Auto z niceho nic chciplo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od destroyer »

Zdarec klubaci.potreboval bych radu jestli se tohle uz nekdy nekomu nestalo.mam passat 2.0 TDI 103kw 16V 4motion CBA.jsem po vymene vsech filtru a oleje asi pred 500km.vcera rano jsem jel do prace.normlalne jsem nastartoval auto jelo uplne v pohode ale...mel jsem tam asi rychlostni stupen č3 vletel jsem k retarderu tak jsem podradil a jak mile jsem projel ten retarder tak auto zdechlo (bylo to v kopci) a uz nejde nastartovat.starter toci ale motor nechyta.palubak mi hlasi dojezd 70km tak tim by to byt nemelo.po praci jsem prisel k autu ze to zkusim protocit jeste jednou ale baterka uz byla uplne chcipla.nestalo se tohle uz nekomu?vim ze je treba na diagnostiku ale ja svou nemam takze az nabiju baterku budu to muset odtahnout do servisu.jen me zajima jestli by to nemohla byt jen nejaka blbost vypadlej konektor nebo tak neco.predem dik

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od KJirka »

proč zakládáš další téma, když totéž už řešíš jinde ? Nabij baterku, dolej tam kanystr nafty a uvidíš, co to udělá. Buď nepodává to čerpadlo nebo jsi prostě jen suchej. Nehledej záhady a začni tím nejjednodušším.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od destroyer »

tohle téma jsem založil dřív než jsem to začal řešit jinde.omlouvám se... a filtr je zalitý naftou ale i tak zkusím dolít naftu a nabít baterku

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od KJirka »

aha, máš pravdu, ale i tak je lepší řešit to jen na jednom místě, protože je z toho pak spíš bramboračka. A na tu baterku bacha, protože slabá baterka může zdánlivě v pohodě točit a stejně to nechytne. Osobně sázím na suchou nádrž. Že by se na tom retarderu něco uklepalo pochybuju, i když vyloučit se to asi úplně taky nedá.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od destroyer »

a myslíš že může být suchá nádrž i když je filtr zalitej naftou?jako jo mohlo to pro nadskočení nasát vzduch a zalít filtr se mohl až potom co jsem zkoušel znovu nastartovat...

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od KJirka »

jakákoliv teorie je na nic, pokud to nevyzkoušíš.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto z niceho nic chciplo

Příspěvek od destroyer »

Vyreseno nabil baterku a dolil naftu.chyba byla nejspis v baterce.den pred tim jsem vymenil radio a z vyroby bylo spatne zapojene a to mi vybijelo baterku.ted po oprave zapojeni je to v poradku

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“