Rozvody Passat b5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
george456
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Rozvody Passat b5

Příspěvek od george456 »

Dobrý den(ahoj),
Chtěl bych se zeptat na názor. Stala se mi nemilá věc. Při jízdě z kopce se rozsvítila kontrolka mazání a po sešlápnutí spojky motor zhasnul. Po kontrole jsem zjistil prasklý rozvodový řemen a prasklý dva hytroštely. Výměnil jsem hydroštely a dal rozvody a auto jede jako předtím. Dotaz zní. Měnily by jste i ventily? Když vše funguje?

Auto: Passat B5 TDI 1.9
Děkuji za názory.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Rozvody Passat b5

Příspěvek od trhac »

Můj názor je hlava dolů a nebo rychle prodat

Uživatelský avatar
george456
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody Passat b5

Příspěvek od george456 »

Děkuji za názor. Už jsem najel 100km (dalnice, město) žádný zvuk to divný nedělá. Táhne to. Právě ty dvě varianty (viz trhac) si promítam v hlavě. Odhadově kolik by ta generálka stala? Cca.

Nemůže se stát, že to bude ok?
Děkuji.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Rozvody Passat b5

Příspěvek od trhac »

To nevím ale známej teď řešil stejnou situaci.Začátkem prosince mu skočily rozvody na o1 asv.Znova to nastavili a octávka vpoho jezdila.Ale minulej týden přijel že se mu zastavila zase a to už mu uletěl ventil.Takže skočený rozvody sebou nějaký následky přinesou.nevím kolik na tom najel.Teď má jinou hlavu a zase jezdí.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“