Cukání dsg

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Pavldo04 »

Pečky okolí Kolín nymburk Poděbrady

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od hkr »

Nejblize asi Praha Motorpower.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Cukání dsg

Příspěvek od kaktus5 »

Pavldo04 píše:Zdravím mám Passat cc 2.0tdi cbab dsg mám problém že po nacipovani pri řazení d a r vozidlo cukne nekdy až chcípne ale jenom po delší jízdě po opětovné nastartování ok jinak jízda je zcela bez cukání pouze při řazení d a r to dělá nechal sem vymnenit olej v převodovce nic se nezměnilo a podle diagnostiky co dělaly je vše ok člověk co mi to cipoval tvrdí že čip na to nema vliv a že je závada v dsg ale žádnou nenašel nemáte stim někdo zkušenost předem dekuji
Mam ten isty problem,,ked je zohriaty tak niekedy(nie vzdy) ked pustim brzdu tak cukne az trhne a hlavne do kopca,,,dva krat sa mi stalo ze zdochol na D.Mam ten isty motor aj cip :roll: Len ja som to uz take kupil.Som zvedavy ked to vratis do normalu ci to pomôze,,,celkovo dsg neni niaka slava.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od hkr »

kaktus5 píše: Mam ten isty problem,,ked je zohriaty tak niekedy(nie vzdy) ked pustim brzdu tak cukne az trhne a hlavne do kopca,,,dva krat sa mi stalo ze zdochol na D.Mam ten isty motor aj cip :roll: Len ja som to uz take kupil.Som zvedavy ked to vratis do normalu ci to pomôze,,,celkovo dsg neni niaka slava.

Podle vlastních problémů nemůžeš hodnotit DSG obecně. Je to jinak velmi povedený výrobek.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Cukání dsg

Příspěvek od kaktus5 »

Noo kebyze nema setky mozne poruchy co sa deju pomali od nova(je to asi od vydareniu kusu)tak este pohoda no...Ale ked neskutocne podtacaju motor no hruza,,,aby clovek tukal do pedalu az podradi alebo cez padlo,,,to neni plnohodnotny automat.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Cukání dsg

Příspěvek od KJirka »

Naladění SW převodovky se nedá považovat za závadu. DSG je slušná, i když určitě ne dokonalá převodovka. Existují sice lepší, ale taky mnohem dražší. Mnozí z vás si koupíte za pár šupů ojetinu s velkým nájezdem a očekáváte, že bude všechno fungovat na 100%. No asi nebude. Ale to nebude ani u žádné jiné značky.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Pavldo04 »

Jo to podtaceni je hruza ale to je normalni vzdycky to hodim do manualu aby to tam nechalo neco rozumnyho jinak sem stim spokojenej pak dam vedet jak se vyresil ten problem

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Cukání dsg

Příspěvek od KJirka »

tak to jezdi na S
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Widlajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.08.2017 13:02
Bydliště: Slaný

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Widlajz »

Co Vám vadí na tom, že to podtáčí? Jedu po rovině 70 a DSG si tam dá 5ku, motor točí 1400-1500 otáček a příjemná jízda, potřebuju zrychlit sešlápnu plyn, DSG podřadí na 4 a auto vystřelí dopředu.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od hkr »

Tak při 70 jede moje DSG na 6rs na asi 1200ot. Ale mě to podtáčení nevadí, vadilo mi první dny, co jsem přesedlal z manuálu, ale zvykl jsem si a dnes mi to absolutně nechává klidným, nehrabu do toho a jezdím. Když to někoho prudí, mám podezření, že maj setrvák zcela KO, protože když je v pohodě, tak nízký otáčky vlastně ani nepostřehnete.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Pavldo04 »

Tak 70 na pětku je v pohodě já když jedu vlažným tempem 60 tak mi to tam dám 6tku cca 1100 otacek což je dost málo na esko je tam trojka což je už hodně uvítal bych něco mezi režimem s a d

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od hkr »

málo málo... Na rovině v klídku, z kopce zcela v klídku a do kopečka si to podřadí, tak já nevím, kde je problém.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Pavldo04 »

Tak kdyz by tam byla čtyřka tak slapnu a jedu takhle to na ní musí podřadit třeba jedu do kruhace brzdim tak to dá za tři to je supr chci vyjet z kruhace a ejhle už je tam pětka protože už jedu padesát jde mi hlavně o tu dinamiku která tam není a ten podtocenej naftak mne taky sere

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Cukání dsg

Příspěvek od kaktus5 »

:D presne!60km,1100ot. a D6 az zle mi je s toho,ako zacne autom strpat ak tlacim plyn len lahko,,,proste musim tam hodit o 2 stupne menej :roll:

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Prochy01 »

Jak už tu psal Motorpower, dsg nikdy nebude radit jak přesně chcete, takže pokud s tím mate problem a chcete aby to radilo přesně tak jak chcete vy, tak od toho je manual, ten radi 100% dle vašich představ. ;-) Dsg má jiste své nevýhody, ale pro běžnou jízdu s tím není problem. Člověku co měl manual to zpočátku rve vnitřnosti, ale pokud holt mate automat, tak ho to nechte řešit za vás, od toho tam je. Dsg i setrvak dnes defakto vydrží to samé, někdy možná i více než manual člověku co radit neumí.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“