Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od daniel83 »

Já pojedu nejspíše s 5-letou dcerkou a pokud všichni ostatní pojedou o den dříve, tak se asi taky přidám o den dřív..
Jednoho člověka bych když tak ještě mohl vzít do auta - mám GTI, takže trochu tvrdší podvozek a 18-palcová kola.. Ale zato můžeme jet rychle ;)
A ohledně pokoje - preferoval bych dvoulůžkový pokoj..

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od BigBang »

Jiruna09 píše:...
Už uvažujete o nějakém konkrétním ubytování?
Ono se to nejspíš stejně dost vytřídí, když vidím jak chce každej jednolůžák :lol: A v souvislosti s tím je težké něco řešit, když pořádně nevíme kolik nás doopravdy bude...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od ablorhm »

...no zatim tu píšeme pořád ti samí, nikdo další se tématu nedotkl :mrgreen:
To by mě zajímalo, kde bude tolik jednolůžkáčů. Ja včera na booking viděl na ten termín snad poslední pokoje 4lůžko a 2lůžko u nějakýho ubytování.
Aby nakonec to přespání neodpadlo a nebyl z toho původní záměr - 9h v autě na otočku a cca 3h v muzeích...
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od SandrikGVI »

To doufam ze ne :( na otocku se mi vubec nechce...klidne bych uz rezervoval pokoje...my uz vime ze jedeme na 100% tak si to zarezervujme ;) a ostatni kteri se pridaji bud jeste sezenou ubytovani na stejnem miste nebo bouhzel v jinem hotelu...ale cim vic budem cekat tim spis nebude misto nikde ;)

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od vwbeers »

Ja jedu taky na 100%. Jinak uz vite pevny ubytovani(jaky hotel)? Poslete odkaz kdyztak,udelal bych si taky rezervaci

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od Jiruna09 »

Psal jsem Administrátorovi ohledně článku v úvodu fóra a zatím žádná reakce. Myslím, že spousta lidí do této sekce ani nezavítá, proto o našem záměru ani netuší. Nenapadá někoho něco, jak dostat tento záměr do povědomí více lidí zde na fóru?

Ohledně jednolůžkového pokoje jsem psal, že pokud bude na výběr, vezmu raději ten, ale není to podmínka a klidně budu na pokoji s více lidma. Koukal jsem na nabídky a do Starého Vlka bychom se stále vešli. Ale našel jsem ještě Pumpengasse Wolfsburg, dále Die Börse či něco v kolí třeba jako Hotel Isenbütteler Hof

Testoval jsem Pumpengasse Wolfsburg a mají v tento termín 10x jednolůžko SUPERIOR, 6x jednolůžko APARTMÁN a 2x dvoulůžko. A je to opět kousek od našeho cíle. Budeme naštěstí mobilní, tak není problém hledat i v okolí.

Udělal jsem návrh prezenčky. Může být? Dle připomínek upravím. Seznam řadím podle odjezdu. Toto bych mohl dát a aktualizovat v prvním příspěvku vlákna. Kdo nebude chtít spolucestující, nebo jen omezený počet, políčko proškrtnu. Místa odjezdu jsem uvedl jen pro představu, jelikož tak daleko ještě nejsme.
Přílohy
Výstřižek.JPG

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od BigBang »

Dovolil jsem si vzít tvoji tabulku, trochu ji upravit a dát na google docs. Tak když tak vyzkoušejte, jestli vám to jde ;)

tabulka účasti
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od ablorhm »

Začíná se mi to líbit, dobrá práce kluci :wink:
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 557
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od vwbeers »

Koukam ze budu mit nejpomalejsi a nejmensi obsah :D jinak ten cas odjezdu je v kolik tam ma clovek prijet? Ja pojedu pres Usti naprimo do Pesterwizu (A17) kdyztak pokud tam bude sraz

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od SandrikGVI »

Souhlas souhlas ;) i ta barva povozu je vychytana :good:

