Stahování oken

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Stahování oken

Příspěvek od caddy I »

U řidiče mi chodí pouze "manuál" auto-klik přestal fungovat, a nefunguje zvenčí otvírání ani zavírání oken z klíčku dálkou (na žádném okně)
Předcházela tomu situace kdy jsem dolej na myčku, chtěl jsem dát u řidiče nahoru a vždy po dojezdu nahoru se to hned "odrazilo" a jelo zpátky (na auto-klik i na manuál). Chvíli jsem s tím laboroval a od té doby to dělá to co píšu výše.
Zkoušel jsem podívat do menu v rádiu, tam je komfortní otvírání nastaveno pro všechna čtyři okna, to je v pořádku, a potom jsem ještě na radu mechanika stáhl LP okno zcela dolů a přidržel 5sec a to samé nahoru a znovu přidržel 5sec. Nepomohlo.
Má někdo podobnou zkušenost??
Čtyři měsíce, šest tisíc kilometrů....

juro111
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.08.2015 00:28

Re: stahování oken

Příspěvek od juro111 »

Nie som si istý, ale zdá sa mi, že na nastavnie koncových polôh okna to treba podržať 10 sekúnd v hornej polohe (možno aj v dolnej). Ten čas sa mi zdá, že je 10 sekúnd, ale istý si nie som. Za pokus to stojí.

Uživatelský avatar
skoryl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 16.04.2017 18:00

Re: stahování oken

Příspěvek od skoryl »

Jak píše "yessmen" "Pokud máš novější tak se to v těch krajních polohách má párkrát promačkat a ne držet jako tomu bylo dříve." tady je o tom téma http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=292&t=350745" onclick="window.open(this.href);return false;

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: stahování oken

Příspěvek od caddy I »

Dnes jsem přibrzdil u servisu, ale bohužel druhým autem,takže jsme tam jen teoretizovali, o "proklikání" v obou krajních polohách mluvil technik taky, ale zase mu to nekoresponduje s nefunkční dálkou - takže zkusím proklikat a když to nezabere nebo by se to mělo opakovat tak nechám vyměnit potřebné věci jak někdo psal v tom odkazujícím vlákně, je to v záruce, čtvrt roku starý auto tak ať se postarají.
Opět si musím postěžovat - u GIV jsem řešil takové problémy a výměnu tlačítek v PL dveřích na čtvrt milionu kilometrů..... :evil:

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: stahování oken

Příspěvek od caddy I »

yessmen, skoryl:

tak je to tak - okno jsem vyjel nahoru, čtyřikrát kliknout, potom dolů, to samé, a vše vč. dálkového otvírání funguje jak má.
Bohužel se potvrzuje že jak jsou ta nová auta prošpikovaná tou elektronikou, tak to zkrátka někdy zazlobí. No tak kéž by byla vždy náprava tak jednoduchá .....

bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Stahování oken

Příspěvek od bennyx »

já bych se tedy zeptal tady, ať nezakládám další vlákno...včera jsem zjistil, že mi u Golfa nefunguje stahování, ani vytahování oken při stlačení DO. Mám model 2016 před FL. Je fakt, že v zimě jsem to nepoužíval a naposledy co vím, to určitě fungovalo loni. Auto bylo před dvěma týdny v servise, kde mi měnili levé zpětné zrcátko a nárazník, jelikož pan řidič kamionu neodhadl šířku vozovky mezi tramvají a zaparkovanými auty... :evil:

Měl někdo podobný problém se stahováním okem s DO? Díky.
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

Renholder
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 30.12.2015 11:24

Re: Stahování oken

Příspěvek od Renholder »

Přesně to samé se mi stalo taky po servise, myslím že to je tim, že měli odpojenou baterku. Stačilo pak projet okna úplně dolů, pak nahoru a bylo vše už ok

Odesláno z mého TA-1012 pomocí Tapatalk
VW Golf VII Variant, 1.4 TGI 81kW
VW Polo 9N3, 1.2 44kW

bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Stahování oken

Příspěvek od bennyx »

Zkoušel jsem okna otevřít i zavřít tlačítkama v autě, ale s DO to přesto nejde. Navíc jsem zjistil, že u spolujezdce nefunguje okno na automatiku, když zmáčnu tlačítko.. musím jej stále držet... asi navštívím servis... :baseball:
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

drmla
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 30.06.2018 19:49

Re: Stahování oken

Příspěvek od drmla »

U spolujezdce automatiku má jen jedním směrem, ne?

bennyx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 17.09.2015 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: Stahování oken

Příspěvek od bennyx »

Nyní mi jdou na automatiku všechny okna, kromě spolujezdce, to nejde nahoru ani dolů...
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI Pacific Blue

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“