Cukání dsg

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od hkr »

jestli se ti nějak zásadně třepe auto, máš v hajzlu setrvačník. Někde jsi tuším psal, že jsi dával novej - tak bude vadnej asi taky. Protože já když v kolegově Supu 2 FL 125kW CFGB DSG s novým setrvačníkem SACHS jedu na 1100ot, tak byť malinko přišlápnu, absolutně ty otáčky neregistruju. Na mým Passatu se 170tkm a původním setrvačníkem to registruju, zejména za studena, ale jak se to ohřeje, tak taky nic neregistruju. TAkže problém bude jinde.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Cukání dsg

Příspěvek od kaktus5 »

Daval som Luk ako tam aj bol,ma najazdene cca 3000km,,to pochybujem ze uz je zly od nova,,,a komplet ramena,capy a silentbloky vymenene.....proste citit urcitom stave ze,sa motor trapi,,,Mozno casom este skusim dat precipovat dsg.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Cukání dsg

Příspěvek od hkr »

Tak je jasný, že nějaké vrnění je cítit, ale rozhodně bych to nenazval, že se motor trápí. Žádná zásadní rezonance se nekoná. Bejt tebou, zaměřím se na takový věci, jako silentbloky motoru a převodovky. A než se rozhodneš se vrtat v DSG (a zkurvíš ho), tak se projeď v nějakých jiných autech, ať si jsi jistý, že to opravdu není něčím jiným.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

oko1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 25.12.2016 14:37

Re: Cukání dsg

Příspěvek od oko1980 »

Ja som daval chip na motor CBBB a aj DSG a radi mi to 5 pri rychlosti 60km a 6 pri rychlosti 80km a hned sa na tom lepsie jazdi. A robil mi to TDIfun, a zatial max spokojnost.
Passat B6, r.v. 2010, CBBB, 140KW-TDIFun

Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Cukání dsg

Příspěvek od Pavldo04 »

Tak dneska mi nahráli origo mapu a problém přetrvává tak nevím

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“