Tv tuner na MFD

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Desik99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.07.2019 21:31

Tv tuner na MFD

Příspěvek od Desik99 »

Caute, koupil jsem mfd radio to jsem namontoval a vse chodi jak mf volant tak displej na maxidotu i navigace s DSP. Mam ktomu taky TV tuner z audi pravdepodobne A4 avant 1999( 4d0 919 146). Tuner sem pripojil podle sxhematu co jsem si nasel v Boschu. Tv asi funguje protoze je to analogovy tuner tak nic nechitim ale dostanu se do menu a nejak praklikat kanaly ale nemuzu prijit na to jak prepnout TV tunet na AV vstup a prehravat pres nej video(kamera, dvd prehravac). Zkousel jsem zapojit zpatecku na 26pin konektor ale nic. Nevi nekdo zda to na mfd vubec jde a jak se to prepina??
Diagnostika koncern a ostatnich+immo. Koncern: dojezdy oken...kodovani, DO+immo, staging,dojezd, uprava budiku a eep. výměny displeju, podsviceni, Montaž nestandartni vybavy. Upravy ECU, chiptunig Atd

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od majrek001 »

jak přepnout tv tuner netuším každopádně je to zbytečné jde udělat napřímo redukci z full scartu


tady máš popis pinu

pin 6 když na něj přivedeš napětí, tak se navi přepne na video IN


jinak schémata bych hledal spíš v else kde je vše k vw koncernu než v Boschu
Přílohy
kamera.jpg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Desik99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.07.2019 21:31

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od Desik99 »

Todle jsem uz taky videl na ruskych strankach. Ale nebyl jsem si jistej zda to funguje tak lehce. Zkusim to tedy takhle a treba aspon cernobilej obraz z toho dostanu ale mam i dvd prehravac a skoda ze ten mi nejde pres TV tuner( jde mi hlavne o prehravani pisnicek s obrazkem a nazvem pisnicky a o couvaci kameru). Kazdopadne diky
Diagnostika koncern a ostatnich+immo. Koncern: dojezdy oken...kodovani, DO+immo, staging,dojezd, uprava budiku a eep. výměny displeju, podsviceni, Montaž nestandartni vybavy. Upravy ECU, chiptunig Atd

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od majrek001 »

ano funguje samozřejmě když to budeš dělat ze scartu tak nebudeš propojovat 4 8 9 10

na 4 dáš synchronizaci za R G B
8 - video out R
9 - video out G
10 - video out B

hodně tam dávali set to boxi DVB-T (což už bude za chvíli tak k ničemu) ale přehrávalo to video a bylo za pár korun když si sehnal některý s trafem na 12V DC

ps. já jsem to měl v plánu na B5.5, ale už jsem se k tomu nedostal ani k couvací kameře jen mám natáhlou kabeláž
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Desik99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.07.2019 21:31

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od Desik99 »

Mam dvd prehravac na cinch a kameru mam natahlou az k radiu taky cinch mam i kabel ktomu tv tuneru asi 5metru ma a je mi lito ho nicit tak asi rozdelat radio a naletuju draty a vyvedu to. Diky.Jinak kdyby nekdo vedel jak ten tv tuner prepnout na AV.
Diagnostika koncern a ostatnich+immo. Koncern: dojezdy oken...kodovani, DO+immo, staging,dojezd, uprava budiku a eep. výměny displeju, podsviceni, Montaž nestandartni vybavy. Upravy ECU, chiptunig Atd

Desik99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.07.2019 21:31

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od Desik99 »

Vyzkousel jsem to podle toho schematu ale lita mi obraz zhora doku nevis cim to muze. Propipal jsem to a mam to zapojeny dobre.
Diagnostika koncern a ostatnich+immo. Koncern: dojezdy oken...kodovani, DO+immo, staging,dojezd, uprava budiku a eep. výměny displeju, podsviceni, Montaž nestandartni vybavy. Upravy ECU, chiptunig Atd

Desik99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.07.2019 21:31

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od Desik99 »

Vyreseno. Napadlo me nezapojit pal/ntsc a funguje.
Diagnostika koncern a ostatnich+immo. Koncern: dojezdy oken...kodovani, DO+immo, staging,dojezd, uprava budiku a eep. výměny displeju, podsviceni, Montaž nestandartni vybavy. Upravy ECU, chiptunig Atd

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tv tuner na MFD

Příspěvek od majrek001 »

ano musí být stejný norma na obou zařížení
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“