Cim prilepit drzak na zpetne zrcatko

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Cim prilepit drzak na zpetne zrcatko

Příspěvek od Alda »

Netusite nekdo, cim prilepit drzak na zpetne zrcatko na sklo ?

Nejlepe barva cerna.

Diky

Alda

Uživatelský avatar
Dr.Dlaha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Dlaha »

ja bych ho prilepil stejnym lepidlem,ktere se pouziva na celni okna

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

no to je super, ale byl by nejaky nazev ? Kde se da sehnat ?

Dik

Alda

Uživatelský avatar
groove
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlavwsko

Příspěvek od groove »

Noname píše:ja bych ho prilepil stejnym lepidlem,ktere se pouziva na celni okna
To já bych nedělal. Je na to speciál lepidlo (kov + sklo). Když zajedeš do dílny kde měněj skla, jistě ti ho za směšnou cenu přilepěj. Aspon my jsme to tak dělali, když jsem tam pracoval. Jinak lepidlo jsme používali od LOCTITE.

Uživatelský avatar
slamak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LIPŮVKA

Příspěvek od slamak »

no hlavne to nelep sekundovym nebo nejakym podobnym lepidlem . ma velky pnuti a nasledek byva praskle sklo ! :wink:
Naposledy upravil(a) slamak dne 30.07.2007 16:16, celkem upraveno 2 x.
SLAMAK

Uživatelský avatar
PP603
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA-OKOLIE

Příspěvek od PP603 »

:? v drogerii je dostat kupit original lepidlo na spetne cena 150sk

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

Problem je v tom, ze ty specialni lepidla jsou dost "tekuta". Ja potrebuju neco vic do silikonu, proto me zaujalo to na lepeni skel, protoze to by melo byt presne ono, ale nerad bych kupoval nejakou velkou tubu. Jinak jsem to docasne prilepil nejakym lepidlem s nazvem "mamut" a drzi to super, ale to lepidlo je bile, takze to zvenku nevypada moc super.

Alda

Uživatelský avatar
groove
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlavwsko

Příspěvek od groove »

Alda píše:Problem je v tom, ze ty specialni lepidla jsou dost "tekuta". Ja potrebuju neco vic do silikonu, proto me zaujalo to na lepeni skel, protoze to by melo byt presne ono, ale nerad bych kupoval nejakou velkou tubu. Jinak jsem to docasne prilepil nejakym lepidlem s nazvem "mamut" a drzi to super, ale to lepidlo je bile, takze to zvenku nevypada moc super.

Alda


Je velkej problém zajet do servisu kde se tím zabívaj ???? Máš to bez problémů. :wink: Je to tam na 20 minut.

Uživatelský avatar
jmajor
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Středočeský
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jmajor »

groove píše:
Alda píše:Problem je v tom, ze ty specialni lepidla jsou dost "tekuta". Ja potrebuju neco vic do silikonu, proto me zaujalo to na lepeni skel, protoze to by melo byt presne ono, ale nerad bych kupoval nejakou velkou tubu. Jinak jsem to docasne prilepil nejakym lepidlem s nazvem "mamut" a drzi to super, ale to lepidlo je bile, takze to zvenku nevypada moc super.

Alda


Je velkej problém zajet do servisu kde se tím zabívaj ???? Máš to bez problémů. :wink: Je to tam na 20 minut.
Tak tak. Jo nebo se koupit přímo lepidlo , v balení je tubička s lepidlem a ještě taková černá síťka.

Uživatelský avatar
731969
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: MT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 731969 »

Určitě origo lepidlo. Taková malá tubička v balení s malou ploškou. Stojí to kolev dvou stovek, podle výrobce, ale je to jistota. Jinak riskuješ v tom lepším případě, že to stejně nebude držet, v horším případě, že ti rupne čelní sklo, a to je dražší než ta dvě kila se lepidlo. Je to docela smutně prověřené skutečnost, že skla praskají, když se tam dá nějaký sajrajt
.... člověk se uklidní, až když zjistí, že už to lepší nebude .....

moty
Člen klubu
Příspěvky: 39
Registrován: 01.06.2014 12:04

Re: Cim prilepit drzak na zpetne zrcatko

Příspěvek od moty »

Tak pánové, mě upadlo zpětné zrcátko u passata B6 bylo to původně nalepené nějakou speciální oboustrannou páskou, tak jsem to celé pořádně očistil a odmastil koupil jsem v kelly speciální lepidlo na zpětný zrcátka a po 2 dnech to zase upadlo, tak jsem koupil od Bison lepidlo na zpětná zrcátka s tou síťkou zase očistil a odmastil a nalepil a po 1 dni to zase upadlo, tak už nevím jsem z toho na nervy. Problém podle mě je v tom že na čelním skle je taková černá hladká vrstva připravená pro nalepení toho držáku a na ní nechce nic držet.
Tak už nevím asi budu jezdit bez zrcátka a bude to ale nejhorší je že tam pak nedrží dešťový senzor a tunel senzor
Passat Variant 2.0TDI, 125kw, 2007

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Cim prilepit drzak na zpetne zrcatko

Příspěvek od majrek001 »

nalepil bych to lepidlem na skla, ale nejdůležitější je ten Primer k tomu bez toho to držet nikdy nebude
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“