolné přeřazení z 1. stupně na 2.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: DSG - samovolné přeřazení z 1. stupně na 2.

Příspěvek od KJirka »

Pepo, už sis moh za ty roky všimnout, co všechno jsou lidi schopný řešit.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Vacul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 29.08.2016 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: DSG - samovolné přeřazení z 1. stupně na 2.

Příspěvek od Vacul »

ppfox píše:včera jsem si teprve uvědomil, co bylo jako otázka při založení vlákna a fascinovalo mě, že se řeší něco co bych nikdy sám o sobě nezkoušel protože prostě nevím k čemu je to dobré :D ale zkusil jsem to tedy a na D to přeřadí na 2 prakticky ihned (nevím asi vteřina?) a na S to nepřeřadí nikdy (jako nezkoušel jsem s tím jet 400 km, ale myslím že by to na tu 1 jelo furt :mrgreen: )

a zeptám se...k čemu je tohle vlastně dobrý, jako zkoušet to? já nechápu jak někoho vůbec může napadnout to zkoušet (kromě toho že se to tady řeší, tak to zkusíš kvůli tomu) ale jinak jako proč?
To sis teda uvědomil brzo :)

Proč jsem to asi řešil, co myslíš? Sám Sixta na svých stránkách uvádí, že pro určení bezvadného stavu DSG je jedna z rad rozjet se na D bez plynu a převodovka má sama přeřadit z jedničky na dvojku. Tím, že mi to nedělalo, tak jsem chtěl jenom zjistit, jestli něco odchází nebo ne :tongue: .
VW Passat B8 2.0 BiTdi
VW CC 2.0 TDi DSG - TDiFun 125kW

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: DSG - samovolné přeřazení z 1. stupně na 2.

Příspěvek od KJirka »

njn. každej jsme nějakej
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“