MOTORY, SPOTŘEBA: jaké máte motory a spotřeba?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
zajo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SR

Příspěvek od zajo »

u mna bola najnizsia priemerka 4,5 litra pri rychlosti cca 80 km/h, ked uz idem cez 130km/h tak to je cez 7litrov

Uživatelský avatar
Korda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Korda »

Jat tak koukám tak je to opravdu rozdíl cca mezi 2.0l benzínem tak 2,5litru.Tak to jsem spokojen :wink:
Kdyby to dělalo jednou tolik, tak by mně to s.... :lol:

Uživatelský avatar
bosik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bosik »

Korda píše:Jat tak koukám tak je to opravdu rozdíl cca mezi 2.0l benzínem tak 2,5litru.Tak to jsem spokojen :wink:
Kdyby to dělalo jednou tolik, tak by mně to s.... :lol:
Kolik mas prumer u toho dvoulitra?

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Já mám tak kolem 9az10l na sto

Uživatelský avatar
Korda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Korda »

bosik píše:
Korda píše:Jat tak koukám tak je to opravdu rozdíl cca mezi 2.0l benzínem tak 2,5litru.Tak to jsem spokojen :wink:
Kdyby to dělalo jednou tolik, tak by mně to s.... :lol:
Kolik mas prumer u toho dvoulitra?
Mám cca 9 litrů.Včera mi při pohodovce z chalupy ukazoval 6,6-7,2 do 90 za hodinu-rychlost .Jinak si myslím,že dálka se ukáže až ve čtvrtek.Jedu s ním na otočku 550 km.Myslím,že ale do 8 litrů se vlezu na dálku.Uvidím.Což si myslím že není tak hrozný.Původně jsem měl strach že se nedostanu pod 10litrů.No a možná je to taky tím ,že nejsem třeba z Prahy. :wink:

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Já co jsem jel tak jsem měj 7.6 a jel jsem normalne tak jak se ma jezdit bylo to z hulína do ostravy

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Příspěvek od Davidofka »

Jen bych dodal jedno,nízkou spotřebu tzv.za každou cenu rozhodně nehoním,neboť to řádně přispívá k zanášení turba,takže se nicmoc neušetří.A ještě se pěkně svezu :) .Průměr mám na 6,9l.

Uživatelský avatar
Honza42
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Železné hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza42 »

Tak jsem se chlubil. že jezdím za 6,2-6,3 a teď jsem zjistitl, že mně palubní počítač kecá asi o 10 % takže jezdím za 7 litrů (podle tankování). Jezdím trasy od 15 km nahoru a město víceméně ne.

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Matuf píše:Mnoo tak spotřeba. Konečně sem se dostal k tomu abych si stáhnul fotky z mobilu. Takže 1 foto je z cesty z chalupy. Je to během poledne na hlavní cestě plný pšonskejch tiráku a za chodu klimy. proto taky tak velká spotřeba. Sem schopnej jet i do 4,5 :twisted: Ale to potom opravdu jedu do těch 90 Km/H :wink:

Obrázek

Mnoo a to další je z cesty ze srazu bylo to tak okolo 200Km a je to po dálnici takže se jelo tak okolo 130-140 8)

Obrázek
Jak pšonskejch tiráků :budo:
Obrázek

Uživatelský avatar
Korda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Korda »

Honza42 píše:Tak jsem se chlubil. že jezdím za 6,2-6,3 a teď jsem zjistitl, že mně palubní počítač kecá asi o 10 % takže jezdím za 7 litrů (podle tankování). Jezdím trasy od 15 km nahoru a město víceméně ne.
Měl jsem služebního Passata r.v. 2002 B6 combi 130 a žádnej šetřílek na jízdu po městě to opravdu nebyl a papal i olejík a to měl poctivejch 70000km!!Když srovnám kdysi soukromou B5 110 PS tdi.Ta jezdila dálku zadarmo do 5 litrů-slušnou jízdou vždy.Přitom výkonově to zase až tak nebyl velký rozdíl.Jen bych řek, že nebyl tak hlučnej motor jako u 110 co se týče motoru.
Naposledy upravil(a) Korda dne 04.06.2007 23:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dolik »

Kazdy ma auto takové jaké si vybral a musel počítát se spotrebou taková jaka je diesel menší častější udrzba a benzin pozdějsi udrzba tak to snad kazdy vi jinak já jsem spokojený to co mám

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Dolik píše:Kazdy ma auto takové jaké si vybral a musel počítát se spotrebou taková jaka je diesel menší častější udrzba a benzin pozdějsi udrzba tak to snad kazdy vi jinak já jsem spokojený to co mám
No ,ono to s tou udrzbou u novejsich aut neplati...
Diesel - 30tis. :wink:

Uživatelský avatar
Korda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Korda »

Hmm, to mi připomíná jak můj kamarád si koupil staršího benzína 2,0 Octavku v plynu a pořád se chlubil, jak jezdí pomalu zadarmo a za půl roku se mu to pos... a stáloho to 12 tisíc. Tak, že byl jako by s tím jezdil celý rok za to co bez plynu. :cry:

Uživatelský avatar
bosik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bosik »

Korda píše:Hmm, to mi připomíná jak můj kamarád si koupil staršího benzína 2,0 Octavku v plynu a pořád se chlubil, jak jezdí pomalu zadarmo a za půl roku se mu to pos... a stáloho to 12 tisíc. Tak, že byl jako by s tím jezdil celý rok za to co bez plynu. :cry:
Taky uz plyn nemuzu citit mel sem ho na favoritu s fabiackym motorem 1,4 :) a benzin nesel zapnout bo blok uz nemel otvor na benz.pumpu a s plynem sem dokazal po dalnici jet i za 14 benzin by zral urcite daleko min to nepocitam nemaly peniz za udrzbu a drazssi emise

Uživatelský avatar
Korda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Korda »

Tak dneska na otočku 550km a připrázdným jsem měl spotřebu při 130 na dálnici 7,5 a při nákladu 500kg 8,5-průměr dle palubního PC.Chudák.Klečel ale držel pašák!! :wink:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“