Hmlovky

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
dodoko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.01.2017 13:01
Bydliště: Bratislava

Hmlovky

Příspěvek od dodoko »

Zdravym pani.
Vidim ze tu mate problemi s dodavkov objednanych aut, a moje starosti vam mozu byt smiesne,ale aj tak
Skusim . Mam obycajne full led svetlomety, ale hrozne mi vadi farba hmloviek( prisvecovanie do zakrut) tie su
Len halogenky. Viete mi poradit konkretne led h8 je ich na nete mnozstvo, ak s nimi mate nejake skusenosti a su vhodne. Dakujem za info.

Tiguan II Highline 2.0 Tdi 4x4
Tiguan II 2,0 Tdi 4Motion, Highline
VW Golf VII 1,2 Tsi Comfortline

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmlovky

Příspěvek od sirdo »

v hmlovkach su H8 a nie H11?...

ja by som do LED ani nesiel (leda vymenit celu hmlovku za LED verziu ak by take nieco cinania vyrobili) a dal by som tam Xenesis halogenku...

H8... https://www.autoledky.sk/Item/xenesis-t ... arovky-h8/" onclick="window.open(this.href);return false;

H11... https://www.autoledky.sk/Item/xenesis-t ... rovky-h11/" onclick="window.open(this.href);return false;

mal som to tak riesene na Golfe 7, kde som mal tiez prisvedcovanie do zakrut cez hmlovky (vlavo original zlta, vpravo Xenesis H11), obr. c.2 uz len Xenesis...
Přílohy
hdrhmlovky01.jpg
hdrhmlovky02.jpg

dodoko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 30.01.2017 13:01
Bydliště: Bratislava

Re: Hmlovky

Příspěvek od dodoko »

Ďakujem za inšpiráciu.
Ale mám taký dojem,ze tá modrá dlho na ziarovke nevydrží a potom to bude obdobné ako od iných vyrobcov.
Tiguan II 2,0 Tdi 4Motion, Highline
VW Golf VII 1,2 Tsi Comfortline

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Hmlovky

Příspěvek od sirdo »

ja som to mal 3 roky (potom som auto predal) a ziadne zhorsenie kvality som nepozoroval, toto nie je cinska sracka a ani ziadne Nightbreakery, ktore najneskor do roka skapu...

ak si clenom vw-club.sk, tak ked das pri objednavke do poznamky svoj nick a ze si clenom, tak este dostanes aj zlavu na nakup...

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“