Zrcadlení telefonu iPhone XS

Interiér, palubky, výbava, sedačky, R packet, elektrika, vybavení

Moderátoři: ejne, pásovec

Odpovědět
Timberland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.09.2019 22:10

Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od Timberland »

Ahoj, všem, nerad sice zakládám nové vlákno a hned jak se dozvím odpověď tak jej klidně smažu, ale nevím si rady. Zkoušel jsem to tu pročítat, bez úspěchu. Mám Passat B8 (04/2015) a mám tam Discover media + Composition media, odblokovaný obraz, bluetooth funguje dobře, hudba i klipy z USB bez potíží. Nevím ale, jak udělat zrcadlení telefonu - chtěl bych mapy Apple co mám na telefonu vidět na dispeji auta. Nevím zda použít funkci Mirror Link, nebo Car Link? U Mirroru mi to píše, že není USB zařízení spárováno, dám párovat, pak se to pár vteřin páruje a napíše USB odpojeno - nezdařilo se. A u Car link to chce při registraci nějaký kód... Nevím, zda to můj ročník auta podporuje nebo ne, nevím případně jak to nastavit, co tam nahrát, odblokovat. moc vám všem děkuji za pomoc.
Přílohy
IMG_5146.JPG

marko65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 09.01.2012 21:47

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od marko65 »

Timberland:

nedavno som to riesil, sice na androide ale je to rovnake. Potrebujes kupit aktivacny kod a nahodit v autorizovanom servise cez server VW. Inac ti to nepojde. Zrkadlenie je ale obmedzene, funguje cez to iba zopar aplikacii ako waze, sigyc, spotify a pod.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Uživatelský avatar
slechtax
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.07.2008 16:20

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od slechtax »

Kolik si za aktivační kód ve VW účtují a je to na trvalo.......?

marko65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 09.01.2012 21:47

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od marko65 »

V BA uctuju za kluc 260 EUR a 100 EUR instalacia. Ja som si zohnal kluc o dost lacnejsie od uzivatela zo slovenskeho VW clubu a dal som to instalovat v Hodonine v Top Car za necelych 20 EUR. A ano, je to na trvalo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Timberland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.09.2019 22:10

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od Timberland »

marko65 píše:Timberland:Díky moc, ale platit to nebudu, asi to za to nestojí... :-)

nedavno som to riesil, sice na androide ale je to rovnake. Potrebujes kupit aktivacny kod a nahodit v autorizovanom servise cez server VW. Inac ti to nepojde. Zrkadlenie je ale obmedzene, funguje cez to iba zopar aplikacii ako waze, sigyc, spotify a pod.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Timberland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.09.2019 22:10

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od Timberland »

marko65 píše:V BA uctuju za kluc 260 EUR a 100 EUR instalacia. Ja som si zohnal kluc o dost lacnejsie od uzivatela zo slovenskeho VW clubu a dal som to instalovat v Hodonine v Top Car za necelych 20 EUR. A ano, je to na trvalo

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ahoj, jak to myslíš, že jsi sehnal klíč? Jaké ten kód ti nekdo dal? Můžu podrobnosti? Za 20eur bych to bral...

marko65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 09.01.2012 21:47

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od marko65 »

Timberland:
kluc musis kupit, je jedinecny zabaleny a zapecateny v obale podobnom ako dvd. Vies to kupit aj cez ebay, alebo od VW, alebo od sukromnej osoby ak niekto kupil a nepouzil, len pozor, nenechaj sa odrbat. Ak kluc ktory kupis uz niekto pouzil, tak na tvoje aute ti ho uz nikto nenahodi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Timberland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.09.2019 22:10

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od Timberland »

marko65 píše:Timberland:
kluc musis kupit, je jedinecny zabaleny a zapecateny v obale podobnom ako dvd. Vies to kupit aj cez ebay, alebo od VW, alebo od sukromnej osoby ak niekto kupil a nepouzil, len pozor, nenechaj sa odrbat. Ak kluc ktory kupis uz niekto pouzil, tak na tvoje aute ti ho uz nikto nenahodi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
OK děkuji Ti, i když nevím zda se to vyplatí... Musím se u někoho mrknout jak to vlastně funguje.

marko65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 09.01.2012 21:47

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od marko65 »

funguje to skvele, ja pouzivam takmer stale waze, spotify a aj sygic. Je to komfortne ovladat na displeji autoradia

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Timberland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.09.2019 22:10

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od Timberland »

marko65 píše:funguje to skvele, ja pouzivam takmer stale waze, spotify a aj sygic. Je to komfortne ovladat na displeji autoradia

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Jen nevin, zda jej sezenu nejak levneji, tu original cenu nedam... neexistuje moznost jak to nejak obejit?

marko65
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 09.01.2012 21:47

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od marko65 »

pokial viem, bohuzial, neda sa to obist,

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Timberland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 01.09.2019 22:10

Re: Zrcadlení telefonu iPhone XS

Příspěvek od Timberland »

marko65 píše:pokial viem, bohuzial, neda sa to obist,

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
OK, děkuji. Budu zkoušet sehnat klíč... Zkoušel jsem na stránkách VW vygenerovat klíč, ale mám s tím problém jak tady ve fóru píše někdo jiný, dostanu klíč za cenu 0,- a pak v autě nefunguje.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“