ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od vasyl »

Alfan
když už to tam dal tak to musi stačit 8)
jo a te kabely zahod někam daleko :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Alfan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od Alfan »

Kabely nezahodím, protože mě to stálo 179 Kč a to je sakra piv, co jsem takto promrhal... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od vasyl »

Alfan
te dráty maji silnou izolací a samej drat je sláby proto nejde nastartovat to jakoby dal dvoulinku ti řikam nemoh ani favorita nastartovat a ten ma 45kW baterku to maš pravdu 10 dobrých piv
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
Skype
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 24.02.2006 21:02

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od Skype »

Já jsem si startovací kabely udělal ze silného kabelu a na konce jsem použil kleště na kostru co se používaj u průmyslových svářeček.
Funguje to bezvadně-žádne zahřívání izolace. :wink:

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od vasyl »

Skype
tak ja myslím že to je akorát je taky dost mnekej a to je i pohodlné při manipulaci s nim :wink:

Uživatelský avatar
Tommate
Profík
Profík
Příspěvky: 1002
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od Tommate »

Alfan píše:Tak to byla baterka.
Dal jsem tam 74Ah 680A , prý to stačí a co jsem četl tady na foru, tak to je dostačující.
Každopádně děkuji všem zúčastněným za cenné rady :wink:
taky jsem měnil, nějakou japonskou bezůdržbovou, i s takovým barevným indikátorem stavu, 72Ah 720A za 2000,-, a teď to teprve točí 8) (jinak se tam doporučuje 74Ah 720A tuším)

Uživatelský avatar
YEN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KARLOVARSKO

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od YEN »

Potřebuji poradit jakou autobaterii do 2,8 VR 6.Auto jsem koupil před cca dvouma lety.Je tam teď 60Ah a už nic nevydrží.Stačí zase tahle nebo mám koupit silnější? :roll:

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od jenda »

YEN píše:Potřebuji poradit jakou autobaterii do 2,8 VR 6.Auto jsem koupil před cca dvouma lety.Je tam teď 60Ah a už nic nevydrží.Stačí zase tahle nebo mám koupit silnější? :roll:
Je to benzín tak si myslím že tam ta 60 Ah stačí, jen bych nekupoval úpnou noname.

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od vasyl »

YEN
ty jězdiš na benzin asy co . tak to ani ne musíš tam neni takovy odběr myslím ja :old:

Uživatelský avatar
YEN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KARLOVARSKO

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od YEN »

Ani ne,mám to předělané na plyn a právě k té baterii vede o něco více kabelů než tomu bylo doposud.Nehldě k tomu,že tam mám přídavný alarm.

Uživatelský avatar
vasyl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mlada Boleslav FordGalaxy

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od vasyl »

YEN
když na to maš a když to tam vleze tak tym nic ne zkazíš :idea:

Uživatelský avatar
YEN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KARLOVARSKO

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od YEN »

Asi jo.Místo tam je.Tak tam hodím silnější.
Jinak díky všem.

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od jenda »

YEN píše:Ani ne,mám to předělané na plyn a právě k té baterii vede o něco více kabelů než tomu bylo doposud.Nehldě k tomu,že tam mám přídavný alarm.
Pokud jezdíš často tak bych to neřešil, pokud auto stojí celý týden a pak se ujede pár kilometrů tak bych možná šel do větší. Ta 2,8 asi nemá přídavné topení nebo ano? a pokud má, má samostatnou baterku pod přední sedačkou a manuální ovládání v hodinách nad zrcátkem? Chtěl bys předělávat přídavný topení na nezávislý eventuelně dálkově ovládaný?
pokud by jsi chtěl topení používat jako nezávislý, pak bych šel do baterie maximální velikosti která se vejde. Do našich TDI se vejde max 100 Ah která je 350 mm dlouhá. Velkou baterku bych takm samozřejmě dal i tehdy pokud auto používáš na cestování hodláš v něm mít ledničku, DVD přehrávače a jiné spotřebiče.

Uživatelský avatar
YEN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KARLOVARSKO

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od YEN »

Ano,má to přídavné topení.Ale bohužel jsem ještě nepřišel na to jak to funguje.Má to display s hodinama a pěti přepínači. Nemám k tomu manuál,takže to zatím nepuštím.Jednou jsem si s tím hrál a naběhnul nějaký větrák.Jinak nevím o tom,že bych měl mít ještě jednu baterii v autě.Kde je přesně a jak vypadá?

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

ELEKTRO: jakou baterii na Sharana?

Příspěvek od jenda »

YEN píše:Ano,má to přídavné topení.Ale bohužel jsem ještě nepřišel na to jak to funguje.Má to display s hodinama a pěti přepínači. Nemám k tomu manuál,takže to zatím nepuštím.Jednou jsem si s tím hrál a naběhnul nějaký větrák.Jinak nevím o tom,že bych měl mít ještě jednu baterii v autě.Kde je přesně a jak vypadá?
Je pod sedačkou spolujezdce je tam pro ní samostatný kastlík zasahující pod auto. baterie má tuším 12V 60 Ah a pokud jí tam máš tak bych větší baterii nedával a alarm napojil na ni, jinak si myslím že bude také špatná. Na hodinách si můžeš nastavit kdy má topení zapnout a jedno tlačítko je tam tuším pro jednorázové zapnutí bufíku na 1/2 hodiny.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“