central po milionte

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

central po milionte

Příspěvek od bbob »

Zdravim panove chci se optat zda-li nekdo nema fotku jak vypadaji vnitrnosti jednotky zamku ve ktere je ten tistacek a motorek a ty prevody asi sem tam neco vytratil pac me to nefunguje tak jak ma. Chtel jsem propajet kontakty to se mi povedlo, dokonce jsem zjistil ze v aute mam alarm coz me dostalo ale neco sem asi ztratil pac to po slozeni spravne nefunguje.

Jeste se zeptam na ten alarm jak poznam o jaky typ se jedna??Povedlo se mi ho aktvivovat kdyz jsem mel rozebrany ten zamek a zamknute auto a zatalh jsem za tahlo pro otevreni dveri a zacalo to houkat(styl houkani je troboubeni klaksonu v pravem zadnim boku a blikani blinkru). Chci jen vedet jestli to ma i nejake otresove cidlo nebo tak kdyz uz teda jsem zjistil ze to auto ten alarm ma 8O .

Diky za rady

Uživatelský avatar
Wlad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wlad »

Je to koncernovy alarm.
Reaguje len na porusenie obvodovej ochrany, dvere + kapota + kufor. Aktivuje len zamknutim cez dialkove, pri zamknuti klucom nie.

U novsich aut od roku 2000 je tusim aj vnutorny ultrazvukovy senzor.

Vcelku podrobne foto tu bolo v nejakom prispevku od golfistov, uz sa presne nepamatam pohladaj.

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

diky diky

jinak foto uz jsem nasel je to komplet zde kdyby nekdo potreboval http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=cl_passat_b5" target="_blank

a jeste se zeptam tech co to uz meli v rukou na obrazku je ta packa se zuby a u toho to kolecko co leze ven a ma 2x po trech zubech myslim - chci se zeptat proc tam ma ty zuby navic kdyz zadne dalsi ozubene kolecko tam neni viz obrazek
Přílohy
photo09.jpg
photo09.jpg (41.47 KiB) Zobrazeno 1018 x

Ryback
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 05.11.2010 21:21

Re: central po milionte

Příspěvek od Ryback »

Ahoj,blbne mi central pri zamykani klicem. u ridice se odemkne jen ridicove dvere, ale od spolujezdce funguje Ok, otevreou se vsechny. Osvetleni interieru fuguje, safe kontrolka taky... Nejspis bude chtit proletovat tistak v zamku? Muzete mi poradit kdo to uz delal, na co si dat pozor pri vyndavani a rozebirani toho zamku, jak ho pak slozit dohromady aby vse fungovalo?

Dekuji za rady

Odpovědět

Zpět na „Archiv“