MOTOR, CHIP: je možné načipovať motor TDi 66 kw?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
jmichalko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prievidza SK

MOTOR, CHIP: je možné načipovať motor TDi 66 kw?

Příspěvek od jmichalko »

Je možné načipovať motor TDi 66 kw?

Uživatelský avatar
Brasil10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Čip motora

Příspěvek od Brasil10 »

jmichalko píše:Je možné načipovať motor TDi 66 kw?
jistě

Uživatelský avatar
radkin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy - Karlovarsko

Příspěvek od radkin »

včechny TDI jdou načipovat a ta 66kW si o to vyloženě říká :kap:

Uživatelský avatar
Lukaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaso »

jasne..taky jsem modl mít 66kw a udelal jsem dobre, ze jsem sel do 81kw...kdyz pustim klimu..je to znatelne znat na vykonu.. :(
***Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se najde blbec, který neví, že to nejde a UDĚLÁ TO !!!***

Uživatelský avatar
bibo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od bibo »

mám dojem že jedinej rozdíl v motorech 66-81 je v turbu ne

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

bibo píše:mám dojem že jedinej rozdíl v motorech 66-81 je v turbu ne
Nevim jak u sharanu, ale v GIV je rozdil v ridici jednotce a 81 ma vetsi trysky (vstriky).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak tak turbo a naklápěním lopatek,vstřiky s jemnějším a větším rozprášením a mapa v řídící jednotce.

Uživatelský avatar
zajo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od zajo »

ake mate skusenosti z nacipovaním 66KW sharanom, je to poznat, ako spotreba, motor a sli by ste dotoho este raz?
dik za odpovede

Uživatelský avatar
jmichalko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od jmichalko »

Výborná otázka, som zvedavý na odpoveď, lebo chcem môj 66 kW motor dať načipovať.

Uživatelský avatar
TDIfun
Závodník
Závodník
Příspěvky: 520
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni Morava

Příspěvek od TDIfun »

Zalezy taky jaky rok to mas, protoze do roku 2001 se montovali turba s obtokem a pak uz davali stejne jako do 81kw,Da se nachipovat oboji ale na to s regulaci lopatkami muzes dat vice tlaku.Ted jsem delal Octavu 66kw rok 2002 s vymenou trysek a namerili jsem po chipu a tryskach 111kw.Turbo uz mel s naklapenim. :wink:

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

jasně že to jde já to mám, mám to na vypínač takče měnim mapy v jednotce rozdily s čipem -1 litr na spotrebe neni potreba na to tolika slapat víc to teda kouří přímo hulí ale není problém s předjížděním a v kopci 150 v klidu ale hlavně ten kdo tahá naloženej vozejk tak je to super životnost: měl jsem golfa na tachu 300tis s čipem 60tis a supr spotřeba oleje od vyměny do vymeny 1 litr a na motouru jsem měnil jen žhavički rozvody a filtry mhu jen doporučit
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
Lukaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaso »

mám dotaz na chip? Mám 81 KW rok 97 a mohl bych bobka nacipovat za 3000- 4000 kč...jen mam strach , ze by se musela prepajet ridíci jednotka :( Máte nekdo s touto operaci zkusenosti a co by to jeste dalsiho obnaselo...stacilo by puvodni turbo a střiky? Bojim se toho, kdyz ten motor ma uz v tele poradnou davku kilometru, aby mu to neuskodilo.
***Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se najde blbec, který neví, že to nejde a UDĚLÁ TO !!!***

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

to letovaní ti uděla ten kdo to čipuje turbo a vstřiky u toho tvyho motorou bych nedelal jen pokud nechceš mít nejake zazracne vykony a kilaku bych se taky nebál 81kw afn už vydrží hodně
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
radkin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy - Karlovarsko

Příspěvek od radkin »

Lukaso píše:mám dotaz na chip? Mám 81 KW rok 97 a mohl bych bobka nacipovat za 3000- 4000 kč...jen mam strach , ze by se musela prepajet ridíci jednotka :( Máte nekdo s touto operaci zkusenosti a co by to jeste dalsiho obnaselo...stacilo by puvodni turbo a střiky? Bojim se toho, kdyz ten motor ma uz v tele poradnou davku kilometru, aby mu to neuskodilo.
Tak čip v jednotce ten kdo dobře čipuje a umí to udělá téměř k nerozeznání od originálu. Když mi to dělal tak to dělal předemnou a nejdřív mi ukázal původní a po načipování jsem rozdíl na pohled vůbec nepoznal (cena čipu 5000kč). Za to rozdíl v jízdě byl o dost lepší.(byl to passat B5) Zátah to má plynulej a o poznání živější a pokud jsem to brutálně nehonil tak ani nekouřil. Spotřebu nevím protože mě litr nahoru nebo dolů nezajímá.Na tacho jsem měl 160000km ale tipovel bych tak 280000km a motor běhal jak hodiny a dodnes novýmu majiteli dělá dobrou službu.
Jinak teď mám Alhambru 81kW + čip a fakt oproti seriový 81kW rozdíl velikej. Najeto 170000km???
Neboj se toho budeš spokojen!!!

Uživatelský avatar
Lukaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaso »

radkin

dekuji ti za radu :D ten muj bobek byl stocenej na 116000 ale na rozvodech jsem nasel 200000...takze v sobe ted muze mit 300000km :cry:
Jo a jenom si to chipnul...nic s turbem a strikami? A kolik tam tak mas?
***Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se najde blbec, který neví, že to nejde a UDĚLÁ TO !!!***

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“