gti naraznik

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Maska pasuje i ty spodni.Mam ji ted taky cca 2 dny na aute ;)Nepasuji jen krajni spodni mrizky z chrom. listama z Varianta,to vim urcite :DD
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

mattysson
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.11.2015 08:59

Re: gti naraznik

Příspěvek od mattysson »

zkus se podívat zde: http://nahradni-dily.partes.cz/osobni/volkswagen-golf/
mají tam dost dílů na GTI. Já tam našel zadní nárazník a ještě mi tam dobře poradili ;-)

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

gti naraznik

Příspěvek od swenak »

Jo, na inzertnim serveru Ti poradi, to ano. Aneb, jak udelat reklamu:)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Taky jsem koukal...sama reklama a dily skoro zadny.To spis okouknout Bazos,Heureka,Sbazar,Aukro,E-Bay apod.
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Paras
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.01.2012 23:13

Re: gti naraznik a dodatečná montáž mlhovek

Příspěvek od Paras »

Ahoj, prosím poraďte mi někdo, jestli jde přední nárazník z GOLF V GTI na Golf V 1,4 16V?
Naboural jsem předek na obyčejném golfu V a chtěl bych si tam dát předek z GOLF GTI.
Nemáte někdo popis jak to vyměnit?
A také bych chtěl rovnou připojit přední mlhovky, které jsem neměl. Máte někdo návod na dodatečnou montáž předních pmhovek?
Prý je třeba vyměnit spínač světel, a dodělat kabeláž. Máte někdo návod nebo popis a tip, kde koupit kabelový svazek?
Nemáte někdo popis jak to vyměnit?
Díky za cenné rady. Můžete rovnou do mailu paras@seznam.cz.

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Ahoj,s tim naraznikem z GTI pasuje,jen se musi oriznot pod maskou mezi svetlama ta hrana asi 2 cm,pak pid svetlama kousicek plastu tam vadi a malinko oriznout oilistyrenovou vyztuhu.Jinak k tem mlhovkam,mlhy y dokoupit,dodelat kabely od mlhovek k BSG jednotce a prepinac svetel s funkci mlhovek.Urcite kdyz zadas do vyhledavace naraznik GTI tady na foru,tak najdes navod,uz se to tu nekolikrat resilo.S tima mlhovkama ti pomuze urcite Petr Dusek,je z Chomutova a jezdi casto do Prahy a okoli,pisle toho kdo co potrebuje domontovat.Kdyztak na nej kontakt ‭+420 777 722 269‬.Fakt sikovnej autoelektrikar a ma i levny mlhovky a prepinace za super cenu.
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: gti naraznik a dodatečná montáž mlhovek

Příspěvek od Shiba »

Paras píše:Ahoj, prosím poraďte mi někdo, jestli jde přední nárazník z GOLF V GTI na Golf V 1,4 16V?
Naboural jsem předek na obyčejném golfu V a chtěl bych si tam dát předek z GOLF GTI.
Nemáte někdo popis jak to vyměnit?
A také bych chtěl rovnou připojit přední mlhovky, které jsem neměl. Máte někdo návod na dodatečnou montáž předních pmhovek?
Prý je třeba vyměnit spínač světel, a dodělat kabeláž. Máte někdo návod nebo popis a tip, kde koupit kabelový svazek?
Nemáte někdo popis jak to vyměnit?
Díky za cenné rady. Můžete rovnou do mailu paras@seznam.cz.
Ahoj.
Abys dal na obyč.golfa origo GTI nárazník, musel bys koupit chladičovou stěnu z GTI. Já po střetu se srnkou koupil v revilshopu nárazník JOM. Má TUV. A pasuje na seriového golfa a seriovou chladičovou stěnu. Všechny mřížky jsou v balení.
https://www.reviloshop.cz/jom-predni-na ... zhled-gti/

Mlhovky jsem měl původní. Pasují do dodaných mřížek. Tak asi by se ti i lépe sháněly tyto seriové, než gti.
Přílohy
CECD843C-0DED-41A7-B1AB-2374A090ABC5.jpeg

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Chladicovka se menit nemusi,jen oriznes tu horni hranu narazniku mezi svetlama a vyztuhu.Mlhovky jsou do origo narazniku GTI urcite jiny nez z obyc verze.
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Matesak9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.01.2018 22:14

Re: gti naraznik

Příspěvek od Matesak9 »

Ahoj, možná hloupý dotaz, ale někdo už mi řekl, že přední nárazník u golf 5 variant je stejný jako u GTi, že stačí vyměnit jen mřížky a je to. Nevíte někdo jestli je to pravda?

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Ahoj,Variant ma jiny ty krajni spodni mrizky kolem mlhovek,rozhodne nepasuji na GTI naraznik!Jinak maska a spodni mrizka pod RZ je stejna.
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Ty mrizky jsou GT R-Line
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
mecca
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 07.04.2011 14:59
Bydliště: Praha/Kutnohorsko

Re: gti naraznik

Příspěvek od mecca »

Ahoj, koupil sem před časem na inzerat naraznik za pár kaček a takhle šíleně nepasuje (viz řidičova strana). Kdyz to tam konečně natlačim tak mi to vyjede na druhy straně. Něco někde překáží a budu to muset asi dost vyřezat.
Setkal se s tim už někdo? Jako čekal sem že to krapet nebude sedět, ale tolik? To mi hlava nebere....
Přílohy
IMG_1707.JPG

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gti naraznik

Příspěvek od milan.efi »

Kliid :D oriznes z ty horni hrany cca 2cm mezi svetlama,pak ti bude pod svetlama vadit takovej ruzek plastu a trosku oriznout i polystyrenovou vyztuhu.Nekde tady na foru je to uz i z obrazkama,prohledej to tu ;)
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: gti naraznik

Příspěvek od mynick »

orezat repliku je uz riadny level...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: gti naraznik

Příspěvek od skacel99 »

Tak hlavně stačí si přečíst pár řádků tady na clubu a člověk ví,že repliku nebrat. Přitom, bazarovej originál nestojí až tak moc (když si vezmu,že pasuje a nemusím se s ničím řezat a podobně)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“