Vibrace kabiny

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Miroslav Miru
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.05.2018 11:07

Vibrace kabiny

Příspěvek od Miroslav Miru »

Ahoj
Koupil jsem passata b5,5 2003 čipovaný 96 kw.
Když jsem proto byl tak pod VAG vše ok bez závad.
Začala mi vibrovat kabina celkem dost hlavně je to cítit na volantu,páce a pedálech...
Sillentbloky měněny u motoru a převodovky...
Dvouhmota a setrvák maj nalítáno cca 50000...Převodovka je po repasy...
Myslel jsem střiky ale nevím zda-li střiky takhle rozkmitaj cely auto.
Auto vibruje hodně při malých otáčkách,když vyřadím a při rozjezdech...
na Vag to nenapíchnu,protože z nějakýho důvody nefunguje zástrčka.
Když otevřu dvře u řidiče nerosvítí se mi kabina a na displeji se mi neukáže ikona otevřených dveří.
Asi to nebude mít souvislost ale fakt nevím.
Díky za rady Zatjal

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Vibrace kabiny

Příspěvek od majrek001 »

co si tam dal za silenbloky byli to opravdu hydrolůžka nebo levná napodobenina z gumy to pak vibruje více než origo co má 350 tkm

jinak ještě mrkni na přední doraz jestli není opřený o misku měl by mít kolem dokola vůli

(jinak po vyměně vstřikovačů za nové a repasu hlavy se mě osobně motor hodně zklidnil a tolik nevibruje, ale to bych nechal až jako poslední možnost - nejspíš to budou dělat ty nové silentbloky na motoru pokud si nedával origo)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“