kotouče

1974 - 1992 & 2009 - 201.

Moderátor: George

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

kotouče

Příspěvek od Dandi »

Prosim porad te mi chtělv bych dát do zádu místo bubnů ,kotouče ,z čeho by se tam dali použít???A jáká je eventuálně montáž??? :?
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

To se ti nevyplatí, za to koupíš pomalu celý auto. Brzdovým válcem počínaje, nápravou konče. A líp to brzdit taky nebude.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

majkl1 píše:To se ti nevyplatí, za to koupíš pomalu celý auto. Brzdovým válcem počínaje, nápravou konče. A líp to brzdit taky nebude.
no jo no ,ale líp to vypadá ,je to jednodušší na údržbu,kotouče sou líp chlazený ,a stejně si myslim teda spíš vim ,že to bude líp brzdit i když mi na tom tak nesejde ,tak se mi to pořád vyplatí... :wink:
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

majkl1 píše:To se ti nevyplatí, za to koupíš pomalu celý auto. Brzdovým válcem počínaje, nápravou konče. A líp to brzdit taky nebude.
nechci ti do toho kecat, ale to co jsi napsal je uplná krávovina :wink: Z čeho se dá použít? G2, corrado atd :lol: popřípadě přímo ze scirocca když se tam taky dávali žejo. Jinak zadní komplet nápravu seženeš kolem 2tis, brzdový válec atd se nemění, budeš tam asi muset dát zátěžovej regulátor nebo ty omezovače brzdnýho tlaku(takový ty válečky co se šroubují mezi hlavní brzdovej válec a brzdový trubky :wink: )
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

George píše:
majkl1 píše:To se ti nevyplatí, za to koupíš pomalu celý auto. Brzdovým válcem počínaje, nápravou konče. A líp to brzdit taky nebude.
nechci ti do toho kecat, ale to co jsi napsal je uplná krávovina :wink: Z čeho se dá použít? G2, corrado atd :lol: popřípadě přímo ze scirocca když se tam taky dávali žejo. Jinak zadní komplet nápravu seženeš kolem 2tis, brzdový válec atd se nemění, budeš tam asi muset dát zátěžovej regulátor nebo ty omezovače brzdnýho tlaku(takový ty válečky co se šroubují mezi hlavní brzdovej válec a brzdový trubky :wink: )
presne tak a ani se nemusi menit cela zadni naprava :wink:

majkl1:tohle ti rekli u VW ne? :lol:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

Ja viem len to,že tie kotúčovky vzadu sa dosť kazili... :roll:

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

jacko píše:Ja viem len to,že tie kotúčovky vzadu sa dosť kazili... :roll:
Přesněji ruční brzda... :wink: zatuhávala
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

George píše:
majkl1 píše:To se ti nevyplatí, za to koupíš pomalu celý auto. Brzdovým válcem počínaje, nápravou konče. A líp to brzdit taky nebude.
nechci ti do toho kecat, ale to co jsi napsal je uplná krávovina :wink: Z čeho se dá použít? G2, corrado atd :lol: popřípadě přímo ze scirocca když se tam taky dávali žejo. Jinak zadní komplet nápravu seženeš kolem 2tis, brzdový válec atd se nemění, budeš tam asi muset dát zátěžovej regulátor nebo ty omezovače brzdnýho tlaku(takový ty válečky co se šroubují mezi hlavní brzdovej válec a brzdový trubky :wink: )
Jakože já sem napsal krávovinu??? :evil:
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

A stejně je chci :lol: kdo může poskytnout tu nápravu s kotoučema k prodeji??? :D
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuja »

Zadni kotoucovka do Scirocca problem neni,spis je problem ji sehnat,kdo ma,tak malokdy proda :) Jestli ti jde o vzhled,tak shanej. Jinak jestli ti jde o brzdnej ucinek,tak si sezen bubny s Felicie,jsou vetsi a lip to s nima brzdi :)

