a je mi jedno že se to málokomu líbí

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
Maxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburg-Prag

Příspěvek od Maxik »

Ahoj... zájímavé barvičky... nemohl jsem tě před nějakou dobou vidět v Liťáku? ale myslím s bílou haupnou??
Zůstaneme spolu dokud nás STK nerozd?lí !!!

Když je Ti jednoho dne Tvoje milovaná osoba nevěrná a Ty chceš vyskočit
z okna, pamatuj: To, co Ti nasadil(a) jsou parohy, ne křídla!!!

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

No hlavně je to Tvoje auto, Tvůj nápad, Tvůj názor a na kohokoliv ostatního se můžeš vykašlat.....sice někdo může říct, že auto je odraz jeho majitele....a co na tom záleží...každej je jinej a každý auto taky tak co ....a vo tom to je ne?
Jinak vypadá to hezky a co se týká tý černý haupny, tak bych jí tam klíďo nechal.... :lol: :D :lol:

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

Hele, Tweetyna se tu zas objevila :-) Pěkný, pěkný ... nechtěla bys zasponzorovat novej lak i na mým autě ? :lol:
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

ahoj tweeeeeee :D uz jsi se tu dlouho zase neobjevila :( ale preci :D vis ze mi jeste neco dluzis?????? :oops: :D jinak auti vypada super :wink:

pro reno: fotky twee uz to byly.. :oops: a pekne :D
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

FError: lak stál celkem 2tisíce se vším všudy, to se ještě dá, kuja hledal dobrou míchárnu 2měsíce než se zadařilo...:D
ale já jsem chudá, já ti asi nepomůžu...ale zbylo mi trochu fialový jestli chceš :lol: :lol:

MAXIK: určitě, jsem litoměřická :) i když teď už jen o víkendech :) všímavej - to sis šplhnul.... :D

romanx: i tobě děkuji za pochopení :)

Martas01: máš to pořád u mě :D i když už nevím přesně co, jen si matně něco vybavuji :D:D ale jakmile jsem to slíbila tak to platí :D :D
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Eagle
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Eagle »

a proc ta haubna neni modra jako cely auto?:) ne je to dobry a hlavni je ze se to libi TOBE .. kazdej at si keca co chce komu ce a kde chce a s kym chce.. ja bych treba kecal s carmen electrou.. ale asi by me neposlouchala... a cumel bych ji porad na kozy.. sry za OT :)

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

tweetyna píše:FError: lak stál celkem 2tisíce se vším všudy, to se ještě dá, kuja hledal dobrou míchárnu 2měsíce než se zadařilo...:D
ale já jsem chudá, já ti asi nepomůžu...ale zbylo mi trochu fialový jestli chceš :lol: :lol:

MAXIK: určitě, jsem litoměřická :) i když teď už jen o víkendech :) všímavej - to sis šplhnul.... :D

romanx: i tobě děkuji za pochopení :)

Martas01: máš to pořád u mě :D i když už nevím přesně co, jen si matně něco vybavuji :D:D ale jakmile jsem to slíbila tak to platí :D :D
toho by se dalo vyuzit kdyz uz nevis co :lol: ale nebudu hajzl byla to pusa :D
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

Eagle: a co víš...třeba by poslouchala :D woe.. :lol: :lol:

martas: tak sjem si to myslela správně...tak tu pořád mám neboj, tu ti dát pořád ještě můžu :D :D jen nějak nevím kdy.... :(
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FError »

martas01 píše:
tweetyna píše:FError: lak stál celkem 2tisíce se vším všudy, to se ještě dá, kuja hledal dobrou míchárnu 2měsíce než se zadařilo...:D
ale já jsem chudá, já ti asi nepomůžu...ale zbylo mi trochu fialový jestli chceš :lol: :lol:

MAXIK: určitě, jsem litoměřická :) i když teď už jen o víkendech :) všímavej - to sis šplhnul.... :D

romanx: i tobě děkuji za pochopení :)

Martas01: máš to pořád u mě :D i když už nevím přesně co, jen si matně něco vybavuji :D:D ale jakmile jsem to slíbila tak to platí :D :D
toho by se dalo vyuzit kdyz uz nevis co :lol: ale nebudu hajzl byla to pusa :D
... ale pořádné pusa, francouzák, osmiminutovej... byl jsem u toho, kdž jsi mu to slíbila!!!

hm, ale lakovalo se to samodomo jo? Ale 2000 za barvu, to je gůůt cena... :-)
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

kola jsou nahodou super a me se k tomu auti moc libi. Ta kapota se leskne jako psi kulky :lol:

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od tweetyna »

Sakoverife: :mrgreen:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

čus ftáku :twisted: Sciro vypadá faině, jen by kapota mohla navazovat s rohem blatníku :twisted: Doufám že to uvidim někdy v enco,hm? :twisted: :lol:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Maxik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rumburg-Prag

Příspěvek od Maxik »

tweetyna píše:FError: lak stál celkem 2tisíce se vším všudy, to se ještě dá, kuja hledal dobrou míchárnu 2měsíce než se zadařilo...:D
ale já jsem chudá, já ti asi nepomůžu...ale zbylo mi trochu fialový jestli chceš :lol: :lol:

MAXIK: určitě, jsem litoměřická :) i když teď už jen o víkendech :) všímavej - to sis šplhnul.... :D

romanx: i tobě děkuji za pochopení :)

Martas01: máš to pořád u mě :D i když už nevím přesně co, jen si matně něco vybavuji :D:D ale jakmile jsem to slíbila tak to platí :D :D
:D Už je to ale déle. Projížděl jsem a Tvé autíčko mě zaujalo 8) stála si nahoře na té benzínce jak je hned vedle ten kruháč. ale už je to nějakej ten týden tak se snad nepletu... ale myslím že ne! :)
Zůstaneme spolu dokud nás STK nerozd?lí !!!

Když je Ti jednoho dne Tvoje milovaná osoba nevěrná a Ty chceš vyskočit
z okna, pamatuj: To, co Ti nasadil(a) jsou parohy, ne křídla!!!

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

tweetyna píše:Eagle: a co víš...třeba by poslouchala :D woe.. :lol: :lol:

martas: tak sjem si to myslela správně...tak tu pořád mám neboj, tu ti dát pořád ještě můžu :D :D jen nějak nevím kdy.... :(
jak jeste muzes??? nerikej ze neco planujete?????? no ja myslim ze je u tebe jako v uschovne tak ze, ze bych o ni prisel se nebojim :wink: doufam ze na nejakem srazu :D
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
schumi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumilice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schumi »

Ahoj Tweety to je černá metla nebo carbon????
:?: :?: :?: :?: :?: Kola super ktomu autí

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“