Prosím pomoc !!! 1.4 FSI

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
wolf7991941
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 23.02.2018 12:46

Prosím pomoc !!! 1.4 FSI

Příspěvek od wolf7991941 »

Ahojte mám taký vážnejší problém potrebujem trochu rozumne poradiť.Mám Auto v servise a na 4. valci či ako mi to mechanik povedal mám zlú kompresiu , auto som tam zaniesol lebo mi blikotala kontrolka motora , vypadával mi v otáčkach výkon a autom triaslo a mikalo hlavne teda na volnobehu , menil sviečku zmenil cievku ale že v tom bude niečo mechanické a nemá až také skúsenosti s týmto motorom a bojí sa či sa to oplatí rozobrať aby to nebolo niečo drahé a či sa to nepokazí zase pri tomto type motora ... či sa neoplatí kupiť skôr iný motor ak by som zohnal niekde.Ja osobne by som bol rád keby ste mi poradili aký v tom môže byť problém a skôr by som si to dal opraviť ako kupovať dalšiu mačku vo vreci a o rok s tým bude další problém.Že napr. by stačilo vymeniť len krúžky ale zase hovoril že možno to bude aj vo valci chyba že možno bude zodratý a o chvílu to bude robiť zas...Tak neviem ja som laik , radšej by som vymenil čo treba a viem že to je spravené a môžem si byť potom istejší tým mojím motorom a nie tam mať zase nejakú časovanú bombu.Viete mi poradiť čo by v tom mohlo byť kolko by to asi stálo jednotlivé dieli , ak by to nebol extrém tak rovno aj rozvody by sa dali spraviť ale neviem , nejak extra nehrkocú a vyzerá to že to už teraz nebude lacné...
Je to Golf V 1.4 FSI 66kw 200 000 km. Ďakujem !!!

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Prosím pomoc !!! 1.4 FSI

Příspěvek od swenak »

Jako že máme vyvěštit, jaké všechny možnosti vad to můžou být, sepsat díly a odhadnout náklady na každou možnost? Co takto vyměnit mechanika?
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“