Vetranie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
testoviron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 18.08.2010 12:33

Vetranie

Příspěvek od testoviron »

Ahojte, mam taky problem ze pri urcitej teplote sa mi akoby zasekne servomotor klapky vzduchu, ten co je cca niekde v strede palubovky, zacne mi strasne v urcitych intervaloch rapkat, akoby sa nevedel nastavit do spravnej polohy. Skusal som dat aj nastavenie klapiek cez ovladacie tlacitka klimy, nic nepomohlo.
Je to dost na nervy ked mate ist nejaku dlhsiu trasu za sprievodu tohto pravidelne sa opakujuceho neprijemneho rapkania.
Dokazete poradit ci sa s tym da nieco robit ?
Dakujem pekne.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetranie

Příspěvek od Nwkt »

Předělat na novější climatronic a vyměnit serva

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: Vetranie

Příspěvek od pavlasss »

Proč novější climatronic?

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetranie

Příspěvek od Nwkt »

Protože reguluje po celých stupních (starej po 0,5) a tím pádem se nepokurví tolik ty serva

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Vetranie

Příspěvek od Prochy01 »

No nevím...novejsi má čidlo kvality vzduchu, ne...? Plus se řešila šachta...

A o 0,5 stupních to myslím vůbec není - 3-ti generace má taky 0,5 stupně a problémy nejsou. Částečně to řeší nový klimatron, ale on v 2006 bude mít starou sachtu a nebude mít to čidlo kvality....
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Vetranie

Příspěvek od JirkaVys »

Osobně mám zkušenost s tím, že celou dobu co jsem tam měl ještě úplně ten starý panel climatronic 1. generace (ještě modré podsvícení, černá čísla), tak servo také někde uprostřed neustále cvakalo, bzucelo sem a tam... Za jízdy to teda skoro nebylo slyšet, ale dělalo to i pokud člověk vypnul climatronic na OFF, i pokud byl motor vypnutý.
Poté jsem si na zkoušku půjčil nejnovější 3. generaci panelu climatronic z B7 (bílá čísla) na cca 2 dny a byl klid, absolutně již žádné cvakani. Pokud jsem dal zpět opět starý panel, zase to začalo :-D

Nyní čekám na výměnu za panel 3. gen a to původní záměr byl jen ten, že ho budu měnil kvůli tomu, že mi začal praskat plast kolem čísel teplot a tlačítek pruduchu, tak než se rozsype úplně :))
Jen teda novější šachtu a čidlo kvality mám, pokud tyto věci nejsou, pak netuším jak to bude fungovat či co to udělá.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vetranie

Příspěvek od Nwkt »

Pokud nejsou, tak se musí vyměnit, jinak to nebude fungovat jak má

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“