Problém brzdy Jetta II

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Problém brzdy Jetta II

Příspěvek od anacixem »

Tak momentálně řeším problém s brzdama na dvojkový Jettě.Problém spočívá v tomto:Když je motor chcíplej tak pedál stojí pěkně nahoře a nepadá,nastartuju pedál padne na zem a skoro to nedrzdí.Napadl mě hlavní válec,ale to by při chcíplím motoru taky pedál padal na zem?Nebo ne?
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vesdan »

při chcíplým nejede posilovač, takže ztvrdne. Kdysi jsem řešil podobný problém, výměna těsnění v hlavním brzd. válci to vyřešila.

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Příspěvek od anacixem »

vesdan píše:při chcíplým nejede posilovač, takže ztvrdne. Kdysi jsem řešil podobný problém, výměna těsnění v hlavním brzd. válci to vyřešila.
No jo ale myslím si kdyby byl v prdeli hlavní válec tak ten pedál padá(propouští) i při chcípnutým motoru,a nejen při nastartovaným.Když to je chcíplý tak stojí pěkně nahoře.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

padá myslíš tím že na něj šlápneš? a co brzdová kapalina ubývá nebo ne ?

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Příspěvek od anacixem »

Vecernicek píše:padá myslíš tím že na něj šlápneš? a co brzdová kapalina ubývá nebo ne ?
Brzdová kapalina neubývá,když je motor chcíplej tak na pedál šlápnu a je tvrdej a stojí nahoře(posilovač nejde) ,nastartuju a jak začne pracovat posilovač tak se pedál jakoby propadne a bere dole(má to dlouhej krok) odvzdušnoval sem to nejmín 3krát.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“