Nefunguje klimatizace

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
bayern
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 11.02.2015 20:48

Nefunguje klimatizace

Příspěvek od bayern »

Zdravím,

Golf 6 2.0 TDi CR 2009 81kW

u auta mi nefunguje klimatizace, když zapnu AC, tak se neroztočí ventilátory na chladiči u motoru, zkoušel jsem VAG a psalo to něco ve smyslu chyba buzení klimakompresoru, odpojil jsem kabel od klimakompresoru, když je AC vypnuté, tak spadne napětí, když se AC zapne, tak je tam napětí baterie, vyměnil jsem i klimakompresor za jiný 100% funkční, napětí na spojku kompresoru jde, nechal jsem doplnit chladivo tohle vše je ok, ale klimatizace stále nechladí.

Může mi někdo prosím poradit, co dál prozkoumat a otestovat? Díky.
VW Golf VI 2.0TDi CR r.v. 2009 / 81kW | okres Mladá Boleslav / Benátky nad Jizerou

HEX-CAN USB | VCDS 12.12.0 EN ze zahraničí
KKL kabel USB(COM) | VAG-COM 304 EN ze zahraničí

Karbi 69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 12.06.2012 20:32

Re: Nefunguje klimatizace

Příspěvek od Karbi 69 »

bayern píše:Zdravím,

Golf 6 2.0 TDi CR 2009 81kW

u auta mi nefunguje klimatizace, když zapnu AC, tak se neroztočí ventilátory na chladiči u motoru, zkoušel jsem VAG a psalo to něco ve smyslu chyba buzení klimakompresoru, odpojil jsem kabel od klimakompresoru, když je AC vypnuté, tak spadne napětí, když se AC zapne, tak je tam napětí baterie, vyměnil jsem i klimakompresor za jiný 100% funkční, napětí na spojku kompresoru jde, nechal jsem doplnit chladivo tohle vše je ok, ale klimatizace stále nechladí.

Může mi někdo prosím poradit, co dál prozkoumat a otestovat? Díky.

Ahoj,

už jsi to vyřešil? Mám tem samý problem, dokonce jsem měl i tlakové čidlo a pořád nechladí.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“