Benzín 3,2 V6

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
clintkr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 15.04.2011 17:25

Benzín 3,2 V6

Příspěvek od clintkr »

Zdravím,potřebuji poradit,auto studené chytne okamžitě,po jízdě-motor teplý,cca do 15 min chytne taky hned-i vícekrát za sebou,ale když stojí víc jak 1/2h tak startér točí cca 5 vteřin než chytne-nemá někdo typ čím to může být ? Nový svíčky,čerpadlo tlakuje,výměna čidla na vačce.
VW Touareg 3,2 V6

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Benzín 3,2 V6

Příspěvek od ol@f »

V té situaci kdy auto točí déle zkus baterku připojit k dalšímu na autu na startovací kabely, nastartuj ho a zkus natočit tvoje jestli se to zlepší.
2.5T & American Muscle

clintkr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 15.04.2011 17:25

Re: Benzín 3,2 V6

Příspěvek od clintkr »

ok,baterka je stará 5 let a točí normálně,zkusím jí vyměnit a uvidíme.
VW Touareg 3,2 V6

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: Benzín 3,2 V6

Příspěvek od bembas »

jak jsi dopadl,je to lepší?řeším teď problém se startama taky na 3.2,při startu to blbne (třepe se,občas nepravidelný chod,po přepnutí na plyn vše v pořádku),auto mám od neděle a hned první den jsem najezdil cca 300 km a vše v pořádku,pak jsem na chvilku zastavil a nemohl jsem nastartovat,už jsem asi 100 km jel jen na benzín protože došel plyn,vždy to chytlo a hned zdechlo,na po20té to chytlo ale střílelo to do sání,pak se to chytlo a jelo to normálně,na druhý den vše ok,zavezl jsem to za známým do servisu ať se na to mrkne a momentálně to už nechytá vůbec,píše to relé palivového čerpadla,tak jsem mu dovezl druhé ať to zkusý vyměnit tak čekám až zjistí kde je a vymění ho,předešlí majitel s tím poslední rok skoro nejezdil,tak to před zimou dal do servisu kde vyměnili benzinové vstřiky,cívky a svíčky a dělalo to dál,tak mi to prodal,a já si to chci dát dohromady tak zjišťuji po čem jít
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

clintkr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 15.04.2011 17:25

Re: Benzín 3,2 V6

Příspěvek od clintkr »

Ahoj, ještě jsem se k tomu nedostal,auto startuje studený i teplý normálně,chod pravidelný. Jenom když stojí teplý víc jak 30 min tak točí motor cca o 5 vteřin déle. Dělá to od doby,kdy jsem nechal vyčistit vstřiky ultrazvukem.
VW Touareg 3,2 V6

Odpovědět

Zpět na „Touareg“