Kdyby se nekdo rozhodl ablorhm/BigBang pro objednani ubytovani dejte mi vedet...poslu penize ;) podridim se se spanim vam ;)

vwbeers: uplne v pohode o obsahu ani rychlosti to nebude :) ja pojedu teda pohodicku ;)
Naposledy upravil(a) SandrikGVI dne 25.04.2018 21:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od daniel83 »

Jiruna09, BigBang: Chlapi, palec nahoru - tomu říkám profi příprava :good:

Dovolím si navhrnout, zda místo srazu před odjezdem do Wolfsburgu by nemohlo být spíše OC Letňany nebo McDonald's na začátku D8: https://en.mapy.cz/s/2Ajv7
Pojedu totiž z Benátek nad Jizerou a byla by to trochu zajížďka jet na OC Šestka, a pak na D8.

Nebo plánujete jet po D7?

ablorhm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2677
Registrován: 21.09.2015 20:57
Bydliště: Praha

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od ablorhm »

Myslím, že místo odjezdu je třešnička na dortu.

Pořád zbývá nějaká ta rezervace muzea, je-li teda nutná a pak to ubytování. To bych viděl asi jako primární věci.

Je zajímavé, jak z původně otočkové cesty jsou všichni pro přespání a na otočku se nikdo nehlásí :mrgreen:

Je fakt, že je to ještě za cca 10 týdnů, ale třeba se ještě nějaká duše připojí.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kw Comfort Edition+ 2015
používám VW Connect Dataplug

Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od daniel83 »

Mám tedy napsat do Autostadtu a zeptat se, jestli bychom si mohli zarezervovat prohlídku továrny na 6.7. v anličtině pro 7-8 lidí?

Co se týče ubytování, toho bych se nebál - Jiruna09 vypsal 4 hotely, kde mají místo, a nepředpokládám, že se to obsadí, vzhledem k tomu, že se jedná o noc ze čtvrtka na pátek a nejedná se o business hotely, kam by jezdili lidé na služební cesty.. Ale rezervovat to samozřejmě můžeme.. Já hlasuji pro Die Börse

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od Jiruna09 »

vwbeers píše:Koukam ze budu mit nejpomalejsi a nejmensi obsah :D jinak ten cas odjezdu je v kolik tam ma clovek prijet? Ja pojedu pres Usti naprimo do Pesterwizu (A17) kdyztak pokud tam bude sraz
Nevím jak ostatní, ale já žádné zběsilé závodění na dálnici neplánuji, tak při nejhorším s tebou budu držet partu. :smoke:
Už jsem tam hodil komentář, měl by to být čas odjezdu z místa setkání. Pokud na místě bude více lidí, nechť se dohodnou mezi sebou, kdy a jak se tam sejdou.
Trasu jsme sice neřešili, ale pokud pojedeme po D8, můžeme se sejít někde u Ústí nebo kolem hranic, ale to se ještě bude řešit.

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wolfsburg, VW muzeum + Autostadt, 5.-6.7.2018

Příspěvek od Jiruna09 »

:blush: snad mě BigBang odpustí, ale trochu jsem pošťoural tabulku účasti a doplnil první pokus o evidenci ubytování. Doplnil jsem i komentáře k jednotlivým polím, aby nebyl prostor pro nedorozumění a vložil pár odkazů ohledně trasy, setkání a ubytování. Odkaz na tabulku jsem dal na první stránku tohoto vlákna k informacím.

Až se bude vědět, jestli se někde rezervují vstupenky, doplnil bych tyto údaje.

Ohledně prohlídky VW výroby nejsem proti, ale je otázka, jak to budeme stíhat. Ale muže se zkusit tam napsat a zeptat se, neb "Líná huba, holé neštětí".

Pokud bude prohlídka, tak abych oprášil angličtinu, abych nebyl jak ve vtipu: Přijedou Číňani do jedné fabriky. Provádí je zástupce ředitele a říká: To garáž. Činani: To garáž. Zástupce: To fabrika. Čínani: To fabrika. Pak jdou navštívit ředitele. Otevře dveře a tam vidí ředitele jak si to rozdává s Číňankou a povídá: Pán jede na kole. Na konci řady se ozve Číňan: To moje kolo!

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“