KOUPĚ SHARANA: info, jak vybírat při koupi, poraďte

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

tak to máš určitě pravdu,ale teď už to máš jednoduché...jen si vybrat...sharana , galaxy nebo alhambru .... pssst- já osobně bych ti poradil sharana :wink: :thk:

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

sid666 píše:tak to máš určitě pravdu,ale teď už to máš jednoduché...jen si vybrat...sharana , galaxy nebo alhambru .... pssst- já osobně bych ti poradil sharana :wink: :thk:
diky za osobni typ,

kdyz ja se porad, no jak to rict, bojim prechodu z G3 na velky auto...??? asi blbej argument,ale je to boj...

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

C...arlos

Toho se neboj. Já přecházel na Sharana ještě z menšího auta. A navíc je střídám. Prvních pár desítek km jsem myslel, že se s tím vagónem nikam nevejdu. Když jsem na okresce potka Avii, tak jsem skoro zastavil. Teď je to v poho. :wink:

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

C...arlos
Rychle se zvyká na lepší.Taky jsem z toho byl vyjevenej,ale dneska už bych žádnou jednohubku nechtěl.
Obrázek

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Příspěvek od abeljozef »

Ohladom vymeny palubovky I generacie za druhu by som to rozhodne nerobil. Na kasni vela veci pasuje (po mechanickej stranke) ale min. elektrika je na kompletnu prerabku.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

abeljozef píše:Ohladom vymeny palubovky I generacie za druhu by som to rozhodne nerobil. Na kasni vela veci pasuje (po mechanickej stranke) ale min. elektrika je na kompletnu prerabku.
hm, to sem si myslel... jako obe auti se mi libi... ten prostor je proste uzasnej...

Uživatelský avatar
Kalak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kalak »

Zdravím všechny tady.. už 2 měsíce intenzivně sháním to správné auto pro nás.. Jednoznačně jsme rozhodnuzý pro Sharana. V současné době je na Německém trhu poměrně velké množství r.01, ale zdá se mi že za ty peníze je to pořád dost.. v Německu tak průměrně kolem 300 tis. ve velmi slušném stavu.. Naskytla se mi ted možnost dobré koupě r.03 málo najeto, pravidelný doložitelný servis, etc. ale nemá to ani klimatron.. prostě jen zcela holý základ.. Někdo mi říká, že by si auto bez toho v žádném případě nekoupil.. Můj best kamoš, který střídá auta pomalu jak ponožky VW+BMW zase říká že by v žádném případě nepreferoval při výběru druh klimačky.. Mám na mysli zda preferovat výbavu na úkor stáří vozu...??? Co vy na to Sharanáci..?? Zajímají mě hlavně Vaše osobní zkušenosti.. Třeba jak velký vopruz je mlžení skel s manual klimou...?? Klimatron má myslím program na přední sklo.. a jiné vychytávky..
Děkuju Vám za případné odpovědi a komentáře.. :idea:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Nazdar,ja mam Sharana treti rok a krom ESP asi nic,takze jen manualni klimu.Jedno je ale fakt-aut je jako sra.ek,takze auto s vybavou je podle me prodejnejsi.Tezko radit.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

Kalak píše:Zdravím všechny tady.. už 2 měsíce intenzivně sháním to správné auto pro nás.. Jednoznačně jsme rozhodnuzý pro Sharana. V současné době je na Německém trhu poměrně velké množství r.01, ale zdá se mi že za ty peníze je to pořád dost.. v Německu tak průměrně kolem 300 tis. ve velmi slušném stavu.. Naskytla se mi ted možnost dobré koupě r.03 málo najeto, pravidelný doložitelný servis, etc. ale nemá to ani klimatron.. prostě jen zcela holý základ.. Někdo mi říká, že by si auto bez toho v žádném případě nekoupil.. Můj best kamoš, který střídá auta pomalu jak ponožky VW+BMW zase říká že by v žádném případě nepreferoval při výběru druh klimačky.. Mám na mysli zda preferovat výbavu na úkor stáří vozu...??? Co vy na to Sharanáci..?? Zajímají mě hlavně Vaše osobní zkušenosti.. Třeba jak velký vopruz je mlžení skel s manual klimou...?? Klimatron má myslím program na přední sklo.. a jiné vychytávky..
Děkuju Vám za případné odpovědi a komentáře.. :idea:
kde hledas auta,nekde na netu? nebo osobne?

Uživatelský avatar
Kalak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kalak »

Hledám auta na nettu jsem momentálně mimo republiku....

Uživatelský avatar
Kalak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kalak »

Chlapáci někde jsem před časem viděl tabulku servisních intervalů na VW, ale už bohužel nevím kde.. nemáte náhodou někdo odkaz...??? Díky díky..

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Asi myslíš tohle http://www.gsa.kabel1.cz/index.php?opti ... &Itemid=57" target="_blank jinak je to ve VIVIDU

Uživatelský avatar
Kalak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kalak »

Jo přesně TO :idea: díky... Jinak jsem už vunášel dotaz ale odezva téměř žádná.. Kolik tak mám počítat za nějaký obyč CD player...???

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

hezky OT kluci

Máragsxr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 03.10.2007 15:02
Bydliště: Pelhřimov

Sharan 1.8T

Příspěvek od Máragsxr »

Ahoj chlapi, mel bych na vas dotaz. Mam moznost koupit sharana 2002 1.8t automat a chci vedet jak je to se spotrebou?( do ted sem mel jen same TDi, auto potrebuju jako pracovní cca 50tkm rok) Poprípade co LPG a tenhle motor? A jeste co stoji aut. prevodovka nekde z vrakoviste teda jestli je to k sehnaní? Diky.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“