1.9 Tdi netahne od spoda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
mancus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.05.2016 18:12

1.9 Tdi netahne od spoda

Příspěvek od mancus »

Zdravím chlapi,
Potřeboval bych od Vás poradit. Na mém passatu 1.9 PD r.v.2007 Mám problém s náběhem výkonu. Po sešlápnutí plynu se nic neděje až v 2200 ot mě to kopne do sedačky. Za studena kolem 2000 ot chvíli pocukává jakoby se dusilo pár vteřin a pak vystřelí. Pro info - Turbo je po repasu necelý rok, podtlakové hadičky k turbu vyměněny, nový ventil N75, EGR ventil se otevírá (zkoušeno pomocí akčních členů). Dnes jsem dělal log skupin 3,10,11, ale nedokážu posoudit kde je problem. 1. log je na rovince 2. je do mírného kopce
Do nouzaku to nepadá.
Předem díky.

https://uloz.to/!FZhztp4fKUNI/log-01-003-010-011-csv" onclick="window.open(this.href);return false;
https://uloz.to/!kldgGn05Xt0B/log-01-003-010-011-2-csv" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 Tdi netahne od spoda

Příspěvek od teekey »

nevim v cem to prohlizis, kdyztak ZDE mas LogView.
Podle tech logu to vypada, ze to "tlaci" v jinych otackach nez popisujes.
Kdyztak zkus primo Dieselpower forum, jestli ti tam na ten log mrknou.
Jinak co se tyce toho vykonu: nastaveni turba, vaha vzduchu, trysky, palivovy filtr (+obecne privod paliva) a nakonec chip (kontrola stavajicich nastaveni a ev. chip od nekoho kdo tomu rozumi)

A ten "problem" je od doby repase turba?
111.png
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

mancus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.05.2016 18:12

Re: 1.9 Tdi netahne od spoda

Příspěvek od mancus »

Jojo, ten problém je od výměny turba, me tam stve ten propad, to vypada jako by to turbo zezačátku prefouklo, ale pozdeji nez je pozadavek, pak to zreguluje zpatky dolu a nasledne uz to docela kopiruje požadovanou hodnotu. Zkusim tedy jeste dieselpower.

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 Tdi netahne od spoda

Příspěvek od teekey »

Jestli je to od vymeny turba, tak neni treba zkoumat logy. Zkus treba sharik4x4 jestli je mozne to turbo nejak seridit, jinak hledat nove turbo...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“