ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Příspěvek od bodyvlk »

Taky mi kapala voda na koberec u spolujezdce, měl jsem prasklý kryt výparníku, někdo do toho asi kopnul nohou. Spravila to, alespoň zatím, pájka a tyčinka z tavné pistole. Ale teď nacházím po menším i větším dešti na obouch stranách auta, asi tak v půli délky vozidla louže vody. voda vytéká malinkými otvory v podlaze, hned vedle prahů. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Že by mi někde tekla tekla voda podlahou auta a pak vytékala ven se mi nezdá, ale zase mě nenapadá, že by tam byl nějaký odtok z něčeho. Sharan 1,9 TDI r.v. 1997

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

s těmi prahy by to mohla být prasklá nebo rozpojená hadička k zadnímu odstřikovači, ta právě vede v levém prahu a už se to tu řešilo. Je pravda že je jen na jedné straně, ale stálo by to za prověření, odstřikovač používáš jen když prší. Omrkni to.
Jarda

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 0256 »

uz netece -ucpane odvodni kanalky!!!!!!!vyndal jsem kbelik bordelu!!!!vsem moc dekuji za pomoc :roll: :roll:

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Příspěvek od bodyvlk »

Na tu hadičku k odstřikovači se podívám, jenom mě zaráží, že je to na obouch stranách auta. Jenom mi poraďte, ty odvodňovací kanály ve předu mají ústit kam přesně, nad ten plast co je v podběhách nebo někam pod něj, vedle něj apod.? Já totž v podbězích nevidím nikde žádný odtokový otvor, ale když tam naleju vodu, tak voda teče nad tím plastovýk krytem a po podvozku apod pod auto. Je to stejné na obou stranách.

Uživatelský avatar
dratek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

potooopa

Příspěvek od dratek »

Ahoj, mam drobny problemek, dnes jsem si sedl do drobka a pri razeni me zacalo kapat na ruku, pri prozkoumani odkud na me tece, jsem zjistil ze mam cely tapecir pod hodinama promoceny, nevite kudy se tam muze dostat voda? divne je to ze je jen tam mokdy, osahaval jsem cely strop kolem a vse krasne suche.

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

tak to asi budeš mít vybavení karát...tam jsou namontovány už i hodiny s vodotryskem... :lol: :lol: :lol: :wink: Bane...Mezi oknem a střechou je plastový klín...Může ti tam zatýkat vrchem za tím klínem,ale okno by mělo být přilepené po celém obvodu....Jenže už se mi stalo,že jsem odřezával čelní okno právě ze sharana a na pár místech vůbec nebylo lepidlo,nebo bylo špatně přilepené...potom stačí prach,sluníčko,voda,zima a po určitý době se ta mezírka otevře...Zkusil bych ten vršek okna nad klínem kropit proudem vody až se to objeví :? :(

Uživatelský avatar
dratek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vizovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dratek »

Jakou vybavu presne mam, to ti nevim, ale pokud ten vodotrysk je bezne dodavan tak ho budu muset reklamovat, jelikoz funguje sem tam :o) prozkoumam to nahore kolem okna a uvidim, okno se me moc nechce kuchat ven. asi si poridim pod hodiny kyblicek s logem auta, at to ladi :o)

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 0256 »

pánové,tak jsem zase uplně na začátku.vyměnil jsem přední okno,vyčistil kanálky a při dešti zase na podlaze voda!!!už mě to docela se....!!!!Nejhorší je že mě už nic nenapadá!! :cry: :cry:

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 0256 »

Hagy,ja mam u odtokoveho kanalku jen nejaky cverecek do podbehu,ale zadnou trubicku jsem tam nenasel!!!! :roll: Prelepil jsem okno,vycistil bordel pod kapotou a stale tece a stale tece!!Uz nevim kam kouknout a kde hledat Asi se z toho :cowb: nebo :hook2:

Uživatelský avatar
palros
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palros »

hoši stejný problém a u me ucpane kanalky vyčistil jsem obě strany a ted po liáku vše OK ja tam nemam hadičky ale dvě drážky ale zasmoleny jako bejk.

Uživatelský avatar
0256
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 0256 »

drazky?a kde?u piloveho filtru?tam jsem to dnes prolil hadici a nekde kolem toho filtru tam asi tece.doslechl jsem se ze je jeste neco pod autem-neco jako odvodnovaci hadicky od topeni.ze kdyz je to zasr...tak muze voda tect i do auta .uz jsem s toho danek!!!!pokud na to neprijdu tak asi dopadnu takhle :tit: nebo takhle :shrk:

Uživatelský avatar
majatrabi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majatrabi »

0256

"vydrž prťka vydrž".
Neboj to zvládneš. Prostě musíš pořád zkoušet a hledat, kde ta mrška může téct.
:wink:

Uživatelský avatar
palros
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palros »

ja tam hadičky nenašel mam dva prolisy zkusím to nafotit a hodím to tu a je to u pyloveho filtru ale špatný přístup.

Uživatelský avatar
felvi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od felvi »

Zdarvím, mal som podobný problém, pred spolujazdcom kaluž vody ked prsalo, hladal som chybu všade kde ste píasli, ale voda bola stále, tak som dal dolu gunu tesnenia dverí, natrel som ju lepom a dal naspä a odvtedy sucho. :P :P

Aloisius
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.10.2007 17:15
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: ZATÉKÁNÍ DO VOZU: zatékání vody do interieru, kudy, co s tím

Příspěvek od Aloisius »

Zdravím všechny,
stejný problém, voda tekla jak k řidiči tak ke spolujezdci, normálně při rozjetí jako když se vyleje kýbl. Rozmontoval jsem plastové podběhy do kterých ústí odtokové kanály pod stěrači a vida - dvacet centimetrů bordelu na každé straně které fungovaly jako špunt a vracely mě odteklou vodu zpátky do auta. :) Teď snad zatékání vyřešeno.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“