Žarovky Passat B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pindik1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 11.04.2017 11:41

Žarovky Passat B6

Příspěvek od Pindik1 »

Ahoj, potřebuji prosím poradit s koupí žárovek do Passat B6 2010 R-line. Mám tam xenonové světlomety a jeden mi zrůžovatěl, takže koukám co tam dát. Chtěl bych rovnou prohodit všechny žárovky za nové. Nevíte prosím jaké přesně žárovky tam jsou ? Co jsem tak dohledal na foru, tak tam asi budou D1S, ale nevím zda tam jsou i H7 a jaké jsou obrysové. Předem moc díky :-).

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Prochy01 »

(D1S, H7, T10)x2
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Nwkt »

Akorát bacha na ty výbojky, množí se to kopiema, který nevydrží nic, potencionálně i umí odpravit jednotku ve světle

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od vlado 14 »

tu na cz fore tie vybojky ponuka klubak kasilek,myslim

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Jirka. »

vlado 14 píše:tu na cz fore tie vybojky ponuka klubak kasilek,myslim
Jo, ale stojej za h***o. Z poslední várky co jsem bral jich cca 1/3 chcípla po pád měsících a to raději nechci vědět kolik zákazníků s tím raději nepřijelo a už pak jezděj jinam. Mě na autě taky chcíply, záruku mi řekl že drží tak do půl roku(což je mi fakt k něčemu platný když vezmu celou várku a lidem to montuju průběžně a že navíc ted stejně nemá). Z komunikace s jedním místním členem na dotaz jestli je 100% originál a ne čína mu řekl že mu to nosí kamarád, takže v podstatě jinak řečeno já za nic nemůžu jen to přeprodávám a o tom jestli je to originál nic nevím. A to se fakt vyplatí.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od pasátek »

http://www.abv-autodily.cz/?page=detail ... ist=#popis" onclick="window.open(this.href);return false;

Bral bych je odtud, tady to jsou určitě originály v originálním balení.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od vlado 14 »

Jirka. píše:
vlado 14 píše:tu na cz fore tie vybojky ponuka klubak kasilek,myslim
Jo, ale stojej za h***o. Z poslední várky co jsem bral jich cca 1/3 chcípla po pád měsících a to raději nechci vědět kolik zákazníků s tím raději nepřijelo a už pak jezděj jinam. Mě na autě taky chcíply, záruku mi řekl že drží tak do půl roku(což je mi fakt k něčemu platný když vezmu celou várku a lidem to montuju průběžně a že navíc ted stejně nemá). Z komunikace s jedním místním členem na dotaz jestli je 100% originál a ne čína mu řekl že mu to nosí kamarád, takže v podstatě jinak řečeno já za nic nemůžu jen to přeprodávám a o tom jestli je to originál nic nevím. A to se fakt vyplatí.
tak to som nevedel

Uživatelský avatar
Pindik1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 11.04.2017 11:41

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Pindik1 »

Super, diky moc za rady :-). Budu tam davat Osram night braker D1S a H7 a ty T10 koupim ledky take od Osramu. Myslite, ze nebude nejaky problem s temi led ? Jestli nebudou hlasit chybu ?

Uživatelský avatar
B.O.H.Y.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 26.09.2009 11:06
Bydliště: Praha

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od B.O.H.Y. »

Pindik1 píše:Super, diky moc za rady :-). Budu tam davat Osram night braker D1S a H7 a ty T10 koupim ledky take od Osramu. Myslite, ze nebude nejaky problem s temi led ? Jestli nebudou hlasit chybu ?
Ledky musí být Can Bus,jinak hlasí chybu a zhasínají. Jinak,když bys chtěl,doma nějaké nové mám. Na autě je sám mám a bez problémů. 80Kč za ks.

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od ppfox »

Pindik1 píše:...a ty T10 koupim ledky take od Osramu. Myslite, ze nebude nejaky problem s temi led ? Jestli nebudou hlasit chybu ?
V parkovačkách ti chybu hlásit budou (jestli myslíš tyhle), svítěj hezky, ale nejsou CANBUS - musíš to nějak vyřešit (vypnout hlídání, nebo tam dát odpory)
Přílohy
park_Osram0.jpg
park_Osram00.jpg
led_Osram.jpg
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Pindik1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 11.04.2017 11:41

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Pindik1 »

Tak nakonec jsem pořídil D1S Osram night breaker a H7 Philips white + k nim dávaji zdarma 2x T10 white na Alze. Cena 4100kč. Rozdil oproti starým cca. 7 let výbojkám obrovský. Jediné mínus je, že ty Philips White zas tak moc white nejsou :-D. Oproti D1S night breaker jsou více do žluta, což se ale dalo čekat.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Prochy01 »

Měl si vzít i ty H7 Osramy....

Pokud by se nekomu hodilo:
https://autobible.euro.cz/test-deseti-z ... gJp2PD_BwE" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od lukasko144 »

Jirka. píše:
vlado 14 píše:tu na cz fore tie vybojky ponuka klubak kasilek,myslim
Jo, ale stojej za h***o. Z poslední várky co jsem bral jich cca 1/3 chcípla po pád měsících a to raději nechci vědět kolik zákazníků s tím raději nepřijelo a už pak jezděj jinam. Mě na autě taky chcíply, záruku mi řekl že drží tak do půl roku(což je mi fakt k něčemu platný když vezmu celou várku a lidem to montuju průběžně a že navíc ted stejně nemá). Z komunikace s jedním místním členem na dotaz jestli je 100% originál a ne čína mu řekl že mu to nosí kamarád, takže v podstatě jinak řečeno já za nic nemůžu jen to přeprodávám a o tom jestli je to originál nic nevím. A to se fakt vyplatí.
Ja som po prvej dobrej skusenosti (tie uz neboli za 550 CZK, ako na zaciatku, ale myslim, ze 650 CZK) kupil radsej do zasoby este este jeden par vybojok (tie uz boli asi za 850 CZK). Bolo to ale uz asi tak pred dvomi rokmi, tak snad tie boli este OK. Dodnes som ich vlastne ani neskontroloval, kedze verim v ludske dobro a balik som este ani nevybalil.. :)
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Atila »

pasátek píše:http://www.abv-autodily.cz/?page=detail ... ist=#popis

Bral bych je odtud, tady to jsou určitě originály v originálním balení.

No,za tyhle peníze to originály nebudou.A krabiček je mraky..
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE

Uživatelský avatar
Ondra71
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 26.11.2014 13:57
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Žarovky Passat B6

Příspěvek od Ondra71 »

Zkus si vybrat tady, mám odsud Philips Bluevision Ultra, které už se neprodávají, ale mám je skoro 3 roky a svítí pořád dost dobře. Nástupcem tý řady by měly bejt WhiteVision. A jsou to 100% originály. :wink:
Taky jsem zkoušel různý čínský náhrady za pár stovek ze shopu xenonylevne atd. Po půl roce začaly vždy po zahřátí blikat jak stroboskop nejdřív jedna, pak i druhá a jak jsem je pak rychle vyndaval, aby nevyhořela celá elektronika světel. :D
VW Arteon R-line 2018 2.0TDi 6G 110kW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“