SVĚTLA PŘEDNÍ: světla pro denní svícení, automat. rozsvěcení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: světla pro denní svícení, automat. rozsvěcení

Příspěvek od michall »

Přední pin8, zadní pin9. Ale určitě bych nic nepropojoval. Pokud chceš automatické rozsvěcení, tak na to je řada návodů, někde je tady i ode mě. Spínač totiž spíná přímo světla, nikoli relé.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

bossik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 17.09.2014 20:57

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: světla pro denní svícení, automat. rozsvěcení

Příspěvek od bossik »

Jeste jsme si vzpomel jestli to nepujde jako u skodovky a to si vzit napeti z pinu 6. Jestli to taky funguje,tak ze pri rozsviceni svetel pin 6 vypne. Diky

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: světla pro denní svícení, automat. rozsvěcení

Příspěvek od michall »

Ano, na pinu6 je napeti pri sepnutem klicku a spinaci v poloze 0, jinak ne. Ale i tady plati, ze vse musi byt pres rele. Co má být smyslem úpravy? Aby se světla rozsvítila s klíčkem? Nebo po nastartování? Nebo jen ručně? Na automatické svícení po nastartování je tu někde ode mě schéma.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

bossik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 17.09.2014 20:57

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: světla pro denní svícení, automat. rozsvěcení

Příspěvek od bossik »

Chci deaktivovat to sviceni xenonu po zapnutí klícku. Denni sviceni se mi tam davat nechce a rad bych vyuzil ty mlhovky misto denniho sviceni. Vymenil bych zarovku za led a mohlo by to byt celkem dobre i kdyz ano zakonne to neni, ale to uz je druha strana mince :) Jo a to zapojeni bych udelal jako na skodovce to denni. Mlhovky sviti po zapnuti klicku a pri rozsviceni svetel zhasnou

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“