Jaká kola na passata?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Prvnípolovina kol se mi fakt líbí. http://www.autokola.cz/alukola_katalog. ... REPLIKA&n=" target="_blank

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

A toto je fakt super. A8 za dobrou cenu.
Přílohy
aws_replika_199.jpg
aws_replika_199.jpg (30.52 KiB) Zobrazeno 1192 x

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Příspěvek od Vaska »

šimek píše:Ta jsou opravdu pěkná, ale replika A8 je fakt suprová a na Passata se hodí.
to me taky :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Speedy-junior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Speedy-junior »

Dovolil jsem si přebarvit Drmaxovo Passata. Mám totiž černého a na tom černém ty kola vypadjí podlě mě ještě mnohem lépe...

Obrázek
Naposledy upravil(a) Speedy-junior dne 29.03.2006 16:27, celkem upraveno 1 x.

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Příspěvek od Vaska »

Speedy-junior píše:Dovolil jsem si přebarvit Drmaxovo Passata. Mám totiž černého a na tom černém ty kola vypadjí podlě mě ještě mnohem lépe...

Obrázek
dovolil sem ti svoji fotku nekde zverejnovat? Nic ve zlym, ale tohle se nedala, mohl ses aspon zeptat!

Uživatelský avatar
Speedy-junior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Speedy-junior »

DrMax: Bylo to jen pro moji predstavu, abych vedel, jak to vypada a tak jsem to sem chtel hodit. Omlouvam se, ze jsem zkusil tveho Passata prebarvit na cerno a hodil jsem ho sem do diskuse. Doufam, ze jsem ti tim nezpusobil nejake potize. Priste se radeji zeptam :wow:

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Příspěvek od Vaska »

Speedy-junior píše:DrMax: Bylo to jen pro moji predstavu, abych vedel, jak to vypada a tak jsem to sem chtel hodit. Omlouvam se, ze jsem zkusil tveho Passata prebarvit na cerno a hodil jsem ho sem do diskuse. Doufam, ze jsem ti tim nezpusobil nejake potize. Priste se radeji zeptam :wow:
to je ok! Ale vsim sem si, ze fotka odkazuje na tuning-forum...to by se mi nelibilo, kdybys ji vyuzival mimo club, jinak mi to neva. Ale zkus hodit vic cernou, a nech ty chromovany listy...by me zajimalo, jak to bude vapadat :wink:

Uživatelský avatar
Speedy-junior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Speedy-junior »

Ty listy jsem zkousel a vypadalo to hodne luxusne... Bophuzel ted bych musel vse zas predelavat coz se mi moc nechce :? . Pro predstavu mi tohle staci 8)

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Příspěvek od Vaska »

Speedy-junior píše:DrMax: Bylo to jen pro moji predstavu, abych vedel, jak to vypada a tak jsem to sem chtel hodit. Omlouvam se, ze jsem zkusil tveho Passata prebarvit na cerno a hodil jsem ho sem do diskuse. Doufam, ze jsem ti tim nezpusobil nejake potize. Priste se radeji zeptam :wow:
kdyby ses s tim chtel vyhrat, tak tu mas dalsi
Přílohy
pasa 34.jpg
pasa 34.jpg (49.42 KiB) Zobrazeno 1165 x

Uživatelský avatar
Speedy-junior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Speedy-junior »

Jo tak tato fotka je SUPER. Hned se na to vrhnu :-)
Přílohy
Image1.jpg
Image1.jpg (33.89 KiB) Zobrazeno 1136 x

Vaska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C. Budejovice - Praha

Příspěvek od Vaska »

Speedy-junior píše:Jo tak tato fotka je SUPER. Hned se na to vrhnu :-)
mels pravdu, vypadato fakt luxusne :!:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

David píše:
Karfik píše:bleeeeeeeeeeeeeee nemam rad ty brejlaty kniraty vonausnicovany vyzrany prasata s velkejma hlavama.
Dik za info. poptam, se. :wink:
a co sháníš za kola??
normal 15", ale tenhle rok vezmu plechace a uvidim jak pujde mlady parkovani. Kdyz to dobre dopadne tak na dalsi sezonu bych koupil litaky. Libej se mi ty na ty fotce nahore. Takovej styl.
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

som si dovolil aj ja prefarbit passatika pre lepsiu predstavu lebo hento moc cierna neni :wink: Skoda ze to je tak nekvalitna fotka. Dokazal by som stoho spravit cokolvek. Venujem sa VT a robim ho aj do Autotuningu.

Obrázek

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

[quote="andy"]som si dovolil aj ja prefarbit passatika pre lepsiu predstavu lebo hento moc cierna neni :wink: Skoda ze to je tak nekvalitna fotka. Dokazal by som stoho spravit cokolvek. Venujem sa VT a robim ho aj do Autotuningu.

Andy, nemohl bych ti poslat fotky mého passata?? zajímalo by mě, co by si sním dokázal udělat. Kdyžtak mi pošli v SZ e-mail. Díky moc :wink:

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

David píše:
andy píše:som si dovolil aj ja prefarbit passatika pre lepsiu predstavu lebo hento moc cierna neni :wink: Skoda ze to je tak nekvalitna fotka. Dokazal by som stoho spravit cokolvek. Venujem sa VT a robim ho aj do Autotuningu.

Andy, nemohl bych ti poslat fotky mého passata?? zajímalo by mě, co by si sním dokázal udělat. Kdyžtak mi pošli v SZ e-mail. Díky moc :wink:
Co by si si predstavoval? Som teraz natom dost mizerne s casom lebo mam toho hrozne vela. Teraz nemyslim Vt na pobavenie ale normalnej roboty :wink:

Ved hod foto a popis co stym chces a ja ti konkretne poviem ci to budem casovo stihat. Lebo vsetko sa da spravit aj za 5 minut a odflaknut to ale tak ja nerobim :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“