Je to mozne? Nebo lzou.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od lanasxxx »

Zdravim, ma nekdo zkusenost s autorizovanym VW servisem na smichove?
Ve stredu jsem privezl auto na zarucni opravu a bylo mi receno,ze auto bude v patek. Byl problem s topenim.
V patek jim volam,kdy si ho muzu vyzvednout a bylo mi receno,ze objednanej dil jim dorazil az v patek a ze auto bude v pondeli opraveny.
V pondeli jim volam a bylo mi receno,ze at si prijedu,ze auto bude hotovy odpoledne.
Jedu tedy do Prahy z Usti a pred Prahou telefon,ze zjistili,ze u toho topeni jsou vhajzlu hadice a ze je musej objednat a at dnes v utery zavolam.
Dnes jsem tedy volal a prej hadice nemaj na sklade a prej je posilaj z Nemecka a ze prijdou az ve stredu a ze ten den bude auto 100% hotovy.
Prijde vam to normalni???Meli menit pod palubovkou topeni(ten chladic)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od KJirka »

První chyba, dávat to do autorizáku na takovouhle opravu. Kdyby ses domluvil tady s někým z kluků, určitě bys ušetřil. Jedině snad, že bys měl, jako já, pojistku na závady. To pak jo, to musí jen do smluvních servisů.
Porsche Smíchov jsou jako všechny velký autorizáky (a v Praze obzvlášť) loupežníci. A s náhradníma dílama to takhle prostě chodí. Že jsou špatný hadice, no proč ne ? Takže ano, přijde mi to normální. V tomhle servisu mi dávali do kupy starý CC po bouračce a nebýt to na pojišťovnu, šel bych o žebrácký holi.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od lanasxxx »

No ja platit nic nebudu. Kdyby to nebylo na zaruku tak bych to dal jinam, to je jasny. :)
Ale ten jejich pristup se mi nezda. A hlavne to,ze to nemaj na sklade,ze to jde z Nemecka se mi zda uz jako nehorazna lez.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od KJirka »

Hele, servis to na skladě nemá určitě. Pak je tu nějakej mezisklad, ve kterým ale taky nemusí ležet všechno. Obzvlášť ne díly na auta, co se už nevyrábí. Co to máš vůbec za ročník, že to je v záruce ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od lanasxxx »

Kupoval jsem u nich tiguana 2010, a je od nich normal zaruka 1rok na skryty vady.
V den co jsem od nich odjel jsem zjistil, ze prava strana blbe topi. A uznali mi to jako skrytou vadu.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od KJirka »

jo takhle. No tak to určitě nekecaj. Prostě zjistili po demontáži, že jsou hadice v čudu a je to díl, kterej leží v Německu. To je úplně běžný.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od napster »

Jak psal KJirka. Je to normalni. Mohu mluvit z vlastni zkusenosti. Na sklade mame pouze oleje a 90% filtru a brzdove desticky na neprodavanejsi modely auta,par sad steracu. Vse ostatni se objednava bud centralni sklad v CR a nebo zahranici. Na sklade mame jeste predni svetla(lezi v nich cca 50tkc) na auto,ktery se jiz nevyrabi a nejak ne a ne je uz 6let prodat :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od Nwkt »

Pokud to objednávají a není to skladem ani v DE, tak to klidně možný je

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Je to mozne? Nebo lzou.

Příspěvek od sharik4x4 »

Pokud je to v záruce, vodvezu to do autorizáku, skočím do náhradního auta a ať si to spravují jak dlouho chtěj. Půjčení auta samo neplatím. Občas to totiž zkoušej. Takhle z tebe dělaj akorát vola.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“