Špatný příjem signálu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Špatný příjem signálu

Příspěvek od krucinal »

Ahoj klubáci.
Koupil jsem si nové autorádio Kenwood DNX-516DABS + zesilovač Mosconi Gladen ONE 130.4. Zvuk při přehrávání USB, nebo CD je úpa super :good: ( mám i vytlumené dveře a nové reproduktory ). Ale příjem rádia je tragédie. Mám tam všechny možné zesilovače signálu ( vše instalováno odbornou fimou ), ale šumí to hrozně. Pravděpodobně bude prý problém v tom, že originál rádio má 2 tunery = auto 2 antény. Kenwood má jen jeden tuner a proto se to prý "tluče". Měl jsem to podobné i u starého Pašíka, ale myslel jsem, že už to bude lepší. Setkal jste se s tím někdo někdy a vyřešil to? Nějaké rady???
Díky

milan000
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 05.06.2012 12:50

Re: Špatný příjem signálu

Příspěvek od milan000 »

Něco v autě Ti to ruší. Mám to samé, když jedu na denní světla (noname ali) tak mi to taky šumí - jakmile přepnu na potkávačky příjem parádní.
Musím dát nějaké kvalitní denní.
Jinak mám taky Kenwooda

Odesláno z mého BKL-L09 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Špatný příjem signálu

Příspěvek od krucinal »

To si myslím, že nebude ono. Neblbne to stabilně, jen v místech slabšího signálu.....

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Špatný příjem signálu

Příspěvek od krucinal »

Tak podle informací, tam bude nejlepší dát antena do A sloupku. Teď jen otázka, které bude lepší - aktivní, nebo pasivní? Radu prosím..... :thanks: :thanks: :-)

milan000
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 05.06.2012 12:50

Re: Špatný příjem signálu

Příspěvek od milan000 »

Aktivní. Jinak když jsem na dobrym signálu, tak mi an. zesilovač přemůže i rušení z denních

Odesláno z mého BKL-L09 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“