Problémy levého kola

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
unitrok
Profík
Profík
Příspěvky: 1172
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Problémy levého kola

Příspěvek od unitrok »

Ahoj, prosím o Vaše rady:
1. Dělal jsem na Golfu komplet přední + zadní brzdy a levý (řidičův) přední kotouč se mi sjíždí nepravidelně - viz foto. Pravý kotouč je již od začátku perfektně ojetý po celé ploše. Při brzdění z rychlosti vyšší než 80 km/h je cítit mírný třes. Kotouče + desky ATE PowerDisc 280 mm. Nyní najeto cca 5000 km, prvních 1000 km brzděno velmi mírně. Špatný kotouč?

2. U levého kola byla při koupi prasklá vnější manžeta - nechal jsem ju vyměnit za novou. Při kontrole za půl roku byla z manžety upadlá spona - dala se nová spona. Za měsíc jsem to kontroloval a zase tam není...

3. Když jedu do pravotočivé zatáčky, je od určitého natočení volantu slyšet od předního levého kola jakoby pravidelné drhnutí. Není to tak hlasité, ale slyšet to je. Do leva ani při jízdě rovně to nedělá. Geometrii jsem nechával dělat. Podběh trochu "projetý" je, ale pořád stejně - nezvětšuje se to. Kola original 15" Avus. Silentbloky motoru?

Děkuju za postřehy!
Přílohy
20180829_215134.jpg
20180829_215017.jpg
Golf II Forever! Obrázek

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Problémy levého kola

Příspěvek od M@rty »

Nověj třmen kup. Destička už nedoleha jak je starej vykousanej

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problémy levého kola

Příspěvek od xerxes »

jak už psal M@rty bud novej třmen a nebo to nech tak sedne si

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“