Uživatelský avatar
Raubees
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brün a občas Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raubees »

majkl1 píše:To se ti nevyplatí, za to koupíš pomalu celý auto. Brzdovým válcem počínaje, nápravou konče. A líp to brzdit taky nebude.
tot bych nerikal da se dozadu dat s G2(g60,GTI) a dalsi moznost je G3 a nebo vento. tech moznosti je hafo ale z ceho tam sednou je G3 a vento a naprava s kotoucema z G2 stoji kolem 2

Uživatelský avatar
Raubees
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brün a občas Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raubees »

Dandi píše:A stejně je chci :lol: kdo může poskytnout tu nápravu s kotoučema k prodeji??? :D
kdyz je chces tak si je tam dej vypada to lip

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Dandi píše:
George píše: nechci ti do toho kecat, ale to co jsi napsal je uplná krávovina :wink: Z čeho se dá použít? G2, corrado atd :lol: popřípadě přímo ze scirocca když se tam taky dávali žejo. Jinak zadní komplet nápravu seženeš kolem 2tis, brzdový válec atd se nemění, budeš tam asi muset dát zátěžovej regulátor nebo ty omezovače brzdnýho tlaku(takový ty válečky co se šroubují mezi hlavní brzdovej válec a brzdový trubky :wink: )
Jakože já sem napsal krávovinu??? :evil:

WOeee podívej se koho sem citoval...Tebe nee ;)kotouče kravina neee, já je chci taky. A jak se tu napsalo...G2,G3,Vento,Scirocco a podobně :wink: Ty všech by tam v poho měli jít. A seženeš ji uplně v pohodě, minimálně náboje uplně lahodně. :wink:

A k srovnání brzdnýho učinku kotouče a bubnu se snad vyjadřovat nemusím už jen z duvodu chlazení a z toho plynoucího vadnutí brzd. Vlastně...Proč ne, hned ted píšu závodníkům at vymění svoje kotouče za bubny že je to lepší... :twisted:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

Vy jste asi hodně ješitní golfisti. Co se toho brzdnýho účinku týče, tak nemyslím, že šlo o motor, který by potřeboval super chlazený kotouče s keramickejma super destičkama, který by vás dostaly z 250 na 30 během 3sec. Tady se jedná jen o ten pocit"že mám vzadu kotouče". Netvrdím, že to nevypadá líp. A o těch cenách-já vždy preferuju koupi nových nepoužitých dílů(aspoň co se brzd týče, jde přece jenom o hubu). Přestalo mě bavit lítat po vrakáčích, tam hledat, potom demontovat(většinou na vás se*ou, musíte si to vyndat sami)a takovou nápravu sundávat na autě, který leží na ráfech, to je hezkej pocuc. Většinou je něco zarezlí, teď tam schánět brusku. Pak celý zas*aný pádit domů šťastný, že to stálo "jenom" 2 tisíce. Tam to nandávat a koukat jako puk, že se rozpadly všechny silenbloky, takže tradá zase do prodejny, tam vám řeknou - zítra. Takže vaše auto bez z.nápravy na špalkách bude trávit další den. Za tři další dny to dáte se sakrováním do kupy a celý natěšený vyrazíte na testovací jízdu. Hned za bránou se vám bude zdát, že ty ložiska nic moc. Ale co, jedete dál a při prvním zabrždění se zděsíte co vám to dělá s autem, kotouče jako banány. Takže frrr domů, na špalky a do prodejny pro kotouče a ložiska. A tak to půjde dál a dál. A až za týden budete mít téměř starou nápravu vyměněnou za novou zjistíte, že to vlastně v běžným provozu ani nepoznáte, že to brzdí líp. Nakonec si řeknete"nebylo by lepší a levnější koupit nějaký pěkný liťáky co zakryjí ten estetický nedostatek bubnových brzd? 8O
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

:lol: tak to je po me.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Scirocco“