Otevírání pátých dveří s mikrospínačem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Brejkax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.10.2017 18:58

Otevírání pátých dveří s mikrospínačem

Příspěvek od Brejkax »

Dobrý den,
mám vw passat cc 2009 a z ničeho nic mi nejde otevřít ručně kufr. De mi otevřít pouze tlačítkem a dlouhým stisknutím na dálkovém ovladači. Rozdělal jsem kufr a kabely vypadají v pořádku, už proto, že i svítí led osvětlení interiéru. Určitě měl, už někdo podobný problém, protože ve fóru jsem se dočetl, že se může jednat o špatnou kabeláž, nebo mikrospínač. Nevím jak se dostat do Kliky s mikrospínačem, z auta jsem ho dostal, ale dovnitř už ne, jako by byl napevno. Je možnost nějaké opravy, popř. co by jste mi poradili? Děkuji :)
Obrázek
Naposledy upravil(a) Brejkax dne 10.10.2017 18:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Otevírání pátých dveří s mikrospínačem

Příspěvek od Nwkt »

Vyměníš celej ten znak

Uživatelský avatar
mirek22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2010 22:00
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Otevírání pátých dveří s mikrospínačem

Příspěvek od mirek22 »

Mně se to stalo na B7 Variant že mně nešel otevřít kufr , naštěstí je ve uvnitř za trojúhelníkem takové okýnko a tak je páčka na nouzové otevření .
Pak jsem dál dole tapecíruj , změřil kabely a začalo to hned cvakat problém byl v tlačítku (klika na otevření) tak jsem prostříkal WD-40 a funguje dodnes.
Passat Variant B7 /2.0TDI 103kw CFFB / Lane Assist / Sign assist / Discovery media PQ -DAB

Brejkax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 09.10.2017 18:58

Re: Otevírání pátých dveří s mikrospínačem

Příspěvek od Brejkax »

mirek22 píše:Mně se to stalo na B7 Variant že mně nešel otevřít kufr , naštěstí je ve uvnitř za trojúhelníkem takové okýnko a tak je páčka na nouzové otevření .
Pak jsem dál dole tapecíruj , změřil kabely a začalo to hned cvakat problém byl v tlačítku (klika na otevření) tak jsem prostříkal WD-40 a funguje dodnes.
Pomohl sprej na kontakty. Problém zase nastal, když se venku ochladilo. Když je teplo, funguje normálně.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Otevírání pátých dveří s mikrospínačem

Příspěvek od KJirka »

asi se budeš muset odstěhovat víc na jih :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“