sraz Strahov 9.5.2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

jojooo bylo to supééér, hlavně pohoda pokec, jinak nejvíc jsem uchcával s té dvojičky s rallýčkovým předkem :twisted: to jako klobouk dolu, to byla nádhera 8)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

PPetr píše:Víc, ale na fotkách nás je jen 12. :lol:
a jo vlastně ještě tam vzádu byl Jask a ještě pár dalších, no jako nečekaná účast :lol:
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
MAJK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAJK »

no a mě tam navíc málem to hovado stou modrou fábkou gumovalo málem zrušilo moje toledo kdybych mu včas nekop do tý fábky prašivý tak by mi snád zrušil u toleda celou pr**l a navíc ten blb byl bez řidičáku bylo mu 17 tak muže bejt rád že to odnesla jenom moje zlomená noha a na strahov po týhle skušenosti už ani nepáchnu jezděj tam čím víc samí hovada bez papíru :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

MAJK píše:no a mě tam navíc málem to hovado stou modrou fábkou gumovalo málem zrušilo moje toledo kdybych mu včas nekop do tý fábky prašivý tak by mi snád zrušil u toleda celou pr**l a navíc ten blb byl bez řidičáku bylo mu 17 tak muže bejt rád že to odnesla jenom moje zlomená noha a na strahov po týhle skušenosti už ani nepáchnu jezděj tam čím víc samí hovada bez papíru :evil: :evil: :evil:
tohle sem z dalky videl.. presne jak na tebe couval.. asi dobrej blbecek :roll: :roll:
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
MAJK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAJK »

HonzaVR6 píše:
MAJK píše:no a mě tam navíc málem to hovado stou modrou fábkou gumovalo málem zrušilo moje toledo kdybych mu včas nekop do tý fábky prašivý tak by mi snád zrušil u toleda celou pr**l a navíc ten blb byl bez řidičáku bylo mu 17 tak muže bejt rád že to odnesla jenom moje zlomená noha a na strahov po týhle skušenosti už ani nepáchnu jezděj tam čím víc samí hovada bez papíru :evil: :evil: :evil:
tohle sem z dalky videl.. presne jak na tebe couval.. asi dobrej blbecek :roll: :roll:
no odnesla to moje noha ale říkám takovýhle hovada bych mlátil dělá kraviny pak couvá a nečumí ani do zrcátek a ještě hovado 17 letí bez řidičáku auto pujčený od nějaký buchty sem na něj začal řvát at radši jede do pr**le nebo že ho rozbombím prostě takový hovada nesnáším

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PPetr »

MAJK píše:
HonzaVR6 píše: tohle sem z dalky videl.. presne jak na tebe couval.. asi dobrej blbecek :roll: :roll:
no odnesla to moje noha ale říkám takovýhle hovada bych mlátil dělá kraviny pak couvá a nečumí ani do zrcátek a ještě hovado 17 letí bez řidičáku auto pujčený od nějaký buchty sem na něj začal řvát at radši jede do pr**le nebo že ho rozbombím prostě takový hovada nesnáším
No jo příště musíš stát u nás. Tam byl klid. Pokecali sme a nikdo tam nedělal pí...iny. :wink:
ubytování v Praze: ZDE

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

jj, u nas byl klidek, teda az na tu hlasitou muziku z toho mondea..... :wink:

jo a Polo 6n mi uz dluzi 3 cokolady :lol: :lol: :lol:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
MAJK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAJK »

Ogy píše:jj, u nas byl klidek, teda az na tu hlasitou muziku z toho mondea..... :wink:

jo a Polo 6n mi uz dluzi 3 cokolady :lol: :lol: :lol:
no příště budu stát už jenom nahoře

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

Ogy píše:jj, u nas byl klidek, teda az na tu hlasitou muziku z toho mondea..... :wink:

jo a Polo 6n mi uz dluzi 3 cokolady :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: jooo jooo to mondeo byla hrozná šílenost :( To byla ta fabka jak říkal honzeeecek ze to je radoby HTP a zkousi to utrhnout 8) no jo no jak rika ogy, priste k VW a budes v klidu... a kdyz ne tak nas diplomat Ogy to pošéfuje :D nejlepší byla jeho hláška když se ptal každýho ... a ty seš kterej :twisted:
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

Duck píše:a kdyz ne tak nas diplomat Ogy to pošéfuje :D nejlepší byla jeho hláška když se ptal každýho ... a ty seš kterej :twisted:
to by jeste slo ;) .. horsi bylo jak se snazil otevrit cizi g2 a g3 :-D
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

HonzaVR6 píše:
Duck píše:a kdyz ne tak nas diplomat Ogy to pošéfuje :D nejlepší byla jeho hláška když se ptal každýho ... a ty seš kterej :twisted:
to by jeste slo ;) .. horsi bylo jak se snazil otevrit cizi g2 a g3 :-D
Jojo Ogy byl dobrej chodil a zkoušel otvírat cizí auta :lol: :lol: :lol: vždycky přišel k autu a to je čí? a šup už otvíral 8)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Pohoda byla veliká, stejně jako zima :-) Ovšem nemam moc radost z toho, jak Pašík vypadá blbě na fotoz.. Eště ty špinavý kola vochmataný z pneuservisu.. :-D

Jinak Mondeo nemělo chybu :158: To byla zbastlenina.. Viděl sem, jak to má nacpaný hudbou, taxem se ho zeptal na pár věcí ohledně mojí hudby a kluk dělal obrovskýho odborníka a věděl eště míň, než já.. Ale papír a tužku chtěl, aby mi to nakreslil :-D :D :D :D

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

Cyp_the_trestacz píše:Pohoda byla veliká, stejně jako zima :-) Ovšem nemam moc radost z toho, jak Pašík vypadá blbě na fotoz.. Eště ty špinavý kola vochmataný z pneuservisu.. :-D

Jinak Mondeo nemělo chybu :158: To byla zbastlenina.. Viděl sem, jak to má nacpaný hudbou, taxem se ho zeptal na pár věcí ohledně mojí hudby a kluk dělal obrovskýho odborníka a věděl eště míň, než já.. Ale papír a tužku chtěl, aby mi to nakreslil :-D :D :D :D
jojo ten byl už od pohledu jasnej :lol:
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

Duck píše:
HonzaVR6 píše: to by jeste slo ;) .. horsi bylo jak se snazil otevrit cizi g2 a g3 :-D
Jojo Ogy byl dobrej chodil a zkoušel otvírat cizí auta :lol: :lol: :lol: vždycky přišel k autu a to je čí? a šup už otvíral 8)
hele, musis mit prehled, ne :lol:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

Duck píše:
Cyp_the_trestacz píše:Pohoda byla veliká, stejně jako zima :-) Ovšem nemam moc radost z toho, jak Pašík vypadá blbě na fotoz.. Eště ty špinavý kola vochmataný z pneuservisu.. :-D

Jinak Mondeo nemělo chybu :158: To byla zbastlenina.. Viděl sem, jak to má nacpaný hudbou, taxem se ho zeptal na pár věcí ohledně mojí hudby a kluk dělal obrovskýho odborníka a věděl eště míň, než já.. Ale papír a tužku chtěl, aby mi to nakreslil :-D :D :D :D
jojo ten byl už od pohledu jasnej :lol:
ale na druhou stranu muzikou to mel napechovany celkem doost, skoda, jen ze Duck si setri hudbu jen pro sebe a nepustil nam taky neco :wink: ...mohli se tam spolu prervavat :lol: :lol:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“