SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od Munez »

jj diky,asi to tak udelam nebo to vezmu v climatroniku.bylo takove horko,ze jsem vymenil jenom olej a na vic nebyla nalada

Tak mas pravdu,ty sterace funguji,ze kdyz stojis,tak jdou pomaleji,ale stejne si myslim,ze se to vsechno ridi nekde jinde a nejde kablik rychlosti primo do motorku.mozna se pletu,ale bylo by to pristupnejsi kdyby to bylo u tech steracu.kdyby nekdo vedel vic,tak bych byl rad za kazdou informaci
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od bodyvlk »

Ahoj. Také kromě jiných problémů řeším i problém s naklápěním světel - Xenony. Nefunguje naklápění. Diagnostika se připojí k master světlu, ale k slave světlu ne, nejprve byla údajně špatná jednotka, vyměnil jsem jinou, plně funkční, fungovalo to chvilku (cca 1 měsíc). Pak opět ne. Dal jsem slave jednotku úplně novou a teď mi to hlásí opět chybu jednotky a ještě další dvě: 00546 a 01771. Co to můž být za chyby? Neví někdo? Vzhledem k tomu, že se chystám na větší putování po Rakousku a Itálii s naloženým autem, tak bych nerad někde řešil problémy s místní policií. Poradíte? Díky.

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od bodyvlk »

Dnes mi pravá jednotka na Xenon hlásí toto - viz. obrázek. Nevíte co s tím?
Přílohy
20190624_171225.jpg

muzicMAN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 30.01.2014 18:37
Bydliště: Zilina/Slovensko

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od muzicMAN »

Zdravim skusim v tejto teme az nezakladam dalsiu. Na sharanu 2007 mi upada prave predne svetlo. Napriklad ked zatvorim kapotu ze s nou trochu buchnem upadne mi a svieti dole. Predpokladam ze vnutri sa pohne cele to teleso aj so ziarovkou. Otazka je preco a ako to poriesit? Moze to suvisiet aj s naklapanim ze by to preskakovalo alebo nieco? Dakujem.
POLO 9N3 2008 1.4 59kw BUD
Golf Mk3 1997 1.6i 74kw LPG LOVATO
Sharan I 1996 2.8i 128kw LPG BRC

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: nefunguje naklápění originál xenon. světel

Příspěvek od michall »

A jak se vrati zpatky? Muzes mit vyskoceny spoj mezi motorem naklapeni a parabolami. Samotny motor, servo, je samosvorny, nemel by preskocit. Vyndej svetlo, sundej deklik s elektronikou a mrkni dovnitr. Pokud to pujde, pripoj vyndane svetlo ke kabelazi mrkni, co to udela. Pri zapnuti klicku by mela probehnout kalibrace naklonu. Nebo bys musel hybat prednim nebo zadnim snimacem sklonu auta.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“