Akce - srazy, se společností Auto Heller s.r.o.

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Akce - srazy, se společností Auto Heller s.r.o.

Příspěvek od Bombas »

Chlapi, nevím, kdo tady organizuje srazy,či nějaké akce VWClubu 8) pro Moravskoslezský kraj, ale chtěl bych vás informovat, že kdyby se nějaká taková akce konala, tak oficieální dealer VW - Auto Heller s.r.o. by měl zájem se toho taky zúčastnit,či stát se partnerem VWclubu. Je zde možnost navázat určité spolupráce s nimi a získat pro členy VWclubu i třeba určité slevy na nové vozy, servis, apod. třeba za umístěnou reklamu na našem webu, atd. Vše záleží na domluvě. :wink:
Organizátoři akcí, nebo předsedové tohoto občanského sdružení, nechť mě kontaktují a já jim dám více info... 8)

Uživatelský avatar
VYVI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VYVI »

to zní lákavě :wink:

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

srazy pokud se nepletu si tady zařizuji členove samy někdo vždy navrhne něaké datumy a da se hlasovaní (většinou DiRk se do toho pusti) a s clubem je spjat pokud se nepletu člen Bechy ten tady tomu velí :wink: jestli se pletu tak mě opravte někdo

Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bombas »

No, já to zas detailně neznám a nevím jestli Bechy je ze SM. Jedná se právě hlavně o tento kraj. 8)

Samo, že by to šlo i opačně, třeba při představování nového modelu VW, třeba G6 se může udělat sraz či nějaká akce všech Golfíků z clubu a myslím, že to by byla velká reklama, jak pro firmu, tak i pro club, a to nemluvím o dalších výhodách...jde jen o domluvu. 8)

Uživatelský avatar
diesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od diesel »

Každopádně,good nabídka,ale to se musí přes Bechyho,pokuď by byl nějakej rabat na náhr.díly a servis,případně by fin.zaštítil tun.sraz :roll:

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

pokud se nepletu tak je bechy z prahy ale ma nastarosti tenhle klub ....ale když se podivaš na uživatelske skupiny tak v ostravě a okoli je moderator nalim.... ale jak už jsem řikal o srazíky se tady staráme všeci dohoromady ;) tak třeba až zase bude něaky sraz tak ti dame vědět (nebo to tu uvidíš) a oznamíš co a jak ... samozřejmě s předstihem vetšinou se to domlouva tak měsíc předem ...

Uživatelský avatar
VYVI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VYVI »

Snad to klapne :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
bechy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2545
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bechy »

Bombas Ozvi se mi prosim na bechy@vw-club.cz" target="_blank zkusime neco vymyslet ;)
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

bombas - pry se ted kona nejaka akce u Hellera o vikendu... kde to je (opava, ostrava) a jakej je program??

Uživatelský avatar
Bombas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Opava - Kravaře - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bombas »

diRk píše:bombas - pry se ted kona nejaka akce u Hellera o vikendu... kde to je (opava, ostrava) a jakej je program??
Ty, vůbec nevím, já tam už nemakám, praxe skončila :twisted: Měl sem si tam dnes jít právě pro stát,otázky, co mi měli vytisknout, ale kvůli té akce to nestíhají.

Prý ta akce je v Ově, ale co konkrétně, to nevím...

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

Bombas píše:
diRk píše:bombas - pry se ted kona nejaka akce u Hellera o vikendu... kde to je (opava, ostrava) a jakej je program??
Ty, vůbec nevím, já tam už nemakám, praxe skončila :twisted: Měl sem si tam dnes jít právě pro stát,otázky, co mi měli vytisknout, ale kvůli té akce to nestíhají.

Prý ta akce je v Ově, ale co konkrétně, to nevím...
AKCE dva Golfy za cenu jednoho Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“