DOKUMENTACE: manuál-návod na Sharan II (rv 2003)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravim, kluci, co jeste nemate navod, ozvete se mi, at to muzeme uzavrit, nejak se mi Vas nedari dohnat. Pic Shemik.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat Shemíkovi za obstarání, oskenování a distribuci návodu. :thk:

Uživatelský avatar
pery
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pery »

Shemiku jsi 1 :999: . Navod je super . No prostě bomba :ura1: :ura1: :ura1: . Smekám před tebou a klaním se za tvou práci s Návodem. Ještě jednou dík dík dík :rog: [/img]

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Shemiku,díky moc za návod.Jsi nejlepší :999:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravím Vás sharanisté a hlásím, že dnes jsem odeslal návod poslednímu objednateli ze 14ti celkem. Díky za pochvaly a hlavně za dýška, která jste mi s platbami za návod posílali, ve většině případů jste čásku zaokrouhlovali na 100 Kč. Jsem rád, že jste projevili radost z našeho společného výtvoru a doufám, že Vám všem pomůže a poslouží. Návod v papírové podobě jsem si doufám odpracoval, ale vzhledem k tomu, že jsme se na tuto akci skládali, tak její výsledek, tedy elektronickou podobu návodu nepovažuji za svůj, ale za náš společný majetek. Jak se dalo předpokládat, o návod se začínají hlásit další zájemci a nepochybuji o tom, že se shodneme na tom, že by se návod měl poskytovat dalším sharanistům, co ho potřebují, jen je potřeba domluvit se za jakých podmínek. I když to nebyla velká suma, něco Vás návod stál a je Váš, rozhodnutí zda ho dál poskytovat zdarma nebo za stejnou nebo podobnou sumu tedy ponechávám na Vás. Možností se nabízí několik.

Vybírat za něj dál stejnou částku, jako jste platili Vy (tj. 90 až 100 Kč) a vybrané peníze:

1) posílat jako příspěvek na VW-Club
2) posílat jako příspěvek na charitu (nemocné děti, bezdomovci, ...)
3) společně utrácet na srazech nebo za ne srazy pořádat
4) nevybírat a dát to zdarma ke stažení tady na VW-Club

To jsou 4 takové základní myšlenky co mě napadly v první chvíli, ale rozhodnout si netroufám. Zajímal by mě hlavně názor Vás co se na něj skládali, ale samozřejmě pište všichni. Máte li někdo další nápad, písněte ho sem a hlavně pište co Vy na to. Dík Shemik.

PS: V případě možností 1, 2 a 3 jsem ochoten pokračovat v administraci výběru peněz, vedení přehledné agendy tady ve fóru a následného rozesílání návodu.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Vy co už jste mi poslali Váš názor do SZ, také zahlasujte tady v anketce. Podle názorů zasílaných mě do SZ to zatím vypadá, že bychom mohli sponzorovat děti v nemocnici, nebo náš VW-Club. A nebojte se napsat Váš Názor i sem, přiklánět se můžete i k více bodům, pak něco vyberem, podebatujme .....

Oni by to v případě, že bysme zůstali u toho vybírání asi nějak extravelký peníze nebyli, ale přece jen to vypadá, že tak asi 1 až 2 zájemci měsíčně by se našli, lidičky tu pořád přibývají (taky by se to mohlo spojit s návodem na Sharan I), ale i kdyby se vyexpedoval 1 návod měsíčně, tak z toho vyleze nějakech cca 1.200 za rok a i ty někomu píchnout můžou, ať už klubu nebo nějakým těm děckám.

Já osobně se přikláním k bodům 1 a 2, ale samozřejmě tím nevylučuji bod 4. U bodu 1 není co řešit - naše domovina. A u bodu 2, bylo by hezký, přispět dětem v nemocnici na nemocničního klauna, obzvlášť teď o Vánocích, nebo pak samozřejmě na jejich léčbu. No ale pište taky co Vás napadne.

