Pin autoradia

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pin autoradia

Příspěvek od tornado1 »

Když mi das číslo tvého radia a nedáš vin tak ti pin zjistím bez problemu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pin autoradia

Příspěvek od KJirka »

Nwkt píše:
KJirka píše:jinými slovy, přijdeš do autorizáku s čórkou a oni ti k ní řeknou kód. Takhle nějak jsi to myslel jo ? Protože to z toho pak logicky vyplývá.
No každopádně se na to zítra můžu v autorizáku zeptat, protože tam mám cestu.
Pokud přijedeš s čorkou, tak na tebe pošlou policajty. Pokud přijedeš s legálně koupeným rádiem co čorka není, tak ti ten kód normálně dají (teda v případě že nejsou líný nebo lemplové). Už mi ho takhle známej posílal přes net
No jasně, pokud přijdeš s čórkou, o který se podle výrobního čísla ví, že čórka je, pošlou na tebe policajty. To dá rozum.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 722
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: Pin autoradia

Příspěvek od Hack »

tornado1 píše:Když mi das číslo tvého radia a nedáš vin tak ti pin zjistím bez problemu
Ale ne vždy. Vždy jen ten, který se zadal při výrobě. Pokud ho někdo změnil,tak pak jen přímo z radia.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pin autoradia

Příspěvek od tornado1 »

Taky pravda
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“