Uživatelský avatar
Honza42
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Železné hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza42 »

Já bych zkombinoval body 2 a 4. Návod by byl volně ke stažení s tím, že kdo si ho stáhne tak dá někde 100 Kč na charitu. Slušní lidé (většina, tomu stále ještě věřím) to splní a kvůli několika lumpům mně připadá hloupé otravovat Shemika se zasíláním návodu a správou peněz, navíc asi celkem bezvýznamných.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Honza42 píše:Já bych zkombinoval body 2 a 4. Návod by byl volně ke stažení s tím, že kdo si ho stáhne tak dá někde 100 Kč na charitu. Slušní lidé (většina, tomu stále ještě věřím) to splní a kvůli několika lumpům mně připadá hloupé otravovat Shemika se zasíláním návodu a správou peněz, navíc asi celkem bezvýznamných.
Taky uz me neco podobnyho napadlo, jen jsem nevedel jak to zformulovat. Dobry napad.

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Ještě jedno poděkování Shemikovi za návod a vstřícný přístup i k atypickému způsobu doručení, návod v pořádku dorazil.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

:kap:
Kompletní naskenovaný manulál na VW Sharan II, r.v. 2003 v českém jazyce.
Soubory JPG v ZIP, rozlišení 2190x1625, celkový objem cca 80 MB.

Ke stažení zde: http://rapidshare.com/files/21546901/VW ... B.zip.html
Klikněte vpravo dole na FREE, pak opište kód a klikněte na DOWNLOAD... . 8)


PS: Nize je vysledek hlasovani:
Přílohy
navod hlasovani.jpg
navod hlasovani.jpg (14.62 KiB) Zobrazeno 4282 x
Naposledy upravil(a) Shemik dne 12.06.2007 11:36, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
KNOTEK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BOSKOVICE

KOMPLETNÍ NÁVOD

Příspěvek od KNOTEK »

Jsem na vw-club nový.Vlastním asi měsíc seat alhambru výr.2003.Jelikož záčínají problémy :( :klimatizace,stírače,nezavislé topaní webasto atd..
Mám zájem o komletní manuál.Samozřejmě to nechci za darmo.Sháním už dlouho nějaký manuál.Sehnal jsem v seatu Brno Tuřany návod k obsluze ale k opravám je to celkem k ničemu.Prosím tímto o pomoc. :cry: :cry:
Knotek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Knotek:
Zdravim Te Knotku, podle toho co pises, shanis dilenske prirucky, na ty je tema zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=3676" target="_blank , tak to zkoukni tam, ale mam pocit, ze alespon v cestine je tady nikdo z nas nema. 8)

Uživatelský avatar
PajaS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrané nad Vltavou

Příspěvek od PajaS »

Shemik píše:To Knotek:
Zdravim Te Knotku, podle toho co pises, shanis dilenske prirucky, na ty je tema zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=3676" target="_blank , tak to zkoukni tam, ale mam pocit, ze alespon v cestine je tady nikdo z nas nema. 8)
Tady je jedna papírová v němčině za 1200,-.
http://www.automotoknihy.cz/inshop/scri ... temId=1133

Uživatelský avatar
KNOTEK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BOSKOVICE

To Shemik,To PajaS

Příspěvek od KNOTEK »

Dik za radu ohledně návodu.Dost dobrý :lol: :lol:
Mám jestě k řešení klimu a další věci.Budu se snaži dodržet jadnotlivé témata.
Zatím dík a jsem rád že jsem se mohl dostat mezi vás.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

To Knotek:
Jinak samozrejme vitej ve foru. Bud zde jako doma. Cokoli budes potrebovat najdes zde: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 41&start=0" target="_blank v Sherlockovi - abecednim seznamu vsech temat a pokud to tam nenajdes, tak napis svuj dotaz do prislusneho tematu a pokud nenajdes ani prislusne tema, tak jej zaloz.
Pro zacatek take urcite koukni sem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 578#346578" target="_blank do navodu na pouzivani fora, usetri Ti to spoustu casu a prace s psanim a vyhledavanim potrebnych informaci zde ve foru.
Pokud by sis s necim nevedel rady, tak se na me obrat pres SZ nebo mail.
Zdravi Te Shemik-moderator. 8